Forumi Nastradini

Prane Njeri-Tjetrit . " Tematika Shoqerore " => Pershendetje dhe Urime => Tema është filluar nga: Feeling-Good ne Gusht 05, 2011, 11:46:20 MD

Titulli: Pushime te mbara....
Postuar nga: Feeling-Good ne Gusht 05, 2011, 11:46:20 MD
Ju uroj te gjithve pushime te mbara ..... kalofshit sa me bukur . Mir u lexofshim nga shtatori..... :)
Titulli: Pushime te mbara....
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Gusht 06, 2011, 09:30:14 PD
Pushime spektakolare kalofsh Feeling-Good ...!!!  [smiley1]

(http://www.psicologiagay.com/wp-content/uploads/2011/07/BuoneVacanze.jpg)