Autori Tema: Pushime te mbara....  (Lexuar 2193 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Pushime te mbara....
« Me: Gusht 05, 2011, 11:46:20 MD »
Ju uroj te gjithve pushime te mbara ..... kalofshit sa me bukur . Mir u lexofshim nga shtatori..... :)
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pushime te mbara....
« Pergjigju #1 Me: Gusht 06, 2011, 09:30:14 PD »
Pushime spektakolare kalofsh Feeling-Good ...!!!  [smiley1]