Autori Tema: Poezi per forumin ber nga une  (Lexuar 6094 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë erka

 • karamelja e durresi
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1451
 • Popullariteti: -1
 • Mos i jep dite jetes tende.jepi jete ditve te tua!
Poezi per forumin ber nga une
« Pergjigju #15 Me: Gusht 17, 2008, 10:27:59 PD »

e bukur fare kjo lense bravo bravo
jo per gje po dhe une zihem me mamin tim se rri gjithe diten ne pc dhe internet
e sidomos kur vjen fatura ne fund te mujit
vetem interneti qe te paguhet duhet me punu nje muaj
 :) :) :)
Sikur gjithe djajt e botes te kishin fytyren tende,ferri do te ishte parajse!

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Poezi per forumin ber nga une
« Pergjigju #16 Me: Gusht 20, 2008, 12:53:33 PD »
E kam lexuar diku tek forumi i trlive kete "poezine" tende. Jo keq, ke talent por jo me shume se une ;) lol
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë uccelini

 • littel girl
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 733
 • Popullariteti: 0
 • I am the best
Poezi per forumin ber nga une
« Pergjigju #17 Me: Shtator 04, 2008, 10:11:17 PD »
lale eshte e papame fare bravoooooooooooooooo
e meriton jo per gjo :-* :-* :-*
Nuk deshiroj qe te behem me e mire se askush por dua qe cdo dite te behem me e mire se ajo qe isha dje!!!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Poezi per forumin ber nga une
« Pergjigju #18 Me: Qershor 10, 2011, 09:47:56 MD »
Pershendetje me vargje  [grin1]