Autori Tema: Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............  (Lexuar 37829 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #255 Me: Prill 20, 2011, 10:18:09 PD »
 [yourwelcome] [yourwelcome] [yourwelcome]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #256 Me: Qershor 05, 2011, 11:39:18 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #257 Me: Qershor 08, 2011, 02:22:10 MD »

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #258 Me: Qershor 17, 2011, 10:13:40 MD »
Hajt tju qeras me nga nje pije sot per te gjithe!!!

Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #259 Me: Qershor 22, 2011, 01:05:22 PD »

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #260 Me: Qershor 22, 2011, 10:20:40 MD »
 [hello55] miq te forumit  [kisss2] [kisss2] [kisss2]
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #261 Me: Qershor 29, 2011, 04:50:44 MD »
 [hello55] per te gjithe ...Speciale per anetaret qe shohe ne linje :AlkakeRhilk, qLakieshaBoyerf, Uploalk, arcananieba  ;)

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #262 Me: Qershor 29, 2011, 09:01:12 MD »
Te gjithe... pervec Xhoni-t  [grin1]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #263 Me: Qershor 29, 2011, 09:15:11 MD »
Flm Xena:)
Dhe nga ana ime pershendetje:)

 

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #264 Me: Qershor 29, 2011, 09:33:08 MD »
 [cheers]  [cheers]  [cheers]  [cheers]
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #265 Me: Qershor 30, 2011, 10:21:42 MD »
Ju persh te gjithve me kte kenge.......

Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë dr.Dugi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #266 Me: Shtator 28, 2011, 06:44:02 MD »
Pershendetje
Jeto sikur do vdesesh neser, meso sikur do jetoshe pergjithmon.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Pershendetje per antare qe gjinden online dhe marrin pjes............
« Pergjigju #267 Me: Dhjetor 31, 2011, 12:16:14 MD »
Pershendetie
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.