Autori Tema: Pershendetje nostragjike per Grupin e Dallavereve...  (Lexuar 5413 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Pershendetje nostragjike per Grupin e Dallavereve...
« Me: Dhjetor 13, 2016, 12:52:18 MD »
Uuuu sa kohe pa hap nje teme se si me duket sikur u riktheva pas ne kohe tani... [zzdance] [zzdance]

Keto kohet e fundit kam hyr me shpresen se do rigjeja dhe nje here grupin e dallavereve... [cry1] [cry1]

Nje pershendetje e vecante per te gjithe grupin e dallavereve...
Sa na mungon ajo kohe kur e gdhinim ketu tek forumi..kemi kaluar kohe te bukur mes gallatave... [party] [party] [party]
Me mungoni sinqerisht...
Shpresoj te vi nje dite dhe te mblidhemi dhe njehere... [bestfriends] [bestfriends]

Shpresoj te jeni mir te gjithe dhe ti keni realizur enderrat tuja... <dance together>

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pershendetje nostragjike per Grupin e Dallavereve...
« Pergjigju #1 Me: Janar 22, 2017, 06:11:13 MD »
Uuuu sa kohe pa hap nje teme se si me duket sikur u riktheva pas ne kohe tani... [zzdance] [zzdance]

Keto kohet e fundit kam hyr me shpresen se do rigjeja dhe nje here grupin e dallavereve... [cry1] [cry1]

Nje pershendetje e vecante per te gjithe grupin e dallavereve...
Sa na mungon ajo kohe kur e gdhinim ketu tek forumi..kemi kaluar kohe te bukur mes gallatave... [party] [party] [party]
Me mungoni sinqerisht...
Shpresoj te vi nje dite dhe te mblidhemi dhe njehere... [bestfriends] [bestfriends]

Shpresoj te jeni mir te gjithe dhe ti keni realizur enderrat tuja... <dance together>


Lilaaa  [kisss2] [kisss2] ... Ti dhe Diamanti jeni gjeja me e bukur qe ka ndodhur ne kete forum  [bigok]
Mos te ekzistonte ky forum as kukulla e vogel qe mban per dore nuk do ishte sot  [lule]
Besoj ke filluar ta mbash perdore tani :) ... U rrit.
Ju perqafoj te treve fort  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pershendetje nostragjike per Grupin e Dallavereve...
« Pergjigju #2 Me: Janar 22, 2017, 06:12:22 MD »
E se harrova.... Ju te tjeret se mos boni gabim dhe na uroni vitin e ri :P

Hajde Gezuar te gjitheve 2017 ..vit i mbare...shendet e para sa te doni.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Pershendetje nostragjike per Grupin e Dallavereve...
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 08, 2017, 02:10:06 MD »
Hey,pershendetje grupi shurupi. Si jeni mo?  U harruam fare.  [battingeye]

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Pershendetje nostragjike per Grupin e Dallavereve...
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 26, 2017, 04:04:34 MD »
Uuuu sa kohe pa hap nje teme se si me duket sikur u riktheva pas ne kohe tani... [zzdance] [zzdance]

Keto kohet e fundit kam hyr me shpresen se do rigjeja dhe nje here grupin e dallavereve... [cry1] [cry1]

Nje pershendetje e vecante per te gjithe grupin e dallavereve...
Sa na mungon ajo kohe kur e gdhinim ketu tek forumi..kemi kaluar kohe te bukur mes gallatave... [party] [party] [party]
Me mungoni sinqerisht...
Shpresoj te vi nje dite dhe te mblidhemi dhe njehere... [bestfriends] [bestfriends]

Shpresoj te jeni mir te gjithe dhe ti keni realizur enderrat tuja... <dance together>


Lilaaa  [kisss2] [kisss2] ... Ti dhe Diamanti jeni gjeja me e bukur qe ka ndodhur ne kete forum  [bigok]
Mos te ekzistonte ky forum as kukulla e vogel qe mban per dore nuk do ishte sot  [lule]
Besoj ke filluar ta mbash perdore tani :) ... U rrit.
Ju perqafoj te treve fort  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]Ariel faleminderit shum, u rrit micka u rrit tani dalim per dore, ka raste dhe me vrap se nuk rrin ne nje vend ajo.. [grin1]
Shpresoj te jesh mir bashke me familjen tende.