Autori Tema: Urime Per Forumin.!  (Lexuar 1819 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Urime Per Forumin.!
« Me: Qershor 01, 2008, 12:18:07 PD »
I Pershendetje Per Forumin Dhe Antaret e Tije
Gjithashtu Pershendetje Specjale Vjen Per Manaxhjeret E Ketije Forumi Qe E Menaxhojne Ne Nje Menyre Te Shkelqyer.Urime Urime Urime Dhe Suksese Te Metejshme
:)
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Urime Per Forumin.!
« Pergjigju #1 Me: Korrik 26, 2008, 09:06:03 PD »
urime per forumin esht njesh.....urime dhe suksese

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Urime Per Forumin.!
« Pergjigju #2 Me: Korrik 26, 2008, 02:11:32 MD »
Epo urime o forum...
dite e nate na le pa pune...
n'vend te lekeve ne xhep...
mbledhim postime cep me cep...

Posto aty e posto ketu...
po e stervitim perdite kte tru...
thua 2 universitete i mbarova...
kur 8-vj mezi kalova...

Ketu fjala shitet lehte...
ec lal jem' n'virtualitet...
themi jemi ato qe s'jemi...
teori pa praktike kemi...

Jo per ne po dhe per rrjetin...
sa dikush ik e ze tjetrin...
na kopjon dhe ik e shet...
n'forum tjeter ky i shkrete...

Po dhe ne beme ashtu...
kopjo atje posto ketu...
mos na e ve re tani...
qe krijuan pak shoqeri...

Dhe tani na vjen frymezim...
jo per Copy, per ngacmim...
se tani njihemi ne...
ti dhe shet po kush s'te ble...

Sikur Freud filozofia...
s'te ec me vec teoria...
ne e thua vertetoje...
ne s'di gje me mire pranoje...

Se forumi nuk te fal...
po te zu, dorezoju lal...
Ah forum mo forum...
erdha per pak, mbeta shume...

Se aty ku ec shoqeria...
dhe shakaja pa merija...
ku shpesh plas filozofia...
n'qafe te merr psikologjia...

Aty lal ku eshte defrimi...
eshte zbavitja jo zhgenjimi...
per ju t'pafat qe s'e dini...
KU ESHTE FORUMI NASTRADINI
 

(shoqeruar me rap,
eshte edhe me zbavites... ;) )
 Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Urime Per Forumin.!
« Pergjigju #3 Me: Korrik 28, 2008, 11:56:38 MD »
ehhh forum si ishe ne fillim e si u bane marshalla te ve nje hudher mos te marrin msysh :D :D :DJashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Urime Per Forumin.!
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 10, 2008, 09:58:15 MD »
Epo urime o forum...
dite e nate na le pa pune...
n'vend te lekeve ne xhep...
mbledhim postime cep me cep...

Posto aty e posto ketu...
po e stervitim perdite kte tru...
thua 2 universitete i mbarova...
kur 8-vj mezi kalova...

Ketu fjala shitet lehte...
ec lal jem' n'virtualitet...
themi jemi ato qe s'jemi...
teori pa praktike kemi...

Jo per ne po dhe per rrjetin...
sa dikush ik e ze tjetrin...
na kopjon dhe ik e shet...
n'forum tjeter ky i shkrete...

Po dhe ne beme ashtu...
kopjo atje posto ketu...
mos na e ve re tani...
qe krijuan pak shoqeri...

Dhe tani na vjen frymezim...
jo per Copy, per ngacmim...
se tani njihemi ne...
ti dhe shet po kush s'te ble...

Sikur Freud filozofia...
s'te ec me vec teoria...
ne e thua vertetoje...
ne s'di gje me mire pranoje...

Se forumi nuk te fal...
po te zu, dorezoju lal...
Ah forum mo forum...
erdha per pak, mbeta shume...

Se aty ku ec shoqeria...
dhe shakaja pa merija...
ku shpesh plas filozofia...
n'qafe te merr psikologjia...

Aty lal ku eshte defrimi...
eshte zbavitja jo zhgenjimi...
per ju t'pafat qe s'e dini...
KU ESHTE FORUMI NASTRADINI
 

(shoqeruar me rap,
eshte edhe me zbavites... ;) )
 Urime Urime Urime Urime :)
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!