Forumi Nastradini

Prane Njeri-Tjetrit . " Tematika Shoqerore " => Pershendetje dhe Urime => Tema është filluar nga: kafka ne Janar 22, 2011, 10:31:55 MD

Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: kafka ne Janar 22, 2011, 10:31:55 MD
ketu mund te shkruajne te gjithe ata qe dikur........ kane qene 24 ore online tek nastro dhe qe here pas here ndjejne nostalgji......... [angel3]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: kafka ne Janar 22, 2011, 10:33:52 MD
dhe nje perqafim per te gjith miqte e mi ........ me ka arre malli ku jeni ?????? [silly]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Mistrece ne Janar 22, 2011, 10:47:12 MD
Kafkaaaaaa [bestfriends]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: kafka ne Janar 22, 2011, 10:51:00 MD
eeeeeeee strece besnike  btuar  ketij forumi  [givelove]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Mistrece ne Janar 22, 2011, 10:52:15 MD
Ahahahha kemi gjetur karar mi, s'kemi nerva te bredhim shume neper internet. Ca ben ti mire?
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: kafka ne Janar 22, 2011, 10:54:00 MD
rehat miiiiiiii......le te themi shume mire ......... dhe sot nuk kam hy se jam keq po me kshte marre malli
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Mistrece ne Janar 22, 2011, 10:57:43 MD
Me behet qejfi. Ne fakt nuk aludova qe mund te ishe keqdhe per kete kishe hyre ne net.  :)

Ika, naten e mire dhe duku me shpesh.
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Janar 22, 2011, 11:47:56 MD
Pershendes gjithe grupin e dallavereve...
Eh sa na mungon ajo kohe kur e gdhinim ketu tek nastro dhe mgjth perpara pc..kemi qeshur me lot.
Me mungon sinqerisht...
Ishallah mblidhemi dhe njehere qofte dhe per nje dite te vetme....

Pershendes gjithe veteranet e nastradinit....

O leme nje takim mo... [grin1]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Janar 22, 2011, 11:48:57 MD
Klone vogel...kafka ju puth fort... <kissing lips>  <kissing lips>
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Mars 11, 2012, 02:26:09 MD
QEJF O QEJF O QERRATA SPARTAK XHAFERRAJ (http://www.youtube.com/watch?v=3YJN3Y4N6ik#)

Opo pershendes shoket e vjeter te fshatit te gjithe Nastradinasit e vjeter qe kon dal kurbetcinj kto kohet e fundit .....mos harroni ca qefi kena bo ahhahahahahaahahahahaha [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] ju pershendes me kengen QEJF O QEJF O QERRATA  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Mars 13, 2012, 03:48:16 MD
Florrie Arnold -- Make Your Own Rhythm With Hoss Intropia (http://www.youtube.com/watch?v=vmo_LeDHAqc#ws)

Gotiken ritmin qe sna harron  [kisss]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Mistrece ne Mars 14, 2012, 10:20:09 MD
Mistrece paraqitet ne baze. Kjo eshte tema e duhur per te kujtuar me nostalgji heret qe kam ndenjur ketu. Pershendes gjithe miqte e vjeter.  :)
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Maj 04, 2012, 06:54:14 MD
Florrie Arnold -- Make Your Own Rhythm With Hoss Intropia (http://www.youtube.com/watch?v=vmo_LeDHAqc#ws)

Gotiken ritmin qe sna harron  [kisss]
[bestfriends] [bestfriends] [bestfriends]ylliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii love you  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
streceeeeeeeeeeeeeeee [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 04, 2012, 07:44:55 MD
Mistrece paraqitet ne baze. Kjo eshte tema e duhur per te kujtuar me nostalgji heret qe kam ndenjur ketu. Pershendes gjithe miqte e vjeter.  :)
Kohe te bukura  :)
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Golden ne Maj 06, 2012, 03:18:56 MD
Pershendetje per te gjithe miqte e forumit!
Ghost, Vaga, tildaa, Bea, Shy, Xena, Matteo, Lina, donche, Moma Ariel, trimi4t, xhoni, Linda, etj etj. Uroj te jeni mire!
 
 
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Xena ne Maj 06, 2012, 03:31:31 MD
Golden  [bestfriends]

ABORDAZH esht bere per tu pershendetur.... vec mos u duksh fare se..  [shpulle]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Qershor 19, 2012, 08:42:20 MD
Pershendes te gjithe miqte e mi te vjeter te nastros...edhe Nastron vete qe nuk eshte me....
Kemi kaluar caste shume te bukura bashke dhe mgjth virtualisht na mbeten si kujtime te bukura
Ju uroj me te mirat dhe me te bukurat ne jete...
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: xhon_rektori ne Qershor 19, 2012, 09:28:25 MD
Pershendes te gjithe miqte e mi te vjeter te nastros...edhe Nastron vete qe nuk eshte me....
Kemi kaluar caste shume te bukura bashke dhe mgjth virtualisht na mbeten si kujtime te bukura
Ju uroj me te mirat dhe me te bukurat ne jete...

hej o ariel edhe blerin se ka humbur dreqi mos e ka mar nastro me vete kete di gje [cheesy1]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Pleshti ne Korrik 26, 2012, 12:02:06 MD
Nje  [cheers] te madhe per te gjithe anetaret qe kam njohur ketu.
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: SHY GIRL ne Gusht 12, 2012, 10:31:37 PD
Pershendetje per te gjithe miqte e forumit!
Ghost, Vaga, tildaa, Bea, Shy, Xena, Matteo, Lina, donche, Moma Ariel, trimi4t, xhoni, Linda, etj etj. Uroj te jeni mire!

Flm Gold!  :)

Pershendejte per anetaret aktive te vitit 2010  :)
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Shtator 24, 2012, 11:58:55 MD
Pershendes gjithe 5 vjecaret e Nastros...  [cheers] [cheers]

booo qe ne 2007...si kaluan 5 vjet pa u ndjere ri.  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: nIkla ne Tetor 03, 2012, 11:17:28 MD
Pershendetje yje :)
Ndjeva mall per kohet e bukura t'kaluara pas monitorit te pc dhe mes jush
Nje mbremje domethenese dhe vit i mbare per te gjithe studentet nastradinas !
LEONARD COHEN - WAITING FOR THE MIRACLE (http://www.youtube.com/watch?v=Y-E53gmeO-8#)
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: BOHAN ne Tetor 04, 2012, 12:29:22 PD
Pershendes gjithe grupin e dallavereve...
Eh sa na mungon ajo kohe kur e gdhinim ketu tek nastro dhe mgjth perpara pc..kemi qeshur me lot.
Me mungon sinqerisht...
Ishallah mblidhemi dhe njehere qofte dhe per nje dite te vetme....

Pershendes gjithe veteranet e nastradinit....

O leme nje takim mo... [grin1]
Kur te duash mi, organizojm nai party anej nga bregdeti per nastradinsat.  ;D
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: LindA... ne Janar 29, 2013, 03:42:44 MD
Pershendetje per te gjithe miqte e forumit!
Ghost, Vaga, tildaa, Bea, Shy, Xena, M [grin1]atteo, Lina, donche, Moma Ariel, trimi4t, xhoni, Linda, etj etj. Uroj te jeni mire!
Persh ty, e ktyne tjereve qe me njohin. [grin1]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Mars 21, 2013, 12:15:22 PD
Po ku jini mo...
Ju pershendes tgjith dores vjeter...
Qofshi mire e me mire ishalla.
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Morphine ne Prill 03, 2013, 10:27:02 MD
Po ku jini mo...
Ju pershendes tgjith dores vjeter...
Qofshi mire e me mire ishalla.

Amin.  :D
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: LuXor ne Prill 03, 2013, 11:09:34 MD
Ariel ne djemte e rinje nuk na pershendete njehere...  >:D

Pershendetje nostalgjike per te gjithe te sapoardhurit  [cheers]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: BOHAN ne Prill 03, 2013, 11:36:59 MD
Po ku jini mo...
Ju pershendes tgjith dores vjeter...
Qofshi mire e me mire ishalla.
Persh ARIEL, flm per urimin.  [kisss2]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Prill 12, 2013, 06:37:26 PD
Elementin siper :)

Imany - You Will Never Know (Remix Edit) (http://www.youtube.com/watch?v=4RRUbMRCz7I#ws)
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: BOHAN ne Prill 12, 2013, 06:14:10 MD
Karakterin siper  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=96YQdiMV-Jc&feature=player_embedded (https://www.youtube.com/watch?v=96YQdiMV-Jc&feature=player_embedded)
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Prill 13, 2013, 06:51:22 PD
Prototipin siper  [laugh1]

ADRIANO CELENTANO C'è sempre un motivo (http://www.youtube.com/watch?v=9EVTk0wH_rQ#)
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Xena ne Prill 13, 2013, 02:14:24 MD
Xhon katerorin  [rolleyes1]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: xhon_rektori ne Prill 13, 2013, 04:23:37 MD
Xhon katerorin  [rolleyes1]

katror apo trekendesh luleshtrydhe [cheesy1] [kiss3]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: inaaaa ne Prill 13, 2013, 05:50:46 MD
per mikun me tmire n forum :)
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: valmoo ne Gusht 27, 2014, 02:18:05 MD
tgjitha temat qenkan 120 diteshe. :P

Pershendetje per te gjithe ata qe pata fatin ti njihja dhe te kaloja disa kohe shume te bukura ketu.
Do ju kisha lutur qe asnjeher te mos mbyllet ky forum .. se mbase prap mbas 10 viteve do ndjejme nostalgji dhe do hyjme per nje pershendetje tpakten .

kaloni mir kushdo qe eshte ketu,
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Gusht 29, 2014, 09:56:36 PD
Pershendetje Valmoo :)
Po po mire e ke...se rrime rrime dhe mbas shume kohesh na merr malli per kacollen e vjeter hahaha...

Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: nIkla ne Shtator 09, 2014, 08:08:15 PD
Pershendetje speciale per te gjithe antaret specjal te forumit sidomos  grupin e vjeter  qe   kaluam kohe te kendshme  dhe plot  humor :)
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ak-47 ne Shtator 06, 2015, 07:34:20 MD
Pershendetie te gjithve  [coolthumb] [coolthumb]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Shtator 15, 2015, 10:36:30 PD
Pershendetje per gjithe miqte e vjeter...qofshi mire kudo qe jeni.
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Morphine ne Shtator 25, 2015, 04:00:07 MD
Uaa po na mori malli.
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: BOHAN ne Shtator 25, 2015, 09:17:34 MD
Per nje nga personat me te cmuar ne jeten time. I uroj lumturi pa fund dhe i them kudo qe te jesh dhe kudo qe un te jem, do kesh nje vend po aq te rendesishem sa dhe familja...
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Xena ne Shtator 28, 2015, 12:10:00 MD
Na kputi nostalgjia !  [tongue3]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: xhon_rektori ne Shtator 28, 2015, 09:40:49 MD
Xene cjan keto ironi  [cheesy1]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: EDLIRA ne Tetor 11, 2015, 03:51:30 MD
Pershendes grupin e vjeter,ah sa kujtime...dhe sa kohe kemi kaluar plot gallate dhe humor,nuk besoj se do vin dite te tilla,por shpresoj qe te mblidheni njehere na erdhi dhe dimri ku ka me mir me  kalu pak kohe tek sofra vjeter... [kisss]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: BOHAN ne Tetor 13, 2015, 02:38:38 MD
Pershendes grupin e vjeter,ah sa kujtime...dhe sa kohe kemi kaluar plot gallate dhe humor,nuk besoj se do vin dite te tilla,por shpresoj qe te mblidheni njehere na erdhi dhe dimri ku ka me mir me  kalu pak kohe tek sofra vjeter... [kisss]
Un nuk vi se kam hall se zihen anetaret femrat per mua  ;D ;D ;D
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Xena ne Tetor 14, 2015, 01:49:34 MD
Xene cjan keto ironi  [cheesy1]

Kush ka nostalgji vjen dhe pershendet, nuk pret lutje.

Si une ty psh  [givelove]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: xhon_rektori ne Tetor 14, 2015, 05:52:42 MD
Xena  <kissing lips2> <kissing lips2>
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: EDLIRA ne Dhjetor 19, 2015, 01:26:07 PD
Nuk ta var njeri ty re jo hahaahha [rlmao] leqe nuk ka njeri ketu... [sad1]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: xhon_rektori ne Dhjetor 19, 2015, 11:32:08 PD
Edlira per mua e kshe ate  [laugh5] se i ngel qejfi Xenes????????????????
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Janar 23, 2016, 07:30:54 MD
hajde grupi me nje vit te mbare...shnet e pare dhe te qeshura pa fund  [cheers]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: PIM ne Shkurt 20, 2016, 04:22:28 MD
Per te gjithe anetaret aktiv gjate viteve 2010 - 2013   [yourwelcome]

Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: BeRaTsi_MiZeRje ne Mars 16, 2016, 12:43:15 PD
Ju pershendes edhe un jam nje antar i dores vjeter ndoshta jo postues i rregullt ktu...
Eshte vertet nostalgji te shkruash pas kaq shume vitesh ne Forumin Nastradini..
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: whatever ne Mars 24, 2016, 07:27:04 PD
Pershendetje nostalgjike dhe nga une. Per ato qe na majne men :)
[miqesia.keuf]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: anarchy ne Mars 25, 2016, 11:01:24 MD
Pershendetje per grupin e vjeter qe i vinte zjarrin me aheng mengjes, dreke, darke! Qofshi mire, kudo ku jeni (vlen dhe per Luxorin :p). Puc puc, LunaticBlue :)
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: BOHAN ne Mars 31, 2016, 05:49:33 MD
LunaticBlue, gjall qenke moj.  [blushing] [kisss2] [kisss2]
Si shpjegohet qe gjithmon postoni pernjeher me Whatever. :D
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Prill 16, 2016, 12:24:32 MD
Helloooo...
Te pakten vika nonji nji her n'muj  [laugh1] [laugh1]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: BOHAN ne Prill 16, 2016, 09:39:04 MD
Helloooo...
Te pakten vika nonji nji her n'muj  [laugh1] [laugh1]
E kush esht ky :D
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Prill 21, 2016, 11:20:58 PD
Helloooo...
Te pakten vika nonji nji her n'muj  [laugh1] [laugh1]
E kush esht ky :D

Ne te dy  [laugh1]
Se tjeret nji her n'vit jalla ta gjejn deren hahaha
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: BOHAN ne Prill 24, 2016, 01:54:05 MD
Ca dere thua, sme kan ardh as per synetllikun e cunit  :D :D
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: Albasoft ne Prill 25, 2016, 10:30:46 MD
Kam nostalgji per kete forum ,kem kalu koh te gjat ketu para disa vjete, pershendes te gjith ne veqanti ndonje nese eventualisht mban mend dicka nga un  [cheers]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: BOHAN ne Prill 25, 2016, 11:55:36 MD
Kam nostalgji per kete forum ,kem kalu koh te gjat ketu para disa vjete, pershendes te gjith ne veqanti ndonje nese eventualisht mban mend dicka nga un  [cheers]
Duket sikur e ke perkthy me google translate kte fjali :D
Gjithsesi, te mbajm mend or mik, uroj tjesh mir :)
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Prill 30, 2016, 12:31:54 MD
Ca dere thua, sme kan ardh as per synetllikun e cunit  :D :D

Hahahahahah kur ste erdhen ne dasem mos i prit mo.
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: inaaaa ne Qershor 09, 2016, 03:54:51 MD
Pershendetje per me te miret! [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ORIAL ne Gusht 19, 2016, 10:49:40 MD
Pershendetje nostaligje per te gjithe nastradinsat e vjeter dhe kohet e bukura qe kemi kaluar :D
Pershendetje dhe per kte siper se u bo disa ore pa e taku :P
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Gusht 28, 2016, 10:28:24 MD
 [zzdance] [teasing]  xhan xhin ktu n'a myti fb
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Gusht 28, 2016, 10:29:22 MD
Pershendetje nostaligje per te gjithe nastradinsat e vjeter dhe kohet e bukura qe kemi kaluar :D
Pershendetje dhe per kte siper se u bo disa ore pa e taku :P

Pershendetjeeeeee  [zzdance] [party]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Gusht 28, 2016, 10:30:34 MD
Mua sme thirri kush
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: xhon_rektori ne Gusht 28, 2016, 10:41:04 MD
Ter kohen ne fcb moj shoqja gotik????????????
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: BOHAN ne Gusht 29, 2016, 11:53:50 PD
[zzdance] [teasing]  xhan xhin ktu n'a myti fb
Futu re dreq se kam nje mhb me ty, pse me refuzon  [teethsmile]
Titulli: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
Postuar nga: valmoo ne Shtator 02, 2017, 05:03:22 PD
omg, shpresoj qe te gjithe anetaret ketu qe dikur ishim aktiv , te jene shendosh e mire, pershendetje nostalgjike per te gjithe juve ... MuaAh