Autori Tema: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!  (Lexuar 20345 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Me: Janar 22, 2011, 10:31:55 MD »
ketu mund te shkruajne te gjithe ata qe dikur........ kane qene 24 ore online tek nastro dhe qe here pas here ndjejne nostalgji......... [angel3]
nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #1 Me: Janar 22, 2011, 10:33:52 MD »
dhe nje perqafim per te gjith miqte e mi ........ me ka arre malli ku jeni ?????? [silly]
nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #2 Me: Janar 22, 2011, 10:47:12 MD »
Kafkaaaaaa [bestfriends]

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #3 Me: Janar 22, 2011, 10:51:00 MD »
eeeeeeee strece besnike  btuar  ketij forumi  [givelove]
nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #4 Me: Janar 22, 2011, 10:52:15 MD »
Ahahahha kemi gjetur karar mi, s'kemi nerva te bredhim shume neper internet. Ca ben ti mire?

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #5 Me: Janar 22, 2011, 10:54:00 MD »
rehat miiiiiiii......le te themi shume mire ......... dhe sot nuk kam hy se jam keq po me kshte marre malli
nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #6 Me: Janar 22, 2011, 10:57:43 MD »
Me behet qejfi. Ne fakt nuk aludova qe mund te ishe keqdhe per kete kishe hyre ne net.  :)

Ika, naten e mire dhe duku me shpesh.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #7 Me: Janar 22, 2011, 11:47:56 MD »
Pershendes gjithe grupin e dallavereve...
Eh sa na mungon ajo kohe kur e gdhinim ketu tek nastro dhe mgjth perpara pc..kemi qeshur me lot.
Me mungon sinqerisht...
Ishallah mblidhemi dhe njehere qofte dhe per nje dite te vetme....

Pershendes gjithe veteranet e nastradinit....

O leme nje takim mo... [grin1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #8 Me: Janar 22, 2011, 11:48:57 MD »
Klone vogel...kafka ju puth fort... <kissing lips>  <kissing lips>

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #9 Me: Mars 11, 2012, 02:26:09 MD »


Opo pershendes shoket e vjeter te fshatit te gjithe Nastradinasit e vjeter qe kon dal kurbetcinj kto kohet e fundit .....mos harroni ca qefi kena bo ahhahahahahaahahahahaha [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] ju pershendes me kengen QEJF O QEJF O QERRATA  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #10 Me: Mars 13, 2012, 03:48:16 MD »


Gotiken ritmin qe sna harron  [kisss]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #11 Me: Mars 14, 2012, 10:20:09 MD »
Mistrece paraqitet ne baze. Kjo eshte tema e duhur per te kujtuar me nostalgji heret qe kam ndenjur ketu. Pershendes gjithe miqte e vjeter.  :)

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #12 Me: Maj 04, 2012, 06:54:14 MD »


Gotiken ritmin qe sna harron  [kisss]
[bestfriends] [bestfriends] [bestfriends]ylliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii love you  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
streceeeeeeeeeeeeeeee [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #13 Me: Maj 04, 2012, 07:44:55 MD »
Mistrece paraqitet ne baze. Kjo eshte tema e duhur per te kujtuar me nostalgji heret qe kam ndenjur ketu. Pershendes gjithe miqte e vjeter.  :)
Kohe te bukura  :)

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #14 Me: Maj 06, 2012, 03:18:56 MD »
Pershendetje per te gjithe miqte e forumit!
Ghost, Vaga, tildaa, Bea, Shy, Xena, Matteo, Lina, donche, Moma Ariel, trimi4t, xhoni, Linda, etj etj. Uroj te jeni mire!