Autori Tema: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!  (Lexuar 21589 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #60 Me: Prill 25, 2016, 11:55:36 MD »
Kam nostalgji per kete forum ,kem kalu koh te gjat ketu para disa vjete, pershendes te gjith ne veqanti ndonje nese eventualisht mban mend dicka nga un  [cheers]
Duket sikur e ke perkthy me google translate kte fjali :D
Gjithsesi, te mbajm mend or mik, uroj tjesh mir :)

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #61 Me: Prill 30, 2016, 12:31:54 MD »
Ca dere thua, sme kan ardh as per synetllikun e cunit  :D :D

Hahahahahah kur ste erdhen ne dasem mos i prit mo.

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #62 Me: Qershor 09, 2016, 03:54:51 MD »
Pershendetje per me te miret! [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #63 Me: Gusht 19, 2016, 10:49:40 MD »
Pershendetje nostaligje per te gjithe nastradinsat e vjeter dhe kohet e bukura qe kemi kaluar :D
Pershendetje dhe per kte siper se u bo disa ore pa e taku :P
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #64 Me: Gusht 28, 2016, 10:28:24 MD »
 [zzdance] [teasing]  xhan xhin ktu n'a myti fb
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #65 Me: Gusht 28, 2016, 10:29:22 MD »
Pershendetje nostaligje per te gjithe nastradinsat e vjeter dhe kohet e bukura qe kemi kaluar :D
Pershendetje dhe per kte siper se u bo disa ore pa e taku :P

Pershendetjeeeeee  [zzdance] [party]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #66 Me: Gusht 28, 2016, 10:30:34 MD »
Mua sme thirri kush
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #67 Me: Gusht 28, 2016, 10:41:04 MD »
Ter kohen ne fcb moj shoqja gotik????????????

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #68 Me: Gusht 29, 2016, 11:53:50 PD »
[zzdance] [teasing]  xhan xhin ktu n'a myti fb
Futu re dreq se kam nje mhb me ty, pse me refuzon  [teethsmile]

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #69 Me: Shtator 02, 2017, 05:03:22 PD »
omg, shpresoj qe te gjithe anetaret ketu qe dikur ishim aktiv , te jene shendosh e mire, pershendetje nostalgjike per te gjithe juve ... MuaAh

Jashtë Linjë SNOWW

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #70 Me: Janar 09, 2019, 01:56:10 PD »
Ketu paska ra bomba o shoke , ku eshte donche Nikkita gotika arieli  , ish burri im Abordazh ,  luxori e ku di une se spo me vijne pseudonimet ???????????????? ...

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #71 Me: Janar 28, 2019, 02:14:19 PD »
Ketu paska ra bomba o shoke , ku eshte donche Nikkita gotika arieli  , ish burri im Abordazh ,  luxori e ku di une se spo me vijne pseudonimet ???????????????? ...

Waaa privilegj qe smu paska harru emri hahaa
Ariel ktu dhe gjalle   [yourwelcome]

E harrun deren e vjeter ca ti bosh.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #72 Me: Shkurt 03, 2019, 10:44:31 PD »
Hey  pershendetje nostalgjike per te gjithe ju grupi i vjeter. [kisss2]

Jashtë Linjë Poshnjari

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Dietat te shpejta
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #73 Me: Shkurt 11, 2019, 09:31:44 PD »
Ku janë forumistat?  [clap3]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #74 Me: Shkurt 13, 2019, 12:39:22 PD »
 [zbye]  [zzdance] GRUPIIIII
SHURUPIIIIIII
DHE KTEJ KA LAGJA NEVE PER MARSHALLA MUHABETI
UROJ TE JENI KREJT MIRE O ZOT E MIRE PACIT GJITHMONE...
LEME NOI DITE TAKIMI NE FORUM DO NA BENTE MIRE  SE NA CAU KOKEN FB DHE INSTA  [party]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!