Autori Tema: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!  (Lexuar 21626 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #45 Me: Tetor 14, 2015, 01:49:34 MD »
Xene cjan keto ironi  [cheesy1]

Kush ka nostalgji vjen dhe pershendet, nuk pret lutje.

Si une ty psh  [givelove]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #46 Me: Tetor 14, 2015, 05:52:42 MD »
Xena  <kissing lips2> <kissing lips2>

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #47 Me: Dhjetor 19, 2015, 01:26:07 PD »
Nuk ta var njeri ty re jo hahaahha [rlmao] leqe nuk ka njeri ketu... [sad1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #48 Me: Dhjetor 19, 2015, 11:32:08 PD »
Edlira per mua e kshe ate  [laugh5] se i ngel qejfi Xenes????????????????

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #49 Me: Janar 23, 2016, 07:30:54 MD »
hajde grupi me nje vit te mbare...shnet e pare dhe te qeshura pa fund  [cheers]

Jashtë Linjë PIM

 • Global Moderator
 • ne rritje..
 • ***
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 12
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #50 Me: Shkurt 20, 2016, 04:22:28 MD »
Per te gjithe anetaret aktiv gjate viteve 2010 - 2013   [yourwelcome]


Jashtë Linjë BeRaTsi_MiZeRje

 • BeRaTaS
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 32
 • Popullariteti: 0
 • ▒▒RoB ZoTi▒▒
  • http://WwW.BeratiLive.Tk/
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #51 Me: Mars 16, 2016, 12:43:15 PD »
Ju pershendes edhe un jam nje antar i dores vjeter ndoshta jo postues i rregullt ktu...
Eshte vertet nostalgji te shkruash pas kaq shume vitesh ne Forumin Nastradini..
Jam SHQIPTAR Dhe Shkruaj me Ngjyren e FLAMURIT KuQ e Zi

Jashtë Linjë whatever

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #52 Me: Mars 24, 2016, 07:27:04 PD »
Pershendetje nostalgjike dhe nga une. Per ato qe na majne men :)
[miqesia.keuf]

Jashtë Linjë anarchy

 • AntiTyrannism!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 144
 • Popullariteti: -2
 • \,,/, (>.<) ,\,,/
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #53 Me: Mars 25, 2016, 11:01:24 MD »
Pershendetje per grupin e vjeter qe i vinte zjarrin me aheng mengjes, dreke, darke! Qofshi mire, kudo ku jeni (vlen dhe per Luxorin :p). Puc puc, LunaticBlue :)
I don't know what i want,
but i know how to get it!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #54 Me: Mars 31, 2016, 05:49:33 MD »
LunaticBlue, gjall qenke moj.  [blushing] [kisss2] [kisss2]
Si shpjegohet qe gjithmon postoni pernjeher me Whatever. :D

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #55 Me: Prill 16, 2016, 12:24:32 MD »
Helloooo...
Te pakten vika nonji nji her n'muj  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #56 Me: Prill 16, 2016, 09:39:04 MD »
Helloooo...
Te pakten vika nonji nji her n'muj  [laugh1] [laugh1]
E kush esht ky :D

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #57 Me: Prill 21, 2016, 11:20:58 PD »
Helloooo...
Te pakten vika nonji nji her n'muj  [laugh1] [laugh1]
E kush esht ky :D

Ne te dy  [laugh1]
Se tjeret nji her n'vit jalla ta gjejn deren hahaha

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #58 Me: Prill 24, 2016, 01:54:05 MD »
Ca dere thua, sme kan ardh as per synetllikun e cunit  :D :D

Jashtë Linjë Albasoft

 • HacK
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 305
 • Popullariteti: 1
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #59 Me: Prill 25, 2016, 10:30:46 MD »
Kam nostalgji per kete forum ,kem kalu koh te gjat ketu para disa vjete, pershendes te gjith ne veqanti ndonje nese eventualisht mban mend dicka nga un  [cheers]