Autori Tema: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!  (Lexuar 20308 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #30 Me: Prill 13, 2013, 06:51:22 PD »
Prototipin siper  [laugh1]


Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #31 Me: Prill 13, 2013, 02:14:24 MD »
Xhon katerorin  [rolleyes1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #32 Me: Prill 13, 2013, 04:23:37 MD »
Xhon katerorin  [rolleyes1]

katror apo trekendesh luleshtrydhe [cheesy1] [kiss3]

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #33 Me: Prill 13, 2013, 05:50:46 MD »
per mikun me tmire n forum :)

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #34 Me: Gusht 27, 2014, 02:18:05 MD »
tgjitha temat qenkan 120 diteshe. :P

Pershendetje per te gjithe ata qe pata fatin ti njihja dhe te kaloja disa kohe shume te bukura ketu.
Do ju kisha lutur qe asnjeher te mos mbyllet ky forum .. se mbase prap mbas 10 viteve do ndjejme nostalgji dhe do hyjme per nje pershendetje tpakten .

kaloni mir kushdo qe eshte ketu,

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #35 Me: Gusht 29, 2014, 09:56:36 PD »
Pershendetje Valmoo :)
Po po mire e ke...se rrime rrime dhe mbas shume kohesh na merr malli per kacollen e vjeter hahaha...


Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #36 Me: Shtator 09, 2014, 08:08:15 PD »
Pershendetje speciale per te gjithe antaret specjal te forumit sidomos  grupin e vjeter  qe   kaluam kohe te kendshme  dhe plot  humor :)
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #37 Me: Shtator 06, 2015, 07:34:20 MD »
Pershendetie te gjithve  [coolthumb] [coolthumb]
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #38 Me: Shtator 15, 2015, 10:36:30 PD »
Pershendetje per gjithe miqte e vjeter...qofshi mire kudo qe jeni.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9166
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #39 Me: Shtator 25, 2015, 04:00:07 MD »
Uaa po na mori malli.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #40 Me: Shtator 25, 2015, 09:17:34 MD »
Per nje nga personat me te cmuar ne jeten time. I uroj lumturi pa fund dhe i them kudo qe te jesh dhe kudo qe un te jem, do kesh nje vend po aq te rendesishem sa dhe familja...

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #41 Me: Shtator 28, 2015, 12:10:00 MD »
Na kputi nostalgjia !  [tongue3]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #42 Me: Shtator 28, 2015, 09:40:49 MD »
Xene cjan keto ironi  [cheesy1]

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #43 Me: Tetor 11, 2015, 03:51:30 MD »
Pershendes grupin e vjeter,ah sa kujtime...dhe sa kohe kemi kaluar plot gallate dhe humor,nuk besoj se do vin dite te tilla,por shpresoj qe te mblidheni njehere na erdhi dhe dimri ku ka me mir me  kalu pak kohe tek sofra vjeter... [kisss]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #44 Me: Tetor 13, 2015, 02:38:38 MD »
Pershendes grupin e vjeter,ah sa kujtime...dhe sa kohe kemi kaluar plot gallate dhe humor,nuk besoj se do vin dite te tilla,por shpresoj qe te mblidheni njehere na erdhi dhe dimri ku ka me mir me  kalu pak kohe tek sofra vjeter... [kisss]
Un nuk vi se kam hall se zihen anetaret femrat per mua  ;D ;D ;D