Autori Tema: pershendetje nostalgjike!!!!!!!!  (Lexuar 21588 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #15 Me: Maj 06, 2012, 03:31:31 MD »
Golden  [bestfriends]

ABORDAZH esht bere per tu pershendetur.... vec mos u duksh fare se..  [shpulle]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #16 Me: Qershor 19, 2012, 08:42:20 MD »
Pershendes te gjithe miqte e mi te vjeter te nastros...edhe Nastron vete qe nuk eshte me....
Kemi kaluar caste shume te bukura bashke dhe mgjth virtualisht na mbeten si kujtime te bukura
Ju uroj me te mirat dhe me te bukurat ne jete...

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #17 Me: Qershor 19, 2012, 09:28:25 MD »
Pershendes te gjithe miqte e mi te vjeter te nastros...edhe Nastron vete qe nuk eshte me....
Kemi kaluar caste shume te bukura bashke dhe mgjth virtualisht na mbeten si kujtime te bukura
Ju uroj me te mirat dhe me te bukurat ne jete...

hej o ariel edhe blerin se ka humbur dreqi mos e ka mar nastro me vete kete di gje [cheesy1]

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #18 Me: Korrik 26, 2012, 12:02:06 MD »
Nje  [cheers] te madhe per te gjithe anetaret qe kam njohur ketu.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #19 Me: Gusht 12, 2012, 10:31:37 PD »
Pershendetje per te gjithe miqte e forumit!
Ghost, Vaga, tildaa, Bea, Shy, Xena, Matteo, Lina, donche, Moma Ariel, trimi4t, xhoni, Linda, etj etj. Uroj te jeni mire!

Flm Gold!  :)

Pershendejte per anetaret aktive te vitit 2010  :)

 

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #20 Me: Shtator 24, 2012, 11:58:55 MD »
Pershendes gjithe 5 vjecaret e Nastros...  [cheers] [cheers]

booo qe ne 2007...si kaluan 5 vjet pa u ndjere ri.  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #21 Me: Tetor 03, 2012, 11:17:28 MD »
Pershendetje yje :)
Ndjeva mall per kohet e bukura t'kaluara pas monitorit te pc dhe mes jush
Nje mbremje domethenese dhe vit i mbare per te gjithe studentet nastradinas !
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #22 Me: Tetor 04, 2012, 12:29:22 PD »
Pershendes gjithe grupin e dallavereve...
Eh sa na mungon ajo kohe kur e gdhinim ketu tek nastro dhe mgjth perpara pc..kemi qeshur me lot.
Me mungon sinqerisht...
Ishallah mblidhemi dhe njehere qofte dhe per nje dite te vetme....

Pershendes gjithe veteranet e nastradinit....

O leme nje takim mo... [grin1]
Kur te duash mi, organizojm nai party anej nga bregdeti per nastradinsat.  ;D

Jashtë Linjë LindA...

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1354
 • Popullariteti: 60
 • E omel
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #23 Me: Janar 29, 2013, 03:42:44 MD »
Pershendetje per te gjithe miqte e forumit!
Ghost, Vaga, tildaa, Bea, Shy, Xena, M [grin1]atteo, Lina, donche, Moma Ariel, trimi4t, xhoni, Linda, etj etj. Uroj te jeni mire!
Persh ty, e ktyne tjereve qe me njohin. [grin1]
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #24 Me: Mars 21, 2013, 12:15:22 PD »
Po ku jini mo...
Ju pershendes tgjith dores vjeter...
Qofshi mire e me mire ishalla.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #25 Me: Prill 03, 2013, 10:27:02 MD »
Po ku jini mo...
Ju pershendes tgjith dores vjeter...
Qofshi mire e me mire ishalla.

Amin.  :D

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #26 Me: Prill 03, 2013, 11:09:34 MD »
Ariel ne djemte e rinje nuk na pershendete njehere...  >:D

Pershendetje nostalgjike per te gjithe te sapoardhurit  [cheers]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #27 Me: Prill 03, 2013, 11:36:59 MD »
Po ku jini mo...
Ju pershendes tgjith dores vjeter...
Qofshi mire e me mire ishalla.
Persh ARIEL, flm per urimin.  [kisss2]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #28 Me: Prill 12, 2013, 06:37:26 PD »
Elementin siper :)


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
pershendetje nostalgjike!!!!!!!!
« Pergjigju #29 Me: Prill 12, 2013, 06:14:10 MD »
Karakterin siper  ;D

« Redaktimi i Fundit: Prill 13, 2013, 02:18:22 MD nga BOHAN »