Autori Tema: Pershendetje.  (Lexuar 2552 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Pershendetje.
« Me: Qershor 30, 2012, 11:20:33 MD »
U bene tashme shume vite ne kete forum. Mendova t'ju pershendesja me nje shkrim te shkurter formal por duke rimenduar oret e tera qe kam kaluar ketu, m'u duk e rastit te ndalesha pak me shume.
Pas kaq vitesh, te iken deshira te rrish me ore te tera ne nje forum por per vitet qe kaluan, per mua ka qene kenaqesi e veçante te kem qene pjese e ketij e forumi. Dua te falenderoj gjithe anetaret me te cilet kam komunikuar dhe jam marre vesh. Falenderoj Gotiken, per te cilen kam nje respekt dhe afekt qe kapercen virtualitetin. Gjithe keto vite, eshte e vetmja vendin e se ciles nuk mund ta zere askush. Nuk do gjej kurre fjalet e duhura per te te falenderuar, e dashur.
Niklen, e cila me ka respektuar dhe ka pasur gjithnje gati fjalen e mire per mua, dhe se ciles une jo gjithnje ja kam shperblyer. Arielin gojeembel, Kafken, Siboren çapkene, Dark-Eyes, Vagabonden, Lunatic, Sorkadhen, Mondianen, Bean, Blerinden, Edliren, Mystic. Natyrisht nuk dua te harroj djemte. Eshte e pamundur te mos falenderoj Eri-Fr per qyfyret qe kemi bere ketu, Pleshtin per batutat e tij pikante, akoma me shume Midnight qe me ka bere te qesh si e marre, Minatorin per te cilin kam respekt, Bledin, morpheus, qapkenin, Beratsin.
Ka shume mundesi t'i kem permendur te gjithe ata qe kisha deshire, por nese kam harruar ndonje ju kerkoj ndjese.
Edhe njehere, ju falenderoj te gjitheve per oret e bukura te kaluar ketu dhe ju uroj te keni fat ne jeten tuaj.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Pershendetje.
« Pergjigju #1 Me: Korrik 01, 2012, 06:21:43 MD »
shyqyre qe sjam ne preferencat e tua  [cheesy1]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Pershendetje.
« Pergjigju #2 Me: Korrik 01, 2012, 06:28:18 MD »
Ka pershendetur te gjithe ata qe s'jane me ajo.   >:D

Kush e di sa veta kan dashur te bejne postimin tend xhoni  [cheesy1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Pershendetje.
« Pergjigju #3 Me: Korrik 01, 2012, 07:19:45 MD »
do ti ket ren gripi mistreces edhe ka pasur temperatur edhe ka shkruajtur me ndjenj [teethsmile]


Jashtë Linjë Off_Close

 • Fuck Love
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 760
 • Popullariteti: 22
Pershendetje.
« Pergjigju #4 Me: Korrik 01, 2012, 07:56:37 MD »
Mistrece keto qe ke pershendetur  ti vetem tek njerez te humbur i gjen  [tongue3] [tongue3]
« Redaktimi i Fundit: Korrik 01, 2012, 07:58:15 MD nga Off_Close »

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Pershendetje.
« Pergjigju #5 Me: Korrik 26, 2012, 12:00:37 MD »
Te pershendes dhe une mistrecke  [cheers]
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !