Autori Tema: Pershendes te gjithe miqte e mi  (Lexuar 19335 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #45 Me: Dhjetor 24, 2009, 05:13:57 MD »
Ku je moj...Ka kohe qe nuk te kam pare kendej...T'pershendes dhe Urime festat e fundvitit [kisss2] [kisss2] [kisss2] [cheers]

[img][http://www.enricoalletto.it/public/wp-blog/wp-content/uploads//2008/12/buone-feste.jpg/img]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #46 Me: Dhjetor 26, 2009, 01:23:44 PD »
pershendes miqte e mi te rinj qe po me bejne shoqni kete mbremje....
donche...abordazh dhe bohan!!!! [kisss2]
nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #47 Me: Dhjetor 26, 2009, 01:24:40 PD »
pershendes miqte e mi te rinj qe po me bejne shoqni kete mbremje....
donche...abordazh dhe bohan!!!! [kisss2]

Pershendetje te vecante per kafka  [smiley1]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #48 Me: Dhjetor 26, 2009, 01:25:33 PD »
pershendes miqte e mi te rinj qe po me bejne shoqni kete mbremje....
donche...abordazh dhe bohan!!!! [kisss2]


Pershendetje speciale per ty zemer... [cheers]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #49 Me: Dhjetor 26, 2009, 01:26:22 PD »
flm donche dhe bohan!!! [bestfriends]
nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
Pershendes te gjithe miqte e mi
« Pergjigju #50 Me: Dhjetor 31, 2009, 08:42:57 PD »
do te doja te pershendesja te gjithe miqte e mi te ketij forumi....te vjeter dhe rinj

pershendetje GOTI - klonia ime e mrekullueshme [givelove]
pershendetje ARIEL-te pres vitin tjeter  [givelove]
pershendetje GIRLY-mikja ime me e mire  [givelove]
pershendteje TENE - miku im i pare ne kete forum  [bestfriends]
pershendetje MISTRECE - qe ke hum dhe jo bo per mall [bestfriends]
pershendetje ERI-FR- ti qe nuk rri dot pa u zene dhe mbetesh serish i kendshem [bestfriends]
pershendetje BLERI -me mungon kafja me ty ke ballkoni [bestfriends]
pershendetje CRYS -qe nuk jena cmall akoma [bestfriends]
pershendetje PLESHTI- qe s te kam pa mo [bestfriends]

pershendetje dhe ju miq te vjeter qe me nuk ju kam pare .....BERARTSI-NL, SHOFERI,PASAGJERI,VILSON,MONDIANA, ANGEL GIRL..... [bestfriends]

nje pershendetje e vecante shkon per te gjith miqte e mi te rinj ne kete forum qe me kane fal momente te bukura dhe e kane mirepritur rikthimin tim :)

pershendetje SNOW -je shume e kendshme te kam xhan [kisss2]
pershendetje sweet-mike shume e mire [angel3]
pershendetje Donche -je shume e dashur [bestfriends]
pershendetje -iness-je shume e mebel [kisss2]
pershendetje bufalina-do flasim me teper,je shume e kendshem
pershendetje orial -zemra ogel,je shume i mire [lovestruck]
pershendetje bohan -te kam xhan [kisss2]
pershendetje abordazh-je koleg i mrekullueshem [mrgreen]
pershendetje kujdes 99- kloni im i ri!!je shume inteligjent [givelove] [angel3] [kisss2]
ishalla nuk kam harru ndonje se menien eshte e shkreta [rlmao] [rlmao]

NJE PERSHENDETJE E PERZEMERT SHKON PER : LUXOR,CASANOVA,NASTRADINI,N00B....... [cheers]

JU FALEMINDERIT TE GJITHEVE JENI SHUME TE MIRE !!!

nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Pershendes te gjithe miqte e mi
« Pergjigju #51 Me: Dhjetor 31, 2009, 08:51:49 PD »
Pershendetj  miq :)

Jemi si nje familje e madhe ku doemos ka preferenca  ,
do doja t'i pershendesja te gjithe edhe uroja me te mirat e mundshme :)
Do i uroja mbaresi kujt i ka caluar paksa ky vit qe shkoi
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Pershendes te gjithe miqte e mi
« Pergjigju #52 Me: Dhjetor 31, 2009, 12:35:31 MD »
do te doja te pershendesja te gjithe miqte e mi te ketij forumi....te vjeter dhe rinj

pershendetje GOTI - klonia ime e mrekullueshme [givelove]
pershendetje ARIEL-te pres vitin tjeter  [givelove]
pershendetje GIRLY-mikja ime me e mire  [givelove]
pershendteje TENE - miku im i pare ne kete forum  [bestfriends]
pershendetje MISTRECE - qe ke hum dhe jo bo per mall [bestfriends]
pershendetje ERI-FR- ti qe nuk rri dot pa u zene dhe mbetesh serish i kendshem [bestfriends]
pershendetje BLERI -me mungon kafja me ty ke ballkoni [bestfriends]
pershendetje CRYS -qe nuk jena cmall akoma [bestfriends]
pershendetje PLESHTI- qe s te kam pa mo [bestfriends]

pershendetje dhe ju miq te vjeter qe me nuk ju kam pare .....BERARTSI-NL, SHOFERI,PASAGJERI,VILSON,MONDIANA, ANGEL GIRL..... [bestfriends]

nje pershendetje e vecante shkon per te gjith miqte e mi te rinj ne kete forum qe me kane fal momente te bukura dhe e kane mirepritur rikthimin tim :)

pershendetje SNOW -je shume e kendshme te kam xhan [kisss2]
pershendetje sweet-mike shume e mire [angel3]
pershendetje Donche -je shume e dashur [bestfriends]
pershendetje -iness-je shume e mebel [kisss2]
pershendetje bufalina-do flasim me teper,je shume e kendshem
pershendetje orial -zemra ogel,je shume i mire [lovestruck]
pershendetje bohan -te kam xhan [kisss2]
pershendetje abordazh-je koleg i mrekullueshem [mrgreen]
pershendetje kujdes 99- kloni im i ri!!je shume inteligjent [givelove] [angel3] [kisss2]
ishalla nuk kam harru ndonje se menien eshte e shkreta [rlmao] [rlmao]

NJE PERSHENDETJE E PERZEMERT SHKON PER : LUXOR,CASANOVA,NASTRADINI,N00B....... [cheers]

JU FALEMINDERIT TE GJITHEVE JENI SHUME TE MIRE !!!Kafka pershendetje dhe per ty....na vjen mire qe je serish me ne..Kisss xhani ;smile; [bestfriends]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #53 Me: Janar 01, 2010, 02:37:31 PD »
gezuaaaaaaaaaaaaaaar  [cheers] [cheers] [cheers]

gezuar Beata ... mbaresi ishalla  [cheers]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #54 Me: Shkurt 01, 2010, 09:02:52 MD »
Befshi qef te gjithe ika une  :-X

kalofsh mire Beje  [sleep] [bestfriends]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #55 Me: Shkurt 01, 2010, 10:47:45 MD »
Pershendetje o njerezit e mi virtuale permend
ARIEL
GOTIKA
NIKLA
DONCHE
ELA VLORE
XHONI_BRAVO
CASANOVA NAQE AHAHAHA
LUXOR
SIBORA
BOHAN
NIKKI
SNOW
AJKINA
SALA
BORZILOKU
DHE SE FUNDI Nastradini
me fali njerez qe mund te kem harruar ndonje po nen efektin e nuk e di sa shishe birre vetem keta jane ne mendjen time.....Ju dua tju degjoj te miren ne gjithe jeten tuaj dhe ju them qe ju dua me zemer...... [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1]


Me  rafte  pika mua qe e pashe tani...
Me  fal  Signora  ime  [praying] [praying]
Sei  molto  speciale  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
te  kam  shuuume  xhan...puci  puci  una  tyve.. <kissing lips2> <kissing lips2> <kissing lips2> <kissing lips2>

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #56 Me: Shkurt 03, 2010, 02:19:54 MD »
pershendes ma te mirat e forumit qe jane tana femra ketu  [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #57 Me: Shkurt 03, 2010, 03:22:01 MD »
pershendes ma te mirat e forumit qe jane tana femra ketu  [kisss2] [kisss2] [kisss2]
me ne krye ty... [tongue3]

jo se ne krye ka tjera...me te hershme ktu..nga te rejat je ti...pastaj una  [tongue3]..sneget tjeter mduket mas meje  [rlmao] [rlmao]

pershendes gotin me nje parfum dior  [rlmao]  hypnotic poison... [givelove]

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #58 Me: Shkurt 04, 2010, 12:33:38 MD »
Ju pershendes te gjitheve ...ishte nje kenaqesi njohja virtuale me ju...ju falenderoj per te gjitha castet e kendshme dhe me pak te kendshme qe me dhuruat ...Ju uroj gjithe te mirat suksese kudo ne cdo fushe te jetes. Grazie di cuore. ADIO AMICI...


Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #59 Me: Shkurt 04, 2010, 12:42:44 MD »
Ju pershendes te gjitheve ...ishte nje kenaqesi njohja virtuale me ju...ju falenderoj per te gjitha castet e kendshme dhe me pak te kendshme qe me dhuruat ...Ju uroj gjithe te mirat suksese kudo ne cdo fushe te jetes. Grazie di cuore. ADIO AMICI...Percheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1]