Autori Tema: Pershendes te gjithe miqte e mi  (Lexuar 18213 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #30 Me: Nëntor 14, 2009, 02:22:58 MD »
pershendes gotin qe e kam xhan lauroren ,korabin,madamen,snow,ashisho,ligen,nikla,fan,anita,donche.... edhe shume te tjere sepse e di qe i kam harru  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #31 Me: Nëntor 15, 2009, 03:31:47 PD »
persh abordazh qe po em ben shoqeri  [smiley1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #32 Me: Nëntor 15, 2009, 10:24:37 MD »
Mirembrema Miq :)
Ju perqafoj edhe uroj nje mbremje te qete  [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends]
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 15, 2009, 10:27:05 MD nga nIkla »
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #33 Me: Nëntor 15, 2009, 10:28:47 MD »
Mirembrema Miq :)
Ju perqafoj edhe uroj nje mbremje te qete  [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends]

[givelove] [bestfriends] [angel3] [kisss2] [kisss2]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Yahel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2257
 • Popullariteti: -1
 • Together Forever
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #34 Me: Nëntor 15, 2009, 10:29:03 MD »
Pershendes Niklen  [smiley1]
Je ndricimi me i zjarrte i cdo rreze dielliDestination Sunshine

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #35 Me: Nëntor 15, 2009, 10:33:29 MD »
Edhe une per Ju te dy ne vecanti :) jeni nje pjese e kendshme e dialogout te lodhshem Jete *
               [bestfriends]                                               [bestfriends]
 [kisss2] [kisss2] [kisss2] [givelove]                  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #36 Me: Nëntor 20, 2009, 03:08:16 PD »
gotin,ariel,laurora,korabi,doncheligaya,marjaneeeee,fan,snow,angel_devil,bul,bonboni,nikla,mistrece,abordazh e shume e shume te tjere  [kisss2] [kisss2] [bestfriends]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #37 Me: Nëntor 20, 2009, 04:49:25 PD »
pershendes Gotin nikin ariel marjane donche  TOUCH of PINK lauroren lokun ERIN  e zajes , eri -fr  [teasing][kisss2] [kisss2] [kisss2] [givelove]

Jashtë Linjë ANGEL_DEVIL

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1437
 • Popullariteti: 55
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #38 Me: Nëntor 20, 2009, 06:41:04 PD »
pershendes Gotin nikin ariel marjane donche  TOUCH of PINK lauroren lokun ERIN  e zajes , eri -fr  [teasing][kisss2] [kisss2] [kisss2] [givelove]

o te honkshin qent  pershendetje dhe per ty po  me thirr hashish mi  se em ate emer me therrasin vetem cunat e lagjes LOL :P

Jashtë Linjë LindA...

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1354
 • Popullariteti: 60
 • E omel
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #39 Me: Nëntor 20, 2009, 11:47:08 PD »
Ata qe me prsh i prsh.. [smiley1]
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #40 Me: Nëntor 20, 2009, 11:56:26 PD »
Lista e miqve e mi eshte e gjate do permend disa me shpres se nuk do harroj ndonje:

Beata [bestfriends] [kisss2]  Angel_Girl [bestfriends] [kisss2]

Gotika [bestfriends] [kisss2]  Fan [bestfriends] [kisss2]

Ariel [bestfriends] [kisss2]     Angel_devil [bestfriends] [kisss2]

Snow [bestfriends] [kisss2]    Tenbraum [bestfriends] [kisss2]

Laurora [bestfriends] [kisss2] Girly_Chocolate [bestfriends] [kisss2]

Nikita [bestfriends]  [kisss2]   Eri_fr [bestfriends] [kisss2]

Marjana [bestfriends]  [kisss2] Borziloku [bestfriends] [kisss2]

Korabi [bestfriends] [kisss2]   Anita [bestfriends] [kisss2]

Ligaya [bestfriends] [kisss2]  Bul [bestfriends] [kisss2]

Bomboni [bestfriends] [kisss2] Nastradini [bestfriends] [kisss2]

*AngelDeviled* [bestfriends] [kisss2]  Missi [bestfriends] [kisss2]

Edlira [bestfriends] [kisss2]   Il_Paradiso [bestfriends] [kisss2]

AlbertPire [bestfriends] [kisss2] Kod [bestfriends] [kisss2]


[whisteling] [whisteling]....Gjithve ju kom shume xhannnn...kom akoma po per momentin nuk me kujtohen

Ju pershendes me kete kengen....Puc per te gjithe


://www.youtube.com/v/BAfu2MBYEew&hl=en_US&fs=1
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #41 Me: Nëntor 20, 2009, 05:12:10 MD »
Lista e miqve e mi eshte e gjate do permend disa me shpres se nuk do harroj ndonje:

Beata [bestfriends] [kisss2]  Angel_Girl [bestfriends] [kisss2]

Gotika [bestfriends] [kisss2]  Fan [bestfriends] [kisss2]

Ariel [bestfriends] [kisss2]     Angel_devil [bestfriends] [kisss2]

Snow [bestfriends] [kisss2]    Tenbraum [bestfriends] [kisss2]

Laurora [bestfriends] [kisss2] Girly_Chocolate [bestfriends] [kisss2]

Nikita [bestfriends]  [kisss2]   Eri_fr [bestfriends] [kisss2]

Marjana [bestfriends]  [kisss2] Borziloku [bestfriends] [kisss2]

Korabi [bestfriends] [kisss2]   Anita [bestfriends] [kisss2]

Ligaya [bestfriends] [kisss2]  Bul [bestfriends] [kisss2]

Bomboni [bestfriends] [kisss2] Nastradini [bestfriends] [kisss2]

*AngelDeviled* [bestfriends] [kisss2]  Missi [bestfriends] [kisss2]

Edlira [bestfriends] [kisss2]   Il_Paradiso [bestfriends] [kisss2]

AlbertPire [bestfriends] [kisss2] Kod [bestfriends] [kisss2]


[whisteling] [whisteling]....Gjithve ju kom shume xhannnn...kom akoma po per momentin nuk me kujtohen

Ju pershendes me kete kengen....Puc per te gjithe


://www.youtube.com/v/BAfu2MBYEew&hl=en_US&fs=1
[kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #42 Me: Dhjetor 19, 2009, 09:08:15 PD »
Pershendetje !
Fundjave te ndezur me ritem edhe aktive

Millennium - Day After Day
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #43 Me: Dhjetor 24, 2009, 05:08:48 MD »

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Pershendes te gjithe njerezit qe i kam per zemer....
« Pergjigju #44 Me: Dhjetor 24, 2009, 05:10:25 MD »