Autori Tema: Nje lule per ...  (Lexuar 1775 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Nje lule per ...
« Me: Maj 22, 2011, 04:57:11 MD »
Nje tufe me lule per lulet e deleve...


Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
Nje lule per ...
« Pergjigju #1 Me: Gusht 07, 2013, 12:43:43 MD »
 [lule]
per te gjithe njerezit e bukur ne kete  forum :)
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë Gensanat

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Nje lule per ...
« Pergjigju #2 Me: Prill 09, 2019, 06:37:06 PD »
I want to know more about this. It will make me get more and more back.