Autori Tema: Mirembrema ...!!!!  (Lexuar 13872 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #15 Me: Shtator 29, 2010, 07:31:13 MD »
Mirëmbrëma të gjithëve..!!!!  [hello55]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #16 Me: Shtator 30, 2010, 08:23:48 MD »
Mirëmbrëma [hello55]

Jashtë Linjë My Love

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 226
 • Popullariteti: 6
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #17 Me: Tetor 05, 2010, 06:07:52 MD »
M.mroma lagja [yourwelcome]

No Hapesira jone.?  No Party.!
⎝⏠⏝⏠⎠


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #18 Me: Tetor 05, 2010, 07:31:57 MD »
Mbrema gjitheve!! 

Jashtë Linjë Danzel

 • Pikaboooo !!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 635
 • Popullariteti: 5
 • yummy
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #19 Me: Tetor 05, 2010, 07:33:00 MD »
Mbrema gjitheve!! 

Mrama x pim   [cheers]
Someone tell me what's a man to do !!!

Jashtë Linjë My Love

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 226
 • Popullariteti: 6
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #20 Me: Tetor 06, 2010, 08:15:44 MD »
M.mroma te gjithve

No Hapesira jone.?  No Party.!
⎝⏠⏝⏠⎠


Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #21 Me: Tetor 06, 2010, 08:40:45 MD »

Jashtë Linjë My Love

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 226
 • Popullariteti: 6
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #22 Me: Tetor 07, 2010, 06:09:15 MD »
M.mroma Nastradini

No Hapesira jone.?  No Party.!
⎝⏠⏝⏠⎠


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #23 Me: Tetor 07, 2010, 09:28:58 MD »
Mirmbrema gjitheve!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #24 Me: Tetor 10, 2010, 09:42:29 MD »

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #25 Me: Tetor 11, 2010, 09:30:22 MD »
Mbrema!!  [hello55]

Jashtë Linjë My Love

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 226
 • Popullariteti: 6
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #26 Me: Tetor 12, 2010, 10:28:45 MD »
Mire Mbrema te gjithve

No Hapesira jone.?  No Party.!
⎝⏠⏝⏠⎠


Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #27 Me: Tetor 12, 2010, 10:35:09 MD »
mroma geri dhe te gjithe
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë My Love

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 226
 • Popullariteti: 6
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #28 Me: Tetor 12, 2010, 10:36:40 MD »
mroma geri dhe te gjithe
Mire se ju gjeta lal [bigok]

No Hapesira jone.?  No Party.!
⎝⏠⏝⏠⎠


Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Mirmbrema te gjitheve !!!
« Pergjigju #29 Me: Tetor 12, 2010, 10:37:17 MD »
mroma  [gjuha]