Autori Tema: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE  (Lexuar 43139 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #75 Me: Korrik 27, 2010, 11:56:43 PD »
mon pse na ke braktisur ti/  [cryingorverysad] [cryingorverysad]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #76 Me: Korrik 30, 2010, 08:36:42 PD »
Mirmengjesi edhe dite fantastike per ju sot :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #77 Me: Korrik 30, 2010, 10:11:57 PD »
miremengjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  [happydance]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #78 Me: Gusht 02, 2010, 08:40:53 PD »
Miremengjesi  te  gjitheve  dhe  kalofshi  te gjithe  nje  jave  te  mbare..

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #79 Me: Gusht 02, 2010, 08:46:07 PD »
Miremengjesi  te  gjitheve  dhe  kalofshi  te gjithe  nje  jave  te  mbare..
Mirmengjes dhe per ty Ariel. :)
Nje dite te mbare per te gjithe antaret.  [bigok]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #80 Me: Gusht 02, 2010, 08:51:39 PD »
 [grin1] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [bestfriends]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #81 Me: Gusht 02, 2010, 08:55:30 PD »

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #82 Me: Gusht 02, 2010, 09:01:24 PD »
Ta  kujtova se  thash  se  kishe  harrush ... [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #83 Me: Gusht 02, 2010, 09:08:06 PD »
 [woops] ;D

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #84 Me: Gusht 04, 2010, 09:25:36 PD »
Miremengjesi te gjitheve dhe nje dite te mbare

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #85 Me: Gusht 04, 2010, 09:44:40 PD »
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #86 Me: Gusht 05, 2010, 08:29:04 PD »
Mirmengjesi
Dite plot emocione ju uroj :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #87 Me: Gusht 05, 2010, 09:04:32 PD »
miremnegjes te gitehve
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #88 Me: Gusht 05, 2010, 09:59:52 PD »
hello njerez  [searching] [searching] [sad3]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #89 Me: Gusht 06, 2010, 08:20:16 PD »
Miremengjesi te gjitheve!!!Pacit nje dite te bukur sot


Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.