Autori Tema: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE  (Lexuar 39813 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #45 Me: Korrik 16, 2010, 12:07:04 MD »
tashi u ngrita mi  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #46 Me: Korrik 16, 2010, 12:08:27 MD »
tashi u ngrita mi  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Une kam nje ore qe po te tund .
Ti ne gjum paske qene mi ? :D :D :D

 

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #47 Me: Korrik 18, 2010, 09:21:36 PD »
Miremengjesi te gjitheve  [hello55]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #48 Me: Korrik 18, 2010, 10:57:51 PD »
Mirmengjesi te gjitheve dhe nje dite te bukur !  [smiley1]

 

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #49 Me: Korrik 19, 2010, 10:46:53 PD »
 [grin1]
Mgjesi te gjitheve dhe nje jave te mbare ,,

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #50 Me: Korrik 20, 2010, 08:04:40 PD »
bonjour  <dance together> <dance together> <dance together>

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #51 Me: Korrik 20, 2010, 10:10:07 PD »
Mgjesi te gjitheve 

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #52 Me: Korrik 21, 2010, 09:22:35 PD »
Miremengjesi  [smiley1]  [hello55]

 

Jashtë Linjë Peqinsja_Omel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3949
 • Popullariteti: 81
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #53 Me: Korrik 21, 2010, 10:33:27 PD »
gjesi all
kaloni sa me bukur sot
K-am deshire lehte te perqafoj,
l-erem te dua dua ashtu sic te dashuroj,
e-esht shum e veshtire pa Ty te jetoj,
v-etem ne vdekje mund te te harroj!
i- lutem Zotit te vetmen deshire te ma plotesoj
s-hpirt Thua bashke do perfundojm ??? !

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #54 Me: Korrik 21, 2010, 10:37:33 PD »
gjesi all
kaloni sa me bukur sot
Mgjes embelsire [kisss2]

Jashtë Linjë Peqinsja_Omel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3949
 • Popullariteti: 81
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #55 Me: Korrik 21, 2010, 10:59:58 PD »
gjesi all
kaloni sa me bukur sot
Mgjes embelsire [kisss2]

gjes al

po sa here tkom thon mos me me puth
K-am deshire lehte te perqafoj,
l-erem te dua dua ashtu sic te dashuroj,
e-esht shum e veshtire pa Ty te jetoj,
v-etem ne vdekje mund te te harroj!
i- lutem Zotit te vetmen deshire te ma plotesoj
s-hpirt Thua bashke do perfundojm ??? !

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #56 Me: Korrik 21, 2010, 11:01:56 PD »

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #57 Me: Korrik 21, 2010, 11:05:34 PD »

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #58 Me: Korrik 21, 2010, 11:08:11 PD »
 [huh1] [huh1] [huh1] [huh1]

 

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #59 Me: Korrik 21, 2010, 11:09:02 PD »