Autori Tema: MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE  (Lexuar 39913 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #30 Me: Korrik 10, 2010, 09:20:53 PD »
Gjes qapkeno edhe komplimente per lukun e ri  <dance together>
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #31 Me: Korrik 10, 2010, 09:35:11 PD »
Miremengjesi te gjitheve  [hello55] [hello55]

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #32 Me: Korrik 10, 2010, 10:35:11 PD »
Miremengjesi te gjitheve .
Fundjave te kendshme . [smiley1]

 

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #33 Me: Korrik 10, 2010, 11:08:52 PD »
Gjesii all
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #34 Me: Korrik 12, 2010, 11:52:12 PD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #35 Me: Korrik 13, 2010, 01:06:47 PD »
Miremgjes tgjitheve !kalofshi bukur diten!

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #36 Me: Korrik 13, 2010, 09:47:30 PD »
mjesi per te gjithe ata qe me duan dhe i dua

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #37 Me: Korrik 13, 2010, 10:14:24 PD »
Gjesiii alll  [hello55]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #38 Me: Korrik 13, 2010, 11:28:28 PD »
miremengjesi  [teethsmile]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #39 Me: Korrik 15, 2010, 10:17:50 PD »

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #40 Me: Korrik 15, 2010, 11:46:18 PD »
 [hello55]

Jashtë Linjë Moonlight

 • administratore ne faqen me te embel ne internet
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 272
 • Popullariteti: 19
 • ME PELQEN HAPESIRA
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #41 Me: Korrik 15, 2010, 03:06:00 MD »
Pershendetje te gjitheve  [hello55]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #42 Me: Korrik 16, 2010, 09:09:04 PD »
Mirmengjes!!!!!!! :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #43 Me: Korrik 16, 2010, 12:04:54 MD »
MIREMENGJESI

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
MIREMENGJESI DHE DITE TE MBARE
« Pergjigju #44 Me: Korrik 16, 2010, 12:06:09 MD »
MIREMENGJESI

 [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
Shpejt u kujtove ti sheqere .Tani po shkon dreka apo akoma mengjes te duket ty ???