Autori Tema: M I R U P A F S H I M!!!  (Lexuar 103006 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #60 Me: Qershor 14, 2009, 01:57:13 MD »
MIRUPAFSHIM ndegjohemi me vone
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #61 Me: Qershor 14, 2009, 06:58:46 MD »
Mirupafshim serisht ne mbremje
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë _ela_

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1294
 • Popullariteti: 5
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #62 Me: Qershor 14, 2009, 08:11:31 MD »
Mirupafshim ..me kismet me vone...kalofshi bukur ne vazhdim!!
Talenti krijohet ne vetmi...Karakteri ne shoqeri!

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #63 Me: Qershor 15, 2009, 02:46:50 PD »
Naten [sad1] [sleep] [sleep] [sleep] [sleep] [sleep]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #64 Me: Qershor 15, 2009, 02:50:00 PD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #65 Me: Qershor 15, 2009, 06:22:25 MD »
MIRUPAFSHIM 
serisht ne mbremje [coolthumb]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #66 Me: Qershor 23, 2009, 05:30:12 MD »
MIRUPAFSHIM 
serisht ne mbremje [coolthumb]
pacim nga darka yllo dhe une po dal puc te gjitheve [smiley1]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #67 Me: Qershor 23, 2009, 05:31:00 MD »
Kalo omel engjull [rose]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #68 Me: Qershor 23, 2009, 05:31:45 MD »
 [hello55] dhe nga une
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #69 Me: Qershor 23, 2009, 05:32:15 MD »
Kalo omel engjull [rose]
dhe ti yllo pacimmmm [kisss] [angel3]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #70 Me: Qershor 23, 2009, 05:32:58 MD »
[hello55] dhe nga une

Angel me tmira yllo ti ike te fle a
[smiley1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #71 Me: Qershor 23, 2009, 05:53:15 MD »
[hello55] dhe nga une
Mbasdite te mbardhe nga une kalofsh mir [zbye] [zbye]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #72 Me: Qershor 24, 2009, 02:07:49 MD »
mirupafshim shihemi me vone ju puth fort  [smiley1]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #73 Me: Qershor 24, 2009, 02:13:54 MD »
Pafshim Engjelli  te perqafoj edhe une shume fort , mireardhsh [kisss2]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #74 Me: Qershor 26, 2009, 12:16:13 MD »
Ciaooo  njerez  [kisss2] [kisss2] [kisss2] ika  se  kam  pune.