Autori Tema: M I R U P A F S H I M!!!  (Lexuar 98556 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #45 Me: Qershor 08, 2009, 12:21:24 PD »
Naten dhe nga une per sonte.

Kod prit pak ok
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #46 Me: Qershor 08, 2009, 11:16:23 MD »
Naten dhe nga une [rolleyes1]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #47 Me: Qershor 08, 2009, 11:17:15 MD »
Naten dhe nga une [rolleyes1]

Naten lal, kalo mire
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #48 Me: Qershor 08, 2009, 11:17:22 MD »
Naten e mire Korabi
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë sala

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1241
 • Popullariteti: 10
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #49 Me: Qershor 09, 2009, 06:59:18 MD »
pafshimmmmmmmmmmmmmmm donche

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #50 Me: Qershor 10, 2009, 01:08:03 PD »
pafshimmmmmmmmmmmmmmm donche

 [zbye] [zbye]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #51 Me: Qershor 10, 2009, 01:27:58 PD »
Naten DONCHJA Gjum te embel
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #52 Me: Qershor 10, 2009, 01:30:11 PD »
Bye edhe pi mejee .. klB :)

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #53 Me: Qershor 10, 2009, 05:30:55 MD »
Mirupafshim po iki per kafe GLORIA [kisss2]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #54 Me: Qershor 10, 2009, 05:34:38 MD »
[hello55] [hello55] [hello55]

hec se po ve xhezven una, e pijme nje turke bashke  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë _ela_

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1294
 • Popullariteti: 5
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #55 Me: Qershor 12, 2009, 02:41:39 MD »
Kalofshi mire ne vazhdim....ciao
Talenti krijohet ne vetmi...Karakteri ne shoqeri!

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #56 Me: Qershor 12, 2009, 04:32:53 MD »
Mirupafshim bukuroshe kalofsh mir
Gjithashtu dhe nga un te gjithve qe jan ON
« Redaktimi i Fundit: Qershor 12, 2009, 04:39:14 MD nga KORABI AL »
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #57 Me: Qershor 12, 2009, 05:45:55 MD »
Mireupafshime
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #58 Me: Qershor 12, 2009, 11:59:59 MD »
Mirupafshim te gjithve kalofshi fundjave te mir  dhe kenaquni
se un po dal sonte [party] [winningdance]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #59 Me: Qershor 13, 2009, 04:11:52 MD »
Kaloni bukur te gjithe [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥