Autori Tema: M I R U P A F S H I M!!!  (Lexuar 103005 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #30 Me: Qershor 02, 2009, 01:01:24 MD »
oh sorry , pash MIRUPAFSHIM prandaj u ngatrrova ;D
klm dhe ndjehu sa me mir..

Kjo Mirupafshim eshte per te gjith kush largohet nga ketu jo vetem une [kisss2] [kisss2]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #31 Me: Qershor 02, 2009, 01:20:05 MD »
really? ;D
 ateher pafshim have a nice day ..

Jashtë Linjë _ela_

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1294
 • Popullariteti: 5
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #32 Me: Qershor 02, 2009, 01:36:24 MD »
Mirupafshim klm ne vazhdim
Talenti krijohet ne vetmi...Karakteri ne shoqeri!

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #33 Me: Qershor 03, 2009, 01:08:25 MD »
Un po iki tani se u merzita shume
do te vi serish me vone , klm te gjithe  [kisss2] [kisss2]
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #34 Me: Qershor 03, 2009, 01:09:39 MD »
Kalo bukur Ela
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #35 Me: Qershor 03, 2009, 05:48:55 MD »
ciao :)

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #36 Me: Qershor 03, 2009, 05:51:56 MD »
ciao amy............. [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #37 Me: Qershor 07, 2009, 01:41:38 MD »
Kaloni bukur te gjithe me duhete te ike tani [kisss2] [kisss2] [kisss2]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #38 Me: Qershor 07, 2009, 08:23:56 MD »
Dhe une po iki po na djegin syt naten e mir
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #39 Me: Qershor 07, 2009, 08:25:57 MD »
Heret bre  [grin1] [grin1].Flej omel
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #40 Me: Qershor 07, 2009, 08:27:04 MD »
Kalo mire korabi
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #41 Me: Qershor 07, 2009, 08:29:07 MD »
pafsh endra t'bukra korabi
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #42 Me: Qershor 07, 2009, 11:52:06 MD »
Ika une, naten e mire te gjithve !
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #43 Me: Qershor 07, 2009, 11:53:31 MD »
Gjum te omel Bul
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #44 Me: Qershor 08, 2009, 12:20:22 PD »
Naten dhe nga une per sonte.
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.