Autori Tema: M I R U P A F S H I M!!!  (Lexuar 104482 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Dominus

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 382
 • Popullariteti: 16
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #15 Me: Maj 27, 2009, 06:15:21 MD »
T'ja kaloni mire te gjithe.Beni kujdes me syte,mos i lodhni shume para ekranit.Ciao.

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #16 Me: Maj 27, 2009, 06:16:51 MD »
pafshim!!

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #17 Me: Maj 27, 2009, 06:17:13 MD »
Pafshim Dominues pasdite te kendshme
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #18 Me: Maj 27, 2009, 10:48:49 MD »
bye everybody

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #19 Me: Maj 27, 2009, 10:49:29 MD »
Bye Bye Amy
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #20 Me: Maj 27, 2009, 10:50:20 MD »
bye Donchja dhe gjithe te tjeret.

Jashtë Linjë Dominus

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 382
 • Popullariteti: 16
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #21 Me: Maj 28, 2009, 06:41:32 MD »
T'ja kaloni mire.

Jashtë Linjë _ela_

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1294
 • Popullariteti: 5
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #22 Me: Maj 28, 2009, 06:43:11 MD »
Kalofshi mire ne vazhdim!!!!..Po dal njehere une....
Talenti krijohet ne vetmi...Karakteri ne shoqeri!

Jashtë Linjë Dominus

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 382
 • Popullariteti: 16
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #23 Me: Maj 31, 2009, 04:34:14 MD »
T'ja kaloni mire.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #24 Me: Maj 31, 2009, 04:38:15 MD »
Kalo bukur Dominues
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #25 Me: Maj 31, 2009, 05:38:32 MD »
ika klm te gjithe
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #26 Me: Maj 31, 2009, 05:43:18 MD »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #27 Me: Qershor 02, 2009, 12:51:03 MD »
Ike Donche? ua sa keq po me vjen ..
gjiths. mir e bere bej dhe ti pak pushim se je lodhur menderisht ktu ne forum ;D
suksese

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #28 Me: Qershor 02, 2009, 12:55:02 MD »
Bleri e kush te tha se po iki [undecided1] [undecided1] [undecided1] [undecided1].


Argetohem slodhem perndryshe sdo jem ktu yllo
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #29 Me: Qershor 02, 2009, 12:59:23 MD »
oh sorry , pash MIRUPAFSHIM prandaj u ngatrrova ;D
klm dhe ndjehu sa me mir..