Autori Tema: M I R U P A F S H I M!!!  (Lexuar 105086 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Me: Shkurt 10, 2009, 01:51:26 MD »
MIRUPAFSHIM NJEHERE DO NIHEMI ME VON kISS PER GJITHH
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 11, 2009, 09:13:27 PD nga Donchja »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
M I R U P F S H I M!!!
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 10, 2009, 01:54:33 MD »
 ca eshte kjo donche ?????
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P F S H I M!!!
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 10, 2009, 01:55:47 MD »
ca eshte kjo donche ?????

Kjo eshte kur del nga Forumi me ju lon si nje pershndetje mbrapa duke treguar se kthem prap zemer se kuptove??
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
M I R U P F S H I M!!!
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 10, 2009, 01:58:56 MD »
OK
SE DI PSE KAM PERSHTYPJEN? SE EKZISTON NJE TEME E TILLE
MGJT PER MOMENTIN PO E VENDOS KETU
MIRUPAFSHIM DONCHE  [hello55]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
M I R U P F S H I M!!!
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 10, 2009, 02:04:16 MD »
Pafshim Donce
Mireardhsh  :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
M I R U P F S H I M!!!
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 10, 2009, 03:25:32 MD »
sa koti mo aman as MIRUPAFSHIM nu dini te shkruani.. vk , zereni se nuk ju thash ;D vetem se me vriste pak syt..

Jashtë Linjë flammableclea

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • Time is what we want most, but what we use worst.
M I R U P F S H I M!!!
« Pergjigju #6 Me: Shkurt 10, 2009, 03:40:02 MD »
hahahaha o Bleri sa mire qe e paske pare..une te mos kishe thene gje ti kush e di kur kisha per ta pare.... [mrgreen] [bigok]
“God bless thee; and put meekness in thy mind, love, charity, obedience, and true duty!”

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 11, 2009, 09:14:44 PD »
sa koti mo aman as MIRUPAFSHIM nu dini te shkruani.. vk , zereni se nuk ju thash ;D vetem se me vriste pak syt..

Mir qe i vren gabimet nje shkronj e harruar e shemton fjalin.Sidoqoft thnx
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë bigG

 • .....-^TONI^-.....
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 444
 • Popullariteti: 4
 • KAIZER
  • çeGEVARA
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #8 Me: Shkurt 23, 2009, 12:28:20 MD »
UN PO IKI SE PRET PUNA..........JA KALOFSHIT MIRE TE GJITE [hello55]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #9 Me: Shkurt 23, 2009, 12:33:39 MD »
Ok te mir presim prap ketu ti siper meje
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë genius.d

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 85
 • Popullariteti: 0
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #10 Me: Shkurt 24, 2009, 06:28:57 MD »
DONCHJA VEQ MOS HARRO TE KALON SA MA BUKUR
Miku eshte aj qe njeh kengen e zemres tende
dhe mund ta kendoje edhe kur ti ke harruar fjalet

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #11 Me: Shkurt 25, 2009, 12:46:16 MD »
DONCHJA VEQ MOS HARRO TE KALON SA MA BUKUR

Ahh me mundsiii gjithqka shkon mos mendo se skom qejf me kalu mir une [grin1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #12 Me: Shkurt 26, 2009, 04:43:29 MD »
Mirupafshim te gjitheve,,uroj te kaloni bukur [zbye]
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #13 Me: Maj 27, 2009, 04:41:00 MD »
ika njehere une. kaloni mire te gjithe ju online  [bestfriends]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
M I R U P A F S H I M!!!
« Pergjigju #14 Me: Maj 27, 2009, 04:42:30 MD »
Bye Crystal
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥