Autori Tema: Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))  (Lexuar 6239 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Me: Tetor 07, 2011, 12:05:58 PD »
Inaaaa sot ka ditelindjen.
I urojm nje jete te lumtur, zoti i sjellt nje Jaht dhe nje Porche meqe i ka fixim.

Nje jaht te vogel Tek Der  ;DDhe nje porche kshu per pol  ;D

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #1 Me: Tetor 12, 2011, 08:29:28 PD »
Hahahahahahaha shume urime me kto i kam mar.....me porsche me jahte?.......hahhahahahaha....faleminderit daje je si shpirtttttttt.......

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #2 Me: Tetor 12, 2011, 10:23:32 PD »
111 vjece inaaaaaaa ja kalofshe bukur sote  [givelove] [givelove] ;dhurate; ;dhurate; ;dhurate; ;dhurate; [angel3]

paska lek bohani te paska falur jahet edhe porshe  [tongue3] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #3 Me: Tetor 12, 2011, 11:06:26 PD »
Se kam sot ka kaluar ditelindja....flmn per urimin...

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #4 Me: Tetor 12, 2011, 11:09:45 PD »
tani e pash une nejse bohani e paska ditur edhe sme ka treguar maskarai [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]

te sillja edhe une nje charter [kiss3]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #5 Me: Tetor 12, 2011, 11:18:34 PD »
Xhono ti maje hapt ate telefonin  [grin1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #6 Me: Tetor 12, 2011, 11:19:46 PD »
bohan po te kapa do bej synet me hanxhare une ty vetem per te prish pune je ti ketu [teethsmile] se ke nr time ti po te kishe then

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #7 Me: Tetor 12, 2011, 11:22:54 PD »
Po ti nuk me ke kerku ndihm qe thu vec per te prish pun jam  [mrgreen] [mrgreen]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #8 Me: Tetor 12, 2011, 11:25:02 PD »
po ja faktet folin ti vetem pune prishe sje i sinqerte si abordazhi ai eshte shok per koke sprish pune si ty ai per momentin me ka nxjer ne pesion [teethsmile] [teethsmile]

ti te ha mbrapa krahve se ne lufte frontale te thyej ne mes une [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #9 Me: Tetor 12, 2011, 11:27:36 PD »
Interpoli vepron ne fshehtesi Xhono, Ti si i Forcave Speciale je ne front  ;)

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #10 Me: Tetor 12, 2011, 11:29:36 PD »
sh mire bohan e dija une ti mbrapa krahve do vij ina do rrafe se ja bem temen lemesh po ty te bje ajo se ta ka ngren zemren ty ajo  [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #11 Me: Tetor 12, 2011, 12:17:00 MD »
sh mire bohan e dija une ti mbrapa krahve do vij ina do rrafe se ja bem temen lemesh po ty te bje ajo se ta ka ngren zemren ty ajo  [teethsmile] [teethsmile]
xhono ti ke abon per koke po un kam bohanin per zemer.....   [grin1] [grin1] [grin1] [grin1] beni cte doni te tema....

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #12 Me: Tetor 12, 2011, 02:02:19 MD »
paske bohanin edhe sme ke then gje si quhet thik mbas sh[ine kjo  [teethsmile]

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #13 Me: Tetor 12, 2011, 02:07:17 MD »
 [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Inaaaa te urojm nga zemra, u bofsh dhe 100 vjece :))))
« Pergjigju #14 Me: Tetor 12, 2011, 03:00:32 MD »
 [kiss3] [kiss3] [kiss3] [kiss3] [kiss3] [kiss3]