Autori Tema: Gezuar Vitin e Ri 2013  (Lexuar 1951 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gezuar Vitin e Ri 2013
« Me: Dhjetor 31, 2012, 01:38:27 MD »
Gezuar  per shume vjete te gjitheve. ;dhurate; [cheers]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Gezuar Vitin e Ri 2013
« Pergjigju #1 Me: Janar 02, 2013, 12:09:29 MD »Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Gezuar Vitin e Ri 2013
« Pergjigju #2 Me: Janar 02, 2013, 05:33:43 MD »
Gezuar.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Gezuar Vitin e Ri 2013
« Pergjigju #3 Me: Janar 02, 2013, 06:24:55 MD »
gezuar 2013 fat te gjithve [cheers]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Gezuar Vitin e Ri 2013
« Pergjigju #4 Me: Janar 04, 2013, 08:49:38 PD »
GEZUAR !  Nje vit i mbare qofte, te keni shendet, miresi ,paqe e dashuri!
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Gezuar Vitin e Ri 2013
« Pergjigju #5 Me: Janar 10, 2013, 12:45:08 MD »
Gezuar 2013. Shendet e mbaresi te gjitheve.