Autori Tema: Gezuar Kurban Bajramin  (Lexuar 14499 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #15 Me: Nëntor 27, 2009, 04:05:27 MD »
gezuar dhe nga une kurban bajramin

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #16 Me: Nëntor 27, 2009, 04:43:04 MD »
Per te gjithe besimtaret myslimane te forumit uroj:gezuar Kurban Bajramin!Shendet e mbaresi.
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #17 Me: Nëntor 27, 2009, 04:43:53 MD »
gezuar bajramin te gjithe besimtareve musliman
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37989
 • Popullariteti: 460
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #18 Me: Nëntor 27, 2009, 05:12:22 MD »
Gezuar festen per te gjithe besimtaret Myslimane!!
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #19 Me: Nëntor 27, 2009, 06:33:20 MD »
Pershendes te gjithe antaret e forumit te cilet festojne festen e Bajramit .

Gezuar ,SHendet e Miresi .

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #20 Me: Nëntor 27, 2009, 09:54:29 MD »
Gezuar dhe nga une per t'gjithe ata qe e festojne si SHqipetare .  [yourwelcome]
 

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #21 Me: Nëntor 28, 2009, 12:36:38 PD »
gezuar te gjithe muslimaneve  [cheers]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #22 Me: Nëntor 28, 2009, 01:22:00 MD »
aleku selame te gjthe myslimaneve shqiptare .....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #23 Me: Nëntor 28, 2009, 01:45:56 MD »
Festen e Kurban Bajramit ja uroj dhe une gjithe muslimaneve...e gezofshit per shume vite
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #24 Me: Nëntor 29, 2009, 11:23:15 PD »
Gezuar !!!

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #25 Me: Nëntor 15, 2010, 06:31:12 MD »
GEZUAR FESTEN TE GJITHE BESIMTAREVE !!! Ju uroj Bajram te gezuar dhe te vleresoni me shume kete dite te sakrifices dhe dashurise !!  [cheers]Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #26 Me: Nëntor 15, 2010, 06:35:22 MD »
uroj te gjithe besimtaret mysliman kudo qe ndodhen  gezuar kurban bajramit paqe dhe dashuri te kene gjithmon ne jete  [cheers]

Jashtë Linjë My Love

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 226
 • Popullariteti: 6
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #27 Me: Nëntor 15, 2010, 06:41:38 MD »
Gezur.!

No Hapesira jone.?  No Party.!
⎝⏠⏝⏠⎠


Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #28 Me: Nëntor 15, 2010, 11:17:30 MD »
  [cheers] Ju uroj të gjithë besimtarëve muslimanë Gëzuar Festen e Kurban Bajramit. Zoti ju dhashtë shëndet fat e lumturi ne jetë!  [cheers]


Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Gezuar Kurban Bajramin
« Pergjigju #29 Me: Nëntor 15, 2010, 11:19:06 MD »
Gezuar te gjithe atyre qe e festojne, fat dhe lumturi  [smiley1]