Autori Tema: GEZUAR KRISHTLINDJET  (Lexuar 1544 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dennis

  • anetare i/e nderuar
  • ****
  • Postime: 878
  • Popullariteti: 3
  • me shterngo fort MUA ose me lesho
GEZUAR KRISHTLINDJET
« Me: Dhjetor 22, 2012, 09:06:22 MD »
GEZUAR KRISHTLINDJET dhe pershum vjet vitin e ri 2013.. dhe sa ma shum shendet dhe para ne familjet tuaja dhe qofshi te lumtur kudo qe jeni  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 24, 2012, 05:21:50 MD nga n00b »
URREJ shume spiunat por ma INAT kam servilat

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
GEZUAR KRISHTLINDJET
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 24, 2012, 05:22:24 MD »


Gezuar!