Autori Tema: GEZUAR 100 VJETORIN E PAVARESISE !!!  (Lexuar 3511 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
GEZUAR 100 VJETORIN E PAVARESISE !!!
« Me: Nëntor 21, 2012, 08:16:24 MD »
Më 28 Nëntor 1912, Ismail Qemali, Isa Boletini dhe figura të tjera të historisë shqiptare, pas 5 shekujsh sakrifica, robëri, kryengritje e luftë, ngritën flamurin kuqezi në Vlorë dhe shpallën pavarësinë e gjithë shqiptarëve nga ish-perandoria osmane. Pra 1 shekull shtet Shqipetar,me kete rast i uroj shqipetareve ne mbare boten ....

                                          GEZUAR FESTEN E PAVARESISE


« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
GEZUAR 100 VJETORIN E PAVARESISE !!!
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 21, 2012, 08:18:14 MD »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
GEZUAR 100 VJETORIN E PAVARESISE !!!
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 29, 2012, 09:06:51 MD »
Gezuar te gjitha kategorive te Shqiptareve.

Te pareve:


te dyteve:


dhe te treteve :P
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 29, 2012, 09:26:39 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.