Forumi Nastradini

Prane Njeri-Tjetrit . " Tematika Shoqerore " => Pershendetje dhe Urime => Tema është filluar nga: Sirenetta ne Janar 28, 2010, 01:39:32 PD

Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 28, 2010, 01:39:32 PD
 [givelove] [givelove] [givelove] [givelove] [givelove] [givelove] [givelove] [givelove] [givelove] [givelove]


me date 7  shkurt  .... ju presim
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 28, 2010, 01:45:11 PD
paske harru daten em shkrujt te ftesa ri  [bestfriends] [bestfriends]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Janar 28, 2010, 01:48:38 PD
niki ti do merresh me organizimin e dasmes
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 28, 2010, 01:49:40 PD
paske harru daten em shkrujt te ftesa ri  [bestfriends] [bestfriends]
e ke te shkrujtme daten mi shtrig..vec me gjet gabime je ti  [angry2] [angry2]
mezi e bera ftesen.... [rolleyes1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 28, 2010, 01:52:06 PD
niki ti do merresh me organizimin e dasmes

mire se merrem une..ishalla nuk baj gjullurdi  [teethsmile] [teethsmile]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 28, 2010, 01:52:36 PD
paske harru daten em shkrujt te ftesa ri  [bestfriends] [bestfriends]
e ke te shkrujtme daten mi shtrig..vec me gjet gabime je ti  [angry2] [angry2]
mezi e bera ftesen.... [rolleyes1]

jo mi xhan e pashe em 31 dhjetor por ne ftese brenda thashe prandaj  [hugs]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Janar 28, 2010, 01:53:14 PD
Hajde per hajer...Auguri e figli maschiiiiiiiiiiiii !!!

nuk e shikon ti beta sa eshte cuni ke foto
se ne e bejm si ketej
bejn femij pastaj martohen  [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 28, 2010, 01:54:51 PD
Hajde per hajer...Auguri e figli maschiiiiiiiiiiiii !!!

nuk e shikon ti beta sa eshte cuni ke foto
se ne e bejm si ketej
bejn femij pastaj martohen  [rlmao] [rlmao]


hahahhaha ka dasht me than edhe naj vajze  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 28, 2010, 02:02:17 PD
si ju duket banketi?

(http://www.matrimonio.com/emp/fotos/6/0/9/8/notte_1_zoom.jpg)

Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Janar 28, 2010, 02:04:23 PD
niki ka vend per te gjithe ?
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 28, 2010, 02:05:34 PD
si ju duket banketi?

(http://www.matrimonio.com/emp/fotos/6/0/9/8/notte_1_zoom.jpg)


iki moj dritat e pocave se na ecen sahati deri te dielen  [mrgreen]

ku jane zambaket bluuuuuuuuuuuu\/
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 28, 2010, 02:05:46 PD
niki ka vend per te gjithe ?

po po se ka dhe me shume karrike
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 28, 2010, 02:16:17 PD
(http://warholmania.fotoblog.it/photos/medium_18%20fiamme%20blf%202a.jpg)

snow ja ku i ke dhe do i shkepus petalet dhe ti hedh kur te kaloni ju dy  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Janar 28, 2010, 01:00:20 MD
[givelove] [givelove] [givelove] [givelove] [givelove] [givelove] [givelove] [givelove] [givelove] [givelove]

(http://www.nastradini.org/Forumi/index.php?action=dlattach;topic=9679.0;attach=11034;image)

me date 31 janar .... ju presim


[excited] [excited] [excited] [excited] [excited] [excited] [excited] [excited] [excited] [excited] [excited]
Gati  ftesat  [excited] [excited]  [party] [party] [party] [party] [party] [party] [party]

O  bejme  dasem  mo....o  kenaqemi... [happydance]  [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Janar 28, 2010, 01:12:33 MD
Epo urime cifti  ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: zooi ne Janar 28, 2010, 03:54:45 MD
trashigime  [mrgreen] me nje djale ishalla me mire goce [mrgreen]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Mistrece ne Janar 28, 2010, 04:27:19 MD
Ua po ky Abo nuk ishe burri i Maros? [rolleyes1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: LindA... ne Janar 28, 2010, 04:41:41 MD
 [excited] [excited]..ka ftes per mu aa?
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Janar 28, 2010, 04:50:31 MD
Burre i paqendrueshem ky Abo ....GOCAT TONA SJANE PER TU TALLUR ABO  [raisedeyebrow]
Snown e kom pik t dobet mo ma merr neper kemb....me ate tjetren Sweetin e shkrete bone dy kalamoj...
tashi ska me gili vili se kena me ta marre erzin n gjyq te lagjes apo sjemi femra pjesa derrmuese  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Janar 28, 2010, 08:12:20 MD
Me fal Snow qe te pyes  a lejohet te vije ne martese dashnori ?  ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Janar 28, 2010, 08:22:21 MD
ja dakorte me kete shokun larte  [teethsmile]

kemi mar buk me vete nuk ju shpenzojme [tongue3] [teethsmile] [teethsmile]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Janar 28, 2010, 08:42:18 MD
urime cifti  <dance together> ....pupupu na doli pune me shku me ble fustanin e dhuraten , kush del tani!
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Janar 29, 2010, 05:42:47 MD
qyqja i doli dhe Yahel & Xhoni kesaj!!
Si s'rrika me njeri pa tradhetuar sot ore...booh loool  [searching] [scared]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 29, 2010, 11:21:10 MD
qyqja i doli dhe Yahel & Xhoni kesaj!!
Si s'rrika me njeri pa tradhetuar sot ore...booh loool  [searching] [scared]
vlonjate ..e di si eshte muhabeti... per ate pune e kena... shiqni e dashuri per te gjithe ..edhe per ty   :D


urime cifti  <dance together> ....pupupu na doli pune me shku me ble fustanin e dhuraten , kush del tani!
mos e vrit menjen se ka pazari plot...te du bukur bukur tedjelen se ka cuna me shumice  [tongue3]

ja dakorte me kete shokun larte  [teethsmile]

kemi mar buk me vete nuk ju shpenzojme [tongue3] [teethsmile] [teethsmile]
hihihihihihi  hajde cift ...po lere se buken e sigurojme ne   [teasing]

Me fal Snow qe te pyes  a lejohet te vije ne martese dashnori ?  ;D
po mo si jo...per sa kohe e dim vec un , ti e gjith te ftuarit ska problem...ska nai sekret ktu  [teasing]
Burre i paqendrueshem ky Abo ....GOCAT TONA SJANE PER TU TALLUR ABO  [raisedeyebrow]
Snown e kom pik t dobet mo ma merr neper kemb....me ate tjetren Sweetin e shkrete bone dy kalamoj...
tashi ska me gili vili se kena me ta marre erzin n gjyq te lagjes apo sjemi femra pjesa derrmuese  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[rlmao] [rlmao] [rlmao]   per zotin burro me tuu turr goti ta beri gropen...tja haj zemren se e kam ne krah per cdo gje ....edhe me ma shkrep menja me te kryqezu....  [teasing]
got e ka parasysh vete abo   [tongue3]

[excited] [excited]..ka ftes per mu aa?
ftesa eshte per te gjithe...normalisht edhe per tu  [cheers]

Ua po ky Abo nuk ishe burri i Maros? [rolleyes1]
mistrece pa merak se i kena nda tokat ne...po behu gati e na ndero me ardhjen tende  [kisss]

trashigime  [mrgreen] me nje djale ishalla me mire goce [mrgreen]
cuna pa hesap do bejme ne...do u vejm numera ne vend te emrave... [rlmao] [rlmao]


Epo urime cifti  ;D
flm... qoken ku e ke ? [mrgreen] [angel3]


ariel  ...do e djegim fare mi... mos me jepni me pi ate dite se un edhe spi e marr kot...po bej nai te pa bome  [mrgreen] [mrgreen]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Janar 29, 2010, 11:24:09 MD
po cifte te vij qe mos te kuptohem [tongue3] [teethsmile]ok
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 29, 2010, 11:25:36 MD
po cifte te vij qe mos te kuptohem [tongue3] [teethsmile]ok
merre se kush e di te duuhet  <dance together>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Janar 29, 2010, 11:28:01 MD
po une do vij per ty  [prankster] <dance together>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 29, 2010, 11:28:12 MD
Vini re ...vini re...

ju kerkojme ndjese un dhe abo per nje te papritur ne momentin e fundit , edhe dasma shtyhet per te djelen tketer ... dmth jo mbas dy ditesh pasi sapo mori ne tel trajneri cunit e paska ndeshje te djelen ne darke...nese jeni mpref per feste ..hajde bejm tifo te cuni  [teethsmile] me kete rast do keni kohe te pergatiteni..me veshjet e me dhuratat  [clap3] [clap3]..edhe lek kesh pranojme  [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 29, 2010, 11:32:06 MD
po une do vij per ty  [prankster] <dance together>
ok ..e lejm kshu , nese burri sme pergjigjet ktu per 10 min ..ta kam bere hallall hajde   [rlmao] <kerce mbi tavoline>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Janar 29, 2010, 11:35:18 MD
hip mbi tavolin edhe prit minutat edhe me bej nje zile <kerce mbi tavoline>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Janar 29, 2010, 11:38:43 MD
ik luj poker xhoni mos shpreso kot  [teasing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 29, 2010, 11:40:08 MD
ik luj poker xhoni mos shpreso kot  [teasing]
ne minuten e 9 erdhe o maratonomak...ta dine keto sakrificen tende do kuptonin sa me do... [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Janar 29, 2010, 11:40:49 MD
ska gje abordash e lash ne vend  [teethsmile] <dashni>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 29, 2010, 11:47:03 MD
ska gje abordash e lash ne vend  [teethsmile] <dashni>
[rlmao] [rlmao] [rlmao]  kush i ka shtu kto emotions ama...si veper e luxor duket  [teasing] <zjarr>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Janar 29, 2010, 11:49:16 MD
se di bej nje kercim me abordazhin <dance together> [clown]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 29, 2010, 11:51:55 MD
se di bej nje kercim me abordazhin <dance together> [clown]
me abon bej gjera tjeraa...te tipit  : [flirt]... [kisss2] [angel3].... [bestfriends]..... <kissing lips>...... <zjarr>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Janar 29, 2010, 11:52:13 MD
xhoni e pra mall qe ka ikona qe mund te imagjonosh  [teasing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Janar 29, 2010, 11:53:56 MD
xhoni e pra mall qe ka ikona qe mund te imagjonosh  [teasing]

o abo po sthash gje une mos u merzit sje as i pari as i fundit <kerce mbi tavoline>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 29, 2010, 11:55:05 MD
xhoni e pra mall qe ka ikona qe mund te imagjonosh  [teasing]

o abo po sthash gje une mos u merzit sje as i pari as i fundit <kerce mbi tavoline>
xhoni...bashke skena bo gje sefte qe te ishe i pari...as skena lidh jeten bashke te jesh i fundit..anej nga mesi ste kam pa  [mrgreen]  kshuqe mos fol ne tym... <muskul>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Janar 29, 2010, 11:56:27 MD
 [teethsmile] [bigok]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Janar 30, 2010, 03:14:07 PD
 :o [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] [huh1] [huh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Angel_Girl ne Janar 30, 2010, 02:34:42 MD
Kena dasem jo shamate :D


http://www.youtube.com/watch?v=QQy75D5pv2A
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Janar 30, 2010, 02:36:45 MD
Dhe ne koken tende Angel  [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Angel_Girl ne Janar 30, 2010, 02:38:18 MD
 <dance together> edhe tenden choco sa me shpejt ishalla  <kissing lips>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Janar 30, 2010, 02:39:34 MD
  [kiss3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Janar 30, 2010, 02:41:04 MD
  [grin1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Janar 30, 2010, 02:41:25 MD
o angel fshij postimet se merem une me ate gaforren
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 30, 2010, 02:41:39 MD
ju dy kujdes me fjalorin
kaloni ne privat dhe jo ketu ku ka njerz te tjere qe shikojne..mjaft se nuk jeni kalamaj
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 30, 2010, 02:44:36 MD
angel girl e ke gjet fustanin ri per dasmen e snow?
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Janar 30, 2010, 02:44:56 MD
O xhoni,pse flet burri kshu budallalleqesh? :) Mjaft tani se prishem dhe atmosferen e dasmes  :)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Janar 30, 2010, 02:47:01 MD
O xhoni,pse flet burri kshu budallalleqesh? :) Mjaft tani se prishem dhe atmosferen e dasmes  :)

pardon o girly po kisha pir pak [teethsmile] [kiss3]

i kerkoj falje ciftit
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Angel_Girl ne Janar 30, 2010, 02:47:24 MD
(http://www.tiza.com/blog-images/Sherri%20Hill%202025%20dress.jpg)

une pa i blere kunates nuk blej per vete Ja ca i bleva choco-s <dance together>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 30, 2010, 02:48:27 MD
a mundesh me ma ble edhe mu nje ri?  [mrgreen] [mrgreen]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Janar 30, 2010, 02:49:20 MD
Ketu kur dola nga dhoma e proves Angel? [tongue3] Jo kaq te bukur moj,se po pendohet dhendri  :D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Angel_Girl ne Janar 30, 2010, 02:49:49 MD
Ah patjeter mi ishalla te shkon ky se po me pelqen fort :P


(http://www.tiza.com/prom-dresses/prodimages/new616.jpg.jpg)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 30, 2010, 02:50:54 MD
 [blushing] [blushing] [blushing]  poo une si kam kembet si ajo ri  [tongue3] [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Angel_Girl ne Janar 30, 2010, 02:51:05 MD
Choco me vjen keq e dashur po srri dot pa te bere reklame...ishalla ne dasmen tende sa me shpejt :D [laugh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Janar 30, 2010, 02:52:29 MD
Mendo dhe x kunaten ti  :(
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Janar 30, 2010, 06:47:48 MD
Edhe pas disa mosmarrveshjeve qe kemi pas....une dua prap te ju bej dhuratat per maartesen tuaj...

Abo...shpresoj te te pelqej makina
[tongue3]

(http://www.sportscarrentlasvegas.com/wp-content/uploads/2009/03/jaguar-xf.jpg)

Snow. ty kete fustanin edhe ty besoj te te pelqej <dance together>

(http://women.sanook.com/story_picture/b/50004_074.jpg)

....dhe kete unaze
;D

(http://www.yllpress.com/fotografite/artikujt/bizhuteri_1.jpg)

Ty dhe Abos [mrgreen]

(http://www.icedoutgear.com/media/EAR77.jpg)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 30, 2010, 06:54:21 MD
Goca ne ca ore e kemi mbledhjen ne darke??

ne oren 10  [mrgreen]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 30, 2010, 07:15:33 MD
ok te vej oren ne zile se harroj une ho mille cose da fare :P

duhet te jesh e perpikt  [teasing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Amy ne Janar 30, 2010, 07:31:01 MD
Te trashegohet Çifti , [coolthumb]
Kur behet dasma ?
te pregatitem ,n.q.se jam e mirpritur  [smiley1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 30, 2010, 11:20:17 MD
Te trashegohet Çifti , [coolthumb]
Kur behet dasma ?
te pregatitem ,n.q.se jam e mirpritur  [smiley1]
me date 7 shkurt behet dasma te djelen tjeter...

donche rrofsh per dhuratat ke gusto njesh....

jeni te gjityhete mirepritur  [happydance]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Janar 30, 2010, 11:37:08 MD
 <dance together>
Mbare e mire snowwwwwwww
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 30, 2010, 11:45:27 MD
<dance together>
Mbare e mire snowwwwwwww
rrofsh niklaaa   [bestfriends] do me nderosh me ardhjen tende...?  [angel3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Janar 30, 2010, 11:47:56 MD
O Burri dashnores time e ke gruan shum te mire

Me respek Dashnori
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 30, 2010, 11:49:46 MD
O Burri dashnores time e ke gruan shum te mire
o dreq ca thu...se skam dashnor una...mu bo cuni me e cu ushtar..shif si ma lun syrin  [lovestruck]
ne ngelem dashnore ne tentative..pastaj me nje propozim do behesh ti?  [silly]

te ajo pjesa..e mire..ke te drejte   [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Janar 31, 2010, 12:03:51 PD
Me propozove te pranova dhe u bera , te uroj martese te lumtur 
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Janar 31, 2010, 12:08:48 PD
Moj  po  i  lodhe gocat per fustane dhe tani thua nuk ka dasem.. [shocked1] [shocked1] [shocked1]
E  di ti qe plakat thone mos e shty dasmen se eshte ters....se i prishet mendja burrit dhe nuk martohet fare... [prankster] [prankster] [prankster]

Tani  ne deshem ta benim dasmen....t'ja benim fora...dy gezime ne nje dite...ju nuk doni. [prankster] [prankster]
Kur tu mbushet mendja  dasmen  bejeni vete...... se ne do  vijme me luge ne brez  [mrgreen] [mrgreen]
dhe per te kercyer  <dance together> [party] [party] [bananarocker] [bananarocker] [bananarocker] [bananarocker] [bananarocker]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Janar 31, 2010, 12:15:31 PD
Si u be....??? iku nusja ne altar edhe kesaj rralle?  [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Janar 31, 2010, 12:20:29 PD
Me duket se u tremb prape dhendri  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Janar 31, 2010, 12:23:34 PD
Me duket se u tremb prape dhendri  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]

hahahhah
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Janar 31, 2010, 12:25:51 PD
 [huh1] jo. kisha bo gati dhe dhuraten  [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Janar 31, 2010, 12:30:33 PD
po  po  mbaje per ndonje qok tjeter... [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Janar 31, 2010, 12:33:30 PD
shohim nese do martohet njeri tjeter i her...nqs jo po e shes  [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Janar 31, 2010, 12:37:25 PD
Mbaje mbaje  se  duhet prap.. [mrgreen] [mrgreen]
kushedi mbase kemi  Donchen... [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Janar 31, 2010, 12:40:45 PD
aaaaaaa...shih shih!  [flirt] ... ok! ishalla perfundon cift!  [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 31, 2010, 12:59:40 PD
Si u be....??? iku nusja ne altar edhe kesaj rralle?  [tongue3]
jo moj e lame per te djelen me 7..... se ka ndeshjen finale ne futboll cuni... [teethsmile]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 31, 2010, 01:04:12 PD
Mbaje mbaje  se  duhet prap.. [mrgreen] [mrgreen]
kushedi mbase kemi  Donchen... [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
madam ms bej kshu...se fizikisht seshte e mundur...  [sad1]

ne e shtyme tju lenim dhe kohe e te beheshin pergatitjet me mire...eshte dasma pare te nastro..do japim me te miren apo jo? [clap3] [clap3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Janar 31, 2010, 01:04:35 PD
Si u be....??? iku nusja ne altar edhe kesaj rralle?  [tongue3]
jo moj e lame per te djelen me 7..... se ka ndeshjen finale ne futboll cuni... [teethsmile]

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] kushe di , te dielen me 7 do dali me shoket e harron se ka me u martu...e huuuuuuuu asgje puna juaj  [raisedeyebrow] [raisedeyebrow] [raisedeyebrow] [raisedeyebrow]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Janar 31, 2010, 01:09:42 PD
Mbaje mbaje  se  duhet prap.. [mrgreen] [mrgreen]
kushedi mbase kemi  Donchen... [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
madam ms bej kshu...se fizikisht seshte e mundur...  [sad1]

ne e shtyme tju lenim dhe kohe e te beheshin pergatitjet me mire...eshte dasma pare te nastro..do japim me te miren apo jo? [clap3] [clap3]

Ca ke mi pse merzitesh...mbaje fort ti se mos te iken prape dhe te dielen tjeter..se ne ketu jemi...
E bejme dasmen ne moment .. [bigok] [bigok]
Ca futbolli thu ti mi....pse mi me ke luan ai.... [prankster]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Janar 31, 2010, 01:14:50 PD
Mbaje mbaje  se  duhet prap.. [mrgreen] [mrgreen]
kushedi mbase kemi  Donchen... [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
madam ms bej kshu...se fizikisht seshte e mundur...  [sad1]

ne e shtyme tju lenim dhe kohe e te beheshin pergatitjet me mire...eshte dasma pare te nastro..do japim me te miren apo jo? [clap3] [clap3]

Ca ke mi pse merzitesh...mbaje fort ti se mos te iken prape dhe te dielen tjeter..se ne ketu jemi...
E bejme dasmen ne moment .. [bigok] [bigok]
Ca futbolli thu ti mi....pse mi me ke luan ai.... [prankster]

cuni mi..lun me te vegjlit e kombetares..ka finalen.... kshu ehste kur bo kalamajt para se me u martu  [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: LuXor ne Janar 31, 2010, 02:18:53 PD
Urime urime   ;dhurate; me falni per vonesen por tani e pashe.

Snow dashnor gjete ketu, burre po ashtu, presim ndonje dhurate te madhe nga ty :P
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: NaStRaDiNsJa ne Janar 31, 2010, 04:47:18 MD
hajde urime qifti ri
ju urojm jet te gjat dhe te lumtur forumore ;dhurate;
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: zooi ne Janar 31, 2010, 06:27:07 MD
snow tallesh [shocked1] [shocked1] ti po qe qenke plot surpriza  urime me gjithe mend pra [smiley1] [smiley1]
Titulli: Ftese martese ..Abo
Postuar nga: ★Mystic★ ne Shkurt 01, 2010, 01:36:30 PD
 [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] Qynqaaaaaaaaaaaaaaa me duket se paskam humb dasmen une  [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] Pse sma sollet i ftese ne shpi ri  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <zjarr>
Titulli: Ftese martese ..Abo
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 01, 2010, 01:52:21 PD
[blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] Qynqaaaaaaaaaaaaaaa me duket se paskam humb dasmen une  [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] Pse sma sollet i ftese ne shpi ri  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <zjarr>
ske humb gje...eshte te djelen tjeter  [cheers]
Titulli: Ftese martese ..Abo
Postuar nga: ★Mystic★ ne Shkurt 01, 2010, 01:56:55 PD
[blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] Qynqaaaaaaaaaaaaaaa me duket se paskam humb dasmen une  [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] Pse sma sollet i ftese ne shpi ri  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <zjarr>
ske humb gje...eshte te djelen tjeter  [cheers]
E paskeni shty ri  [blinkyeye]
Se thoshte me dat 31 janar ne mos gaboj  [worried]
Epo shyqyr  [happydance] [happydance] [happydance] A jam e ftume une  [blinkyeye]
Titulli: Ftese martese ..Abo
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 01, 2010, 02:29:15 PD
[blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] Qynqaaaaaaaaaaaaaaa me duket se paskam humb dasmen une  [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] Pse sma sollet i ftese ne shpi ri  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <zjarr>
ske humb gje...eshte te djelen tjeter  [cheers]
E paskeni shty ri  [blinkyeye]
Se thoshte me dat 31 janar ne mos gaboj  [worried]
Epo shyqyr  [happydance] [happydance] [happydance] A jam e ftume une  [blinkyeye]
po moj..jeni te gjithe te ftuar.... [clap3] [cheers]
Titulli: Ftese martese ..Abo
Postuar nga: ★Mystic★ ne Shkurt 01, 2010, 02:34:34 PD
[blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] Qynqaaaaaaaaaaaaaaa me duket se paskam humb dasmen une  [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] Pse sma sollet i ftese ne shpi ri  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <zjarr>
ske humb gje...eshte te djelen tjeter  [cheers]
E paskeni shty ri  [blinkyeye]
Se thoshte me dat 31 janar ne mos gaboj  [worried]
Epo shyqyr  [happydance] [happydance] [happydance] A jam e ftume une  [blinkyeye]
po moj..jeni te gjithe te ftuar.... [clap3] [cheers]
[excited] [excited] [excited] [excited] [excited] Qynqaa fol ri si duhet me te ble dhuraten e fustonin qe do vesh kur te vije  [teethsmile]
Me thuj cik ke veshi ca don si te sjell  [blinkyeye]
Titulli: Ftese martese ..Abo
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 01, 2010, 03:07:18 PD
[blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] Qynqaaaaaaaaaaaaaaa me duket se paskam humb dasmen une  [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] Pse sma sollet i ftese ne shpi ri  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <zjarr>
ske humb gje...eshte te djelen tjeter  [cheers]
E paskeni shty ri  [blinkyeye]
Se thoshte me dat 31 janar ne mos gaboj  [worried]
Epo shyqyr  [happydance] [happydance] [happydance] A jam e ftume une  [blinkyeye]
po moj..jeni te gjithe te ftuar.... [clap3] [cheers]
[excited] [excited] [excited] [excited] [excited] Qynqaa fol ri si duhet me te ble dhuraten e fustonin qe do vesh kur te vije  [teethsmile]
Me thuj cik ke veshi ca don si te sjell  [blinkyeye]
un dua nje fustan..burri do korrese bari... te dy bashke na bej dhurate nje shtepi... [teasing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 01, 2010, 01:11:43 MD
a mundem em marr une ate qe nuk i pelqen snowt?  [tongue3] [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 01, 2010, 01:15:32 MD
uaaaaaaaaaaaaa nikki mos mi do me e henger dhe ti martesen ahahahhaha

 [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [blushing] [blushing] [blushing]
u bana me marre
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 01, 2010, 01:16:02 MD
po thash ta provoj dhe une mi cfare ndjesie eshte  [mrgreen] [mrgreen] [tongue3] [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 01, 2010, 01:20:32 MD
mas snowt pastaj te shohim  [tongue3] [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Shkurt 01, 2010, 08:06:09 MD
Urime urime   ;dhurate; me falni per vonesen por tani e pashe.

Snow dashnor gjete ketu, burre po ashtu, presim ndonje dhurate te madhe nga ty :P

u dashka ti nderrosh emrin forumin nga nastradini ne ato per lidhje martese/fejese....  [ok] [yourwelcome]
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 01, 2010, 08:15:47 MD
Vlonjate njerz jemi,nai here dhe ciftohemi  :D

luxi te djelen na bej dhurat prezencen tende...
Ja pra ku po ta them para se tmartohem se pastaj ska lezet...:qamilooo  tkom pas fiksim  :p
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Shkurt 01, 2010, 08:25:21 MD
lol beata, fshatarit mire e the.. ashtu i flas dhe une jo per gje :D :D

SNOW ciftohu tu befsha ciftohu.. mua aty me keni, do mesoj te hedh dhe valle jo per gje  [happydance] [clap3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: T ne Shkurt 01, 2010, 08:54:46 MD
 [huh1] [huh1]

Caaaa ?
Siii ??
KUUU ??
Psee ?
Me abon ? [silly]
Po pse mi ?

O zoottt iku tepeleku muve

Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Shkurt 01, 2010, 08:56:08 MD
Kot ska dale ajo shprehja o fshatar ore fshatar te nderrosh 7 lekure qytetar nuk behesh kurre ...vlen 100% .

hahah ta kisha dite kete shprehje, do ja kisha kenduar perdit fytyres :P  [teethsmile]  [teethsmile]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 01, 2010, 09:00:34 MD
Snow nuk e di a te pelqen dhurata ime :)

nje vile e vogel me oborr shikoje
(http://savona.ilmercatone.com/img_annunci/view.119306.pres.0.medium.jpg)

 dhoma e gjumit model princeror

(http://www.venere.com/img/hotel/5/7/8/2/292875/image_villa_room_double_1.jpg)

Banjo super

(http://files0.caprionline.it/card/tramonto/image/5_d.20100101102317.jpg)

Dhe korrese bari per dhendrin :)

(http://digilander.libero.it/r.magrini/immagini/ARTICOLI/TAGLIAERBA.jpg)

He me thuaj te pelqejne perndryshe ti kthej :P

he moj se tani munda ti shof..se qepar isha ne cel e smehapeshin figurat...korresen dhe banjon po mbaj  [rlmao] [rlmao]

tapicerine e dhomes se gjumit e du ciklamin ose pink ....ose ose gur kali... vilen e du por te madhe   [teethsmile] [bestfriends]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Lorenzo85 ne Shkurt 01, 2010, 10:48:42 MD
CIAO  SNOW PO TE PERSH NJEKOSISHT PO MENOJ EDHE PER REGALON ,,POR PO SHTOJ KTU ATE QE THONE PER KATUNARET ,SE -QYTETAR NDERI -MUND TE BOHESH ,POR -KATUNAR NDERI -KURRE ,, ;dhurate; [hello55]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 01, 2010, 10:51:27 MD
CIAO  SNOW PO TE PERSH NJEKOSISHT PO MENOJ EDHE PER REGALON ,,POR PO SHTOJ KTU ATE QE THONE PER KATUNARET ,SE -QYTETAR NDERI -MUND TE BOHESH ,POR -KATUNAR NDERI -KURRE ,, ;dhurate; [hello55]
dmth ti qe katunaret smund te behen te nderuar kurre...?   [rlmao]..po do e kete dhe katuni nje per kimet  [prankster]

maje menjen te regalo po leri theniet  [tongue3] [cheers]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Lorenzo85 ne Shkurt 01, 2010, 10:59:00 MD
per regalon do e boj pazarin ku e bojne vipat ktu ne milano ,,sa per ate tjetren as osht pa e as nigju deri tani ,qe te kete katunar NDERI ,as edhe per moster ,por car sbo vaki ,po na vine UFOT ,e po i nderojne ,me medalje KATUNDAR -NDERI , ku i dihet ,, [hello55]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 01, 2010, 11:01:47 MD
per regalon do e boj pazarin ku e bojne vipat ktu ne milano ,,sa per ate tjetren as osht pa e as nigju deri tani ,qe te kete katunar NDERI ,as edhe per moster ,por car sbo vaki ,po na vine UFOT ,e po i nderojne ,me medalje KATUNDAR -NDERI , ku i dihet ,, [hello55]
me siguri qe kjo qe shkruajte siper e ka nje kuptim ose moral..qafsha gjith sjam ne gjendje me e kuptu  [teasing]

nejse varja..ti cdeshe ta thoje e the  [cheers] [kisss2]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: CrYs ne Shkurt 01, 2010, 11:03:45 MD
Si nuk ju kam uruar une jo ... skam as fjalet e duhura sot, se jam pak drunk.
Hajde per te mira, A me ftoni si krushke, do ju nderoj  [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Shkurt 01, 2010, 11:06:19 MD
Snow...gati.. [grin1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 01, 2010, 11:08:25 MD
Si nuk ju kam uruar une jo ... skam as fjalet e duhura sot, se jam pak drunk.
Hajde per te mira, A me ftoni si krushke, do ju nderoj  [tongue3]
ti je kunata e...jo jo sdu kunata se zihem pastaj... [tongue3]  hajde me njerezit e abos... [givelove]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: CrYs ne Shkurt 01, 2010, 11:09:24 MD
ok, flm. Po mendohem qe tani cte vesh   [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 02, 2010, 01:20:46 PD
[huh1] [huh1]

Caaaa ?
Siii ??
KUUU ??
Psee ?
Me abon ? [silly]
Po pse mi ?

O zoottt iku tepeleku muve


vdeksha una per ty....po ti je motra ime mi... per shen valentin ske per te dal me dashurorin pasi e shtym per 14 dasmen  [mrgreen]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 02, 2010, 01:39:01 PD
Snow...gati.. [grin1]

LAJMERIM :

GATI JEMI ...PO KEMI MENDUAR TA BEJM DASMEN DITEN E TE DASHURUARVE ....me date 14 SHKURT  [teethsmile]

pastaj nje here ne vit e kemi ate feste ...nje here martohem una... kshu qe sdo mduhet te beje dy dhurata me von , nje per pervjetor e nje per shen valentin..tgjitha bashke.... he Madam  ...thuaj qe sjam nikoqire e larg pamese... [happydance] [happydance]

te na e beni hallall vonesen ...

po nusja ku shkoi....?  [rlmao] [rlmao]  do jete me dhendrin  [mrgreen]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 02, 2010, 11:41:47 PD
He cifti si po vene pergatitjet? Keni nevoje x ndo1 dore? ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 02, 2010, 02:00:06 MD
He cifti si po vene pergatitjet? Keni nevoje x ndo1 dore? ;D
pergatitjet mire duken...ne cfare mund te na ndihmosh ?   [tongue3]
per shen valentin lere dhe ti dashurorin tat se je e ftume ne dasem ok?
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: NaStRaDiNsJa ne Shkurt 02, 2010, 02:03:35 MD
Snow si thua te pershtatet ky fustan
nese deshiron ta bej dhurat per martes :-* [grin1]
(http://women.sanook.com/story_picture/b/50004_074.jpg)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 02, 2010, 02:05:04 MD
shoqe un martohem ate dite..skam ner men me marre ne qaf gjith meshkujt e ftuar   [rlmao] [rlmao] [rlmao]
do me pelqente te ta shihja ty veshur..se qenka  mahnites... [bestfriends] [bestfriends]  se mos mungon moj... <godit me karrike>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: NaStRaDiNsJa ne Shkurt 02, 2010, 02:06:19 MD
jo moj smungoj aty me ke
po kam nje problem se skam partner  skam me kend te vi po hajt se vij vetemm [rlmao]
po duhet me u duk bukur moj qe te gjith te ia ken lakmi Abos
ose te propozoj te veshesh kete
(http://images.maggiesottero.com/styles/389_x_529_front/S/SSM5210CS.jpg)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 02, 2010, 02:13:19 MD
shume i bukur   [clap3] [clap3] [clap3]

do dal te shof verdalle neper dyqane... e do vendos... [givelove]

ti sna tregove ca do veshesh...he pra beju pak zili femnave tjera e angazhoji te kerkojne..se e paske doren spec... [bigok]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Shkurt 02, 2010, 03:49:01 MD
prape e nderruat date ju o?
E ik se na e bete kalendarin tere viza te kuqe...  [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 02, 2010, 05:03:20 MD
Vlonjate...ja vlen barra qerane se ja,do vini ju singellat e do njiheni ne diten e te dashuruarve  :p


behuni tbukur e me knaqni me prezencen tuaj,hajd se do tvej nkrye te valles labe :p...puc
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 03, 2010, 11:55:12 PD
He cifti si po vene pergatitjet? Keni nevoje x ndo1 dore? ;D
pergatitjet mire duken...ne cfare mund te na ndihmosh ?   [tongue3]
per shen valentin lere dhe ti dashurorin tat se je e ftume ne dasem ok?

Snow une jam universale  [tongue3] Duke qene se jam komshi me burrin tend te ardhshem,po ndihmoj ate x te miren tende..kapish?  [mrgreen]
X sa i perket prezences time ne dasem,nuk te premtoj...Fundja me tregoni fotot  [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 03, 2010, 11:57:16 PD
He cifti si po vene pergatitjet? Keni nevoje x ndo1 dore? ;D
pergatitjet mire duken...ne cfare mund te na ndihmosh ?   [tongue3]
per shen valentin lere dhe ti dashurorin tat se je e ftume ne dasem ok?

Snow une jam universale  [tongue3] Duke qene se jam komshi me burrin tend te ardhshem,po ndihmoj ate x te miren tende..kapish?  [mrgreen]
X sa i perket prezences time ne dasem,nuk te premtoj...Fundja me tregoni fotot  [tongue3]
atmosfere dasmash..njerezit behen te gzushem  e  bujare   [peace2]
do vish ti.... do veshesh takat me te larta e do apesh buqeten goceee...  ose se do ?  [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 03, 2010, 12:00:36 MD
Snow me e dit te sigurte qe mi hedh mua,le cdo gje dhe vi [laugh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 03, 2010, 12:11:05 MD
Snow me e dit te sigurte qe mi hedh mua,le cdo gje dhe vi [laugh1]
po mi..ja e bejm si neper skena..e lidhim me litar..edhe faaap ne dor tate se buqeta sbie poshte  [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 03, 2010, 12:12:30 MD
Snow me e dit te sigurte qe mi hedh mua,le cdo gje dhe vi [laugh1]
po mi..ja e bejm si neper skena..e lidhim me litar..edhe faaap ne dor tate se buqeta sbie poshte  [rlmao]
dal un  para dhe e kap  [teethsmile]
apo sjam e ftaur?  [rolleyes1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Shkurt 03, 2010, 12:18:37 MD
Ca  do  me,  [grin1] meqe e ke per shen valentin... [grin1] Fustanin zgjidhe vete.. [teethsmile]
e kam fjalen per dasmen ne forum...se jashte  kuptohet  si borebardha  [bigok] [bigok]


(http://www.botanicalv.com/images/400_botanica_bridal_red_bouquet_revised.JPG)
(http://justjaime28.files.wordpress.com/2008/12/valentino-holiday-red-shoe.jpg)
(http://rawshoes.files.wordpress.com/2009/12/img-thing-9.jpeg)
(http://i132.photobucket.com/albums/q19/glitterbelle69/Tiaras/HeavenlyTiaraRedSideviewebay5900.jpg)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 03, 2010, 12:20:25 MD
Shtrenjte do te kene bere ariel  [laugh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 03, 2010, 12:31:10 MD
Ca  do  me,  [grin1] meqe e ke per shen valentin... [grin1] Fustanin zgjidhe vete.. [teethsmile]
e kam fjalen per dasmen ne forum...se jashte  kuptohet  si borebardha  [bigok] [bigok]madam..kto jan per cokokremin  [sad1] [cry1]
po muaaa....?  [praying]

sweety .... si sqenke e ftuar mi lal..? e ke ftesen pa percaktim...merr ke te dush  [teethsmile]..mos harro binjaket ri...se jo per gjo po jan moter e vlla me cunin..mos ta harrojm kete gje  [bestfriends]

ps : mos ma ulni popullaritetin se ju vrava..goca te kqija... donche pse me djeg te ty mu ? [rlmao] [rlmao]
ska gjo e bej shaka ..sqahem se ju ma cut kaq... madam... puc un ty se si hene te kam...
cokokremin e kena vipe ...  [coolthumb]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 03, 2010, 12:33:35 MD
snow un ta ngrita   ;D po ti do ma ngresh...
do mundohem mos te mungoj ....po dhe nese nuk vij un do ti sjell binjaket  [cheers]
ca dhurate te mungooon se kam pare shume dhurata dhe dua te sjell dicka qe ta pelqeni te dy  [bestfriends]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 03, 2010, 12:33:51 MD
Snow i ka blere x ty madama,une nuk martohem  [tongue3] Ja se nje ta ngrita une  :-*
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 03, 2010, 12:39:29 MD
snow un ta ngrita   ;D po ti do ma ngresh...
do mundohem mos te mungoj ....po dhe nese nuk vij un do ti sjell binjaket  [cheers]
ca dhurate te mungooon se kam pare shume dhurata dhe dua te sjell dicka qe ta pelqeni te dy  [bestfriends]

na bej dhurate muajin e mjaltit  [tongue3]...ku ta zgjedhesh ti do shkojme ne   [bigok]
behu pak bujare eee.. [rose]
Snow i ka blere x ty madama,une nuk martohem  [tongue3] Ja se nje ta ngrita une  :-*
[angel3] [kisss2] [bestfriends] [rose] [lovestruck] [excited]   [happydance] <dance together>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 03, 2010, 12:40:28 MD
Snow i ka blere x ty madama,une nuk martohem  [tongue3] Ja se nje ta ngrita une  :-*
ta paskam ngrejt qepare..sorry ska dy  [teasing]

madamen puuuc shume...spo mi kthen puthjet mu ajo  [embarrased1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 03, 2010, 12:41:50 MD
S'ka si ti ktheje se ka ikur  ;D Po te  :-* une ne vend te saj  [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 03, 2010, 12:45:36 MD
snow te pelqen ky vendi?me duket i pershtashem per ju te dy  [coolthumb]

(http://im.gg/thumbnails.php?image=03022010-115011.jpg&width=120) (http://im.gg/aZ9)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 03, 2010, 12:47:11 MD
Duke pare dhuratat,gati gati po martohem dhe une,vetem se mungon lenda e pare  [laugh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 03, 2010, 12:56:48 MD
snow te pelqen ky vendi?me duket i pershtashem per ju te dy  [coolthumb]

(http://im.gg/thumbnails.php?image=03022010-115011.jpg&width=120) (http://im.gg/aZ9)
bora bora ..eshte ? [rolleyes1]  shume bukur... [bigok]
Duke pare dhuratat,gati gati po martohem dhe une,vetem se mungon lenda e pare  [laugh1]
u qelb vendi per lende te pare  <fresk> <fresk> [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 03, 2010, 01:14:23 MD
Ca  do  me,  [grin1] meqe e ke per shen valentin... [grin1] Fustanin zgjidhe vete.. [teethsmile]
e kam fjalen per dasmen ne forum...se jashte  kuptohet  si borebardha  [bigok] [bigok]madam..kto jan per cokokremin  [sad1] [cry1]
po muaaa....?  [praying]

sweety .... si sqenke e ftuar mi lal..? e ke ftesen pa percaktim...merr ke te dush  [teethsmile]..mos harro binjaket ri...se jo per gjo po jan moter e vlla me cunin..mos ta harrojm kete gje  [bestfriends]

ps : mos ma ulni popullaritetin se ju vrava..goca te kqija... donche pse me djeg te ty mu ? [rlmao] [rlmao]
ska gjo e bej shaka ..sqahem se ju ma cut kaq... madam... puc un ty se si hene te kam...
cokokremin e kena vipe ...  [coolthumb]

Sje ne listen e atyre qe ule....akoma nuk te kam fut aty...turp ta mendosh kete..pastaj po fillova te ta ule as ne msn skam pse te mbaj
8)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 03, 2010, 01:18:06 MD
Qe ta vertetoj ta ngrita icik ;)

http://www.youtube.com/watch?v=n_jIRouQaBE
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 03, 2010, 01:19:20 MD
po bora bora  [grin1]
e shikon sa mendoj per ju un  [bigok]
diten e dasmes do ju sjell paketen e plot  [clap3] [bestfriends]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 03, 2010, 01:29:18 MD
Ca  do  me,  [grin1] meqe e ke per shen valentin... [grin1] Fustanin zgjidhe vete.. [teethsmile]
e kam fjalen per dasmen ne forum...se jashte  kuptohet  si borebardha  [bigok] [bigok]madam..kto jan per cokokremin  [sad1] [cry1]
po muaaa....?  [praying]

sweety .... si sqenke e ftuar mi lal..? e ke ftesen pa percaktim...merr ke te dush  [teethsmile]..mos harro binjaket ri...se jo per gjo po jan moter e vlla me cunin..mos ta harrojm kete gje  [bestfriends]

ps : mos ma ulni popullaritetin se ju vrava..goca te kqija... donche pse me djeg te ty mu ? [rlmao] [rlmao]
ska gjo e bej shaka ..sqahem se ju ma cut kaq... madam... puc un ty se si hene te kam...
cokokremin e kena vipe ...  [coolthumb]

Sje ne listen e atyre qe ule....akoma nuk te kam fut aty...turp ta mendosh kete..pastaj po fillova te ta ule as ne msn skam pse te mbaj
8)
<godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike>

mos me bej nevriken mu shtrigggggg
ngrema pra ..meqe sma ke ul... ;)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 03, 2010, 01:30:33 MD
Ca  do  me,  [grin1] meqe e ke per shen valentin... [grin1] Fustanin zgjidhe vete.. [teethsmile]
e kam fjalen per dasmen ne forum...se jashte  kuptohet  si borebardha  [bigok] [bigok]madam..kto jan per cokokremin  [sad1] [cry1]
po muaaa....?  [praying]

sweety .... si sqenke e ftuar mi lal..? e ke ftesen pa percaktim...merr ke te dush  [teethsmile]..mos harro binjaket ri...se jo per gjo po jan moter e vlla me cunin..mos ta harrojm kete gje  [bestfriends]

ps : mos ma ulni popullaritetin se ju vrava..goca te kqija... donche pse me djeg te ty mu ? [rlmao] [rlmao]
ska gjo e bej shaka ..sqahem se ju ma cut kaq... madam... puc un ty se si hene te kam...
cokokremin e kena vipe ...  [coolthumb]

Sje ne listen e atyre qe ule....akoma nuk te kam fut aty...turp ta mendosh kete..pastaj po fillova te ta ule as ne msn skam pse te mbaj
8)
<godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike>

mos me bej nevriken mu shtrigggggg
ngrema pra ..meqe sma ke ul... ;)
ke te drejte.... [prankster]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 03, 2010, 01:31:58 MD
te kerkoj ndjese donche..sme paske inat  [rlmao] [rlmao]
tkam ra nqaf kot   [yourwelcome] <kissing lips>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 03, 2010, 01:33:06 MD
Te boft mire...ngritma edhe muve po deshe [tongue3]

Heren tjeter mos dysho ke une se kam inat...ty dhe disa te tjereve ska shanc nihere perniher..me vone si dihet ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 03, 2010, 02:00:33 MD
Te boft mire...ngritma edhe muve po deshe [tongue3]

Heren tjeter mos dysho ke une se kam inat...ty dhe disa te tjereve ska shanc nihere perniher..me vone si dihet ;D
ihhihihihi mos merr kot tani.... ta ngrejta edhe un me te tregu si sta ul..jo per gjo  [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 03, 2010, 02:17:42 MD
ca behet ketu  [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 03, 2010, 02:21:54 MD
ca behet ketu  [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1]
kush mka ardh mu.... [happydance] [happydance] [happydance]
ylli ske shku ne pune..?
ktu korruptohen e mashtrohen njerez..me pak fjale ftohen ne valle...
ca tkesh kushurinj silli ndasem e prezantoji me goca..se ikena pa hesap..edhe kushurira se ngelen tu na u anku cunat. [teethsmile]
un do mar gjith fisin..te bejn xing me nj tj ..e per hajer te zotit te shpise  [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 03, 2010, 02:42:52 MD
ca behet ketu  [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1]
kush mka ardh mu.... [happydance] [happydance] [happydance]
ylli ske shku ne pune..?
ktu korruptohen e mashtrohen njerez..me pak fjale ftohen ne valle...
ca tkesh kushurinj silli ndasem e prezantoji me goca..se ikena pa hesap..edhe kushurira se ngelen tu na u anku cunat. [teethsmile]
un do mar gjith fisin..te bejn xing me nj tj ..e per hajer te zotit te shpise  [rlmao] [rlmao]

4 kusho kam beqo..se mos na ngaterrohen gocat per cunat ri  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Shkurt 03, 2010, 03:32:55 MD
Snow i ka blere x ty madama,une nuk martohem  [tongue3] Ja se nje ta ngrita une  :-*
ta paskam ngrejt qepare..sorry ska dy  [teasing]

madamen puuuc shume...spo mi kthen puthjet mu ajo  [embarrased1]

Paske ardh mi. [grin1] Ti kthen madami ty mi  [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Tani ato gjonat ti pruna si per 14 Shkurt.... te  kuqe... [grin1] [teethsmile] [teethsmile]
Sandalet na fal po ti kam marre me Swarovski... i  ngordha  kush mi shan  [rolleyes1]  [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
Po nuk i deshe ktheji se ti  sjellim  ndryshe .....  [prankster] [prankster]

Cokolata te gjeje burrin njehere.. [tongue3] [teethsmile]

Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 03, 2010, 05:01:58 MD
Te boft mire...ngritma edhe muve po deshe [tongue3]

Heren tjeter mos dysho ke une se kam inat...ty dhe disa te tjereve ska shanc nihere perniher..me vone si dihet ;D
ihhihihihi mos merr kot tani.... ta ngrejta edhe un me te tregu si sta ul..jo per gjo  [tongue3]


Ok heren tjeter mendo c'te duash se nuk e kam problem..Sot ta vertetova mo jo...Vetem kur du vet ta ngreh [peace2]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 03, 2010, 05:22:44 MD
Puc baby puc [party] [party] [party] [kisss2]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: BOHAN ne Shkurt 03, 2010, 05:31:01 MD
Po mua do me ftosh ne martese moj SNOW'? ? ?  [cool1]
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 03, 2010, 07:05:09 MD
Ue se mos mendon se mund te mungosh!
Ti je nkrye te tavolines me mu  :p
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Shkurt 03, 2010, 07:30:52 MD
hej po mua me keni ftuar ju apo jo [teethsmile]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 03, 2010, 08:00:03 MD
hej po mua me keni ftuar ju apo jo [teethsmile]

je i ftum nese vjen em nuse  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Shkurt 03, 2010, 08:07:32 MD
hej po mua me keni ftuar ju apo jo [teethsmile]

je i ftum nese vjen em nuse  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

po nuk eshte dasma jote o nikki  [teethsmile] [kiss3]

pres prgj nga cifti [teethsmile]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Shkurt 03, 2010, 08:08:42 MD
Cifti e ka dhen ftesen per te gjithe forumin, na ka thirr te gjithve cift  <dance together>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Shkurt 03, 2010, 08:13:00 MD
po shkojm bashke o fan si thua
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Shkurt 03, 2010, 08:15:41 MD
Po dite me kercy vec ..... se pastaj ta derlli me naj tjeter  <dance together>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Shkurt 03, 2010, 08:23:39 MD
per te kercyer jam balerin une

pastaj per te tjarat ja lem nates se dasmes ne [kiss3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Shkurt 03, 2010, 08:24:53 MD
Ok...e gjeta partnerin une  [tongue3] .... pergatitu mire se nuk te le me pushu une !  <dance together> <dance together> <dance together> <dance together> <dance together>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 03, 2010, 08:25:41 MD
hej po mua me keni ftuar ju apo jo [teethsmile]

je i ftum nese vjen em nuse  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

hahhaha kur sjan ato pergjigjem une  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

lal ato me kan len ne dor banketin mu pergatitjet por se di ku do ulen gjith keto njerz  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [rolleyes1]

po nuk eshte dasma jote o nikki  [teethsmile] [kiss3]

pres prgj nga cifti [teethsmile]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Shkurt 03, 2010, 08:27:46 MD
Ok...e gjeta partnerin une  [tongue3] .... pergatitu mire se nuk te le me pushu une !  <dance together> <dance together> <dance together> <dance together> <dance together>

ok yllo jam balerin une mos u habit pastaj fish nje fustan te dukesh shik te kercejm tango  [teethsmile]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Shkurt 03, 2010, 08:32:27 MD
 [ok]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Shkurt 03, 2010, 08:35:36 MD
[ok]
[kisss2] [coolthumb]
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: BOHAN ne Shkurt 03, 2010, 09:03:44 MD
Ue se mos mendon se mund te mungosh!
Ti je nkrye te tavolines me mu  :p
Po un cne ne krye me ty, sikur do ishte burri me ty apo...  [peace2]
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Fan ne Shkurt 03, 2010, 09:07:52 MD
Ue se mos mendon se mund te mungosh!
Ti je nkrye te tavolines me mu  :p
Po un cne ne krye me ty, sikur do ishte burri me ty apo...  [peace2]

 [laugh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 04, 2010, 01:35:58 MD
ca behet ketu  [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1]
kush mka ardh mu.... [happydance] [happydance] [happydance]
ylli ske shku ne pune..?
ktu korruptohen e mashtrohen njerez..me pak fjale ftohen ne valle...
ca tkesh kushurinj silli ndasem e prezantoji me goca..se ikena pa hesap..edhe kushurira se ngelen tu na u anku cunat. [teethsmile]
un do mar gjith fisin..te bejn xing me nj tj ..e per hajer te zotit te shpise  [rlmao] [rlmao]

4 kusho kam beqo..se mos na ngaterrohen gocat per cunat ri  [rlmao] [rlmao] [rlmao]


Nikki ate me te mirin ruaje x cokon  [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 04, 2010, 03:36:43 MD
sdi em ju ba dallim se jan te tan  [tongue3] [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 04, 2010, 03:37:51 MD
kot nuk eshte ajo fjala
2 martohen ,100 terbohen
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 04, 2010, 03:38:12 MD
Mi prezanto mua,se e bej dallimin vete pastaj  [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Shkurt 04, 2010, 03:39:34 MD
haha abo, tamam! :P

girly chocolate, uuuaaa i dashka te gjithe kjo! Leri ca dhe per te tjerat mi  [whackbutt] ;D [hugs]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 04, 2010, 03:40:47 MD
Po per te zgjedhur nje duhen testuar te tere mi  [mrgreen]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 04, 2010, 03:42:05 MD
mire mi coko ti nxjerr ne vije une dhe ti merr pastaj te zgjedhi dhe vlonjatja  [mrgreen] e ca te mesin te tjerat  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Shkurt 04, 2010, 03:44:08 MD
hahaha ashtu po!
Si kane thene shalqirini dhe burrin e dua me prove une! :D (e modofikova cik shprehjen po haaajjd moo lol)  [battingeye]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 04, 2010, 03:45:26 MD
e pra 
vlonjate derisa nuk paske besim
te paska qellu ndonje i pa ber ne fillim  [teasing] [teasing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 04, 2010, 03:45:46 MD
mire ri vlonjate zgjodh ate qe te pelqen lol  [mrgreen] [mrgreen]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 04, 2010, 03:46:14 MD
Prisni,mos mu futni pa radhe  [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 04, 2010, 03:46:48 MD
Prisni,mos mu futni pa radhe  [rlmao]

 [hugs] [hugs] [bodybuilding]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 04, 2010, 03:49:58 MD
Nikki kur ti kesh gati  [laugh1] bej nje zile dhe tak vjen girly  [tongue3] Ika tani,pacim klm
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Shkurt 04, 2010, 03:50:18 MD
e pra 
vlonjate derisa nuk paske besim
te paska qellu ndonje i pa ber ne fillim  [teasing] [teasing]
jooo te lutem shume.. kurren e kurres  [scared]

chocolata he te shkreten se na kepute  <fresk>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 04, 2010, 03:51:28 MD
mire coko..  [mrgreen] [mrgreen] flej pa merak se sti merr kush  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

pacim naq
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 04, 2010, 03:52:45 MD
Nikki aman se nuk me ze gjumi te qete  [rlmao]
Vlora po pate ndo1 vlonjat ti nuk jemi kondra ne,me prove gjithmone  [laugh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Shkurt 04, 2010, 03:55:39 MD
hehe do ta provosh vet e para apo te ta japim te provuar? LOOOOL  [choochoo]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 04, 2010, 03:58:32 MD
S'ka problem,si te jete lol..Moj proven ja bej x ta pare a eshte ne gjendje pune,kapish? [laugh1]
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 04, 2010, 03:59:37 MD
Xhoni je i ftuar,e ne ftese e ke perfundimin e fjalis me 3pika merr ke te dush e hajd si tdush...fan do na knaqesh me nje beili dancing?  :)

niki eshte pergjegjesja dasmes...ka shum pergjegjsi dreqi po do na nderoj  :D  ...un per vete do rri si i thon 'si nuse me tela' haha.

Cokokrem zgjidh me takt lal se po i fut ne sherr kushot e nikkit e jo per gjo po po na prish dasmen moj  :p

mpaska ardh burriii...puc
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 04, 2010, 04:00:47 MD
ngruje nga cel po shkrun ti kaq ngadal

puc fort shpirt
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 04, 2010, 04:02:12 MD
snow me me takt se keshtu s'ka  [laugh1] Ja girly ne pritje  [tongue3]
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 04, 2010, 04:06:13 MD
Po shpirt me cel...

Kam besim ne gustot e tuja coko!
Shif se shkodrant mbahen per te mire...mos na bi ndashni...:p
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Shkurt 04, 2010, 04:08:19 MD
S'ka problem,si te jete lol..Moj proven ja bej x ta pare a eshte ne gjendje pune,kapish? [laugh1]
lool po pra gjendje pune, ca prove tjeter mund te jete uff LOL  [angel3]  [angel3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 04, 2010, 04:19:19 MD
si ju duket fustani im per dasmen ?ky eshte nje mundesi po jam shume e pa vendosur  ;D
(http://im.gg/thumbnails.php?image=04022010-67202.jpg&width=120) (http://im.gg/a0u)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 04, 2010, 06:07:09 MD
Cik i mbyllur qenka,gjeje me te hapur  ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 04, 2010, 06:13:23 MD
Cik i mbyllur qenka,gjeje me te hapur  ;D
nuk dua ti prish mendjen dhendrrit..  [rlmao] [rlmao]
pastaj degjova qe do vijn kusherinjt e nikkit ..thash ti hedh nje sy dhe un atyre  [teethsmile]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 04, 2010, 06:16:04 MD
Jo vetem njerin sy,te 3 hidhi  [laugh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 04, 2010, 06:18:03 MD
edhe pa fustan te vini
dhendrit nuk ja prishni dot mendjen  [laugh1] [laugh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 04, 2010, 06:21:20 MD
Jo vetem njerin sy,te 3 hidhi  [laugh1]
cokokrem ke parasysh ti ca syri them un  ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 04, 2010, 06:29:33 MD
E kam e kam  ;D Nje keshille nga girly,ate hidhe ne fund..si fillim hidhi syte e ballit se mbase te del ndo1 surprize  [laugh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 04, 2010, 06:35:00 MD
E kam e kam  ;D Nje keshille nga girly,ate hidhe ne fund..si fillim hidhi syte e ballit se mbase te del ndo1 surprize  [laugh1]
cokokrem ja i hodha syte e ballit un ...pastaj nga ai syri tjeter me del ndonje surpriz si tja bej?  [huh1]
me mire po ja hedh te tre njeheresh me e sigurt  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 04, 2010, 06:46:55 MD
Ta thashe dhe qepare hidhi te tre cosi nn sbagli mai  [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 04, 2010, 09:34:09 MD
Cik i mbyllur qenka,gjeje me te hapur  ;D
nuk dua ti prish mendjen dhendrrit..  [rlmao] [rlmao]
pastaj degjova qe do vijn kusherinjt e nikkit ..thash ti hedh nje sy dhe un atyre  [teethsmile]

i ;ezetshem sweety ...po ka dhe me te bukur...
dhendri sma merr mendja se do e ket menjen te fustanet e te ftuarve..se do zgjedh vete nje fustan dasme shum te hapur..qe te jet i vemendshem tma mbaj bustin lart....ta mbaj me pune me pak fjale  [tongue3]
seshte nga ato ai...i ka lene kto gjera, eshte bo familjar dreqi...e nga mos te behej  [teasing]

edhe pa fustan te vini
dhendrit nuk ja prishni dot mendjen  [laugh1] [laugh1]
iiiiiiiiiiiiiiiiii   ti do me vdesesh mua   [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1]
pse je kaq i mire ?????????????????????????????????????????????????????????
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 04, 2010, 09:45:29 MD
ssnow  burrin ben mire ta mbash te zene me pune se sme duket se ka ndryshuara aq shume  [teasing] [teasing]
po un fustanin do ta vesh per kusherinjt e nikkit dhe per ndonje te ftuar tjete si dihet si rrjedhin ngjarjet..
po mendoj dhe kte tjetrin si te duket? dheacesori normalisht te kombinuara  ;)
si thua do ta kap ndonje?  [laugh1]


(http://im.gg/thumbnails.php?image=04022010-716120.jpg&width=120) (http://im.gg/a0y)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 04, 2010, 10:53:19 MD
ssnow  burrin ben mire ta mbash te zene me pune se sme duket se ka ndryshuara aq shume  [teasing] [teasing]
po un fustanin do ta vesh per kusherinjt e nikkit dhe per ndonje te ftuar tjete si dihet si rrjedhin ngjarjet..
po mendoj dhe kte tjetrin si te duket? dheacesori normalisht te kombinuara  ;)
si thua do ta kap ndonje?  [laugh1]


(http://im.gg/thumbnails.php?image=04022010-716120.jpg&width=120) (http://im.gg/a0y)
po deshe me kap njeri merre kete...shpejt se ja jap nikkit una   <dance together>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 04, 2010, 10:57:45 MD
e kapa una  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
rrofsh   [bigok]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 04, 2010, 11:01:57 MD
e kapa una  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
rrofsh   [bigok]

o ylli i ke qeth tull binjaket moj?.... marshalla sa te lezetshem jan bo  [coolthumb]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 04, 2010, 11:12:27 MD
e kapa una  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
rrofsh   [bigok]

o ylli i ke qeth tull binjaket moj?.... marshalla sa te lezetshem jan bo  [coolthumb]
i kan rene vete  [teethsmile]
i ngjajn babit  ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 04, 2010, 11:50:49 MD
e kapa una  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
rrofsh   [bigok]

o ylli i ke qeth tull binjaket moj?.... marshalla sa te lezetshem jan bo  [coolthumb]
i kan rene vete  [teethsmile]
i ngjajn babit  ;D
ca thu mi...se babi ka lesh me shum se un e ty bashke...sweety  ... ke pi gjo sot? [teasing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 04, 2010, 11:54:36 MD
e kapa una  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
rrofsh   [bigok]

o ylli i ke qeth tull binjaket moj?.... marshalla sa te lezetshem jan bo  [coolthumb]
i kan rene vete  [teethsmile]
i ngjajn babit  ;D
ca thu mi...se babi ka lesh me shum se un e ty bashke...sweety  ... ke pi gjo sot? [teasing]
thash i kane rene se jan femije ...i bjen vete....dhe jan te bukur  si babi thash  [teasing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 04, 2010, 11:57:27 MD
e kapa una  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
rrofsh   [bigok]

o ylli i ke qeth tull binjaket moj?.... marshalla sa te lezetshem jan bo  [coolthumb]
i kan rene vete  [teethsmile]
i ngjajn babit  ;D
ca thu mi...se babi ka lesh me shum se un e ty bashke...sweety  ... ke pi gjo sot? [teasing]
thash i kane rene se jan femije ...i bjen vete....dhe jan te bukur  si babi thash  [teasing]
u po ...kete drejte.... [iagree]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 05, 2010, 01:06:29 PD
Cik i mbyllur qenka,gjeje me te hapur  ;D
nuk dua ti prish mendjen dhendrrit..  [rlmao] [rlmao]
pastaj degjova qe do vijn kusherinjt e nikkit ..thash ti hedh nje sy dhe un atyre  [teethsmile]


sh ri se ato jan kinge  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
vishu ma bukur se do te perdredhi naj njoni ate dite  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Shkurt 05, 2010, 01:10:21 PD
Cik i mbyllur qenka,gjeje me te hapur  ;D
nuk dua ti prish mendjen dhendrrit..  [rlmao] [rlmao]
pastaj degjova qe do vijn kusherinjt e nikkit ..thash ti hedh nje sy dhe un atyre  [teethsmile]


sh ri se ato jan kinge  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
vishu ma bukur se do te perdredhi naj njoni ate dite  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
un do bahem si rrushe
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 09, 2010, 12:48:43 PD
 [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 09, 2010, 01:43:12 PD
Nikki ato te 4 qe me ke thene mua,mos ti luaje njeri ee  [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Mistrece ne Shkurt 11, 2010, 11:01:53 PD
 [cool1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 12:20:32 PD
[cool1]
mistrece...tek apo cift?
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 12:21:13 PD
Un per vete svi ne feste lesbikesh
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Mistrece ne Shkurt 13, 2010, 12:22:24 PD
[cool1]
mistrece...tek apo cift?
Une jam cift.

Po ti burre ke abon? ;D Jo per gje po e shoh perdite burrin tat, gjithmone duke ngacmu femra. ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 12:24:18 PD
Un per vete svi ne feste lesbikesh
ma shpjego pak me shkoqur.... [blinkyeye]
[cool1]
mistrece...tek apo cift?
Une jam cift.

Po ti burre ke abon? ;D Jo per gje po e shoh perdite burrin tat, gjithmone duke ngacmu femra. ;D
si duket i kan hy ethet e gushtit... kto dite para pilafit..se mbrapa pastaj do ja shkruj ne ball....
e dija qe je cift ...pytja ishte po apo jo...?
tip bingoje ....
po , jo  apo ndoshta...he se sinqerisht nga pergjigja jote varet dicka...
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 12:26:42 PD
[cool1]
mistrece...tek apo cift?
Une jam cift.

Po ti burre ke abon? ;D Jo per gje po e shoh perdite burrin tat, gjithmone duke ngacmu femra. ;D

Pse burr qenka ?  Ne foto duket goc e bukur
yahel ... mundesia e fundit per ty me te fol si njeri..terhiq mrapsht ca the ose prite pergjigjen ...
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 12:26:41 PD
Snow te them te drejten kujtoja qe ti martoheshe me nje goce , me ka genju fotoja
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Mistrece ne Shkurt 13, 2010, 12:28:15 PD
Nese nga pergjigja ime varet diçka, atehere nuk dua te marr pergjegjesi. 8)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 12:29:43 PD
Nese nga pergjigja ime varet diçka, atehere nuk dua te marr pergjegjesi. 8)
kush ta uli voten qe te dhash un mi.... <godit me karrike> <godit me karrike>
ca robsh .... [angry2]
boooooooooooooooooooh .....   [uhmm]

mire pra e bejm kshu ...ca ngjyre te pelqen : e bardha e zeza apo kaletr ?
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Mistrece ne Shkurt 13, 2010, 12:31:28 PD
Mua me pelqen ngjyra seksit.  [tongue3]

Yahel te siguroj qe abo nuk eshte goce e bukur, eshte goxha mashkull. ;)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 12:32:15 PD
 [clap3] ia ngrita uneeeee
mgjs  gangot s'kane nevoje per vte  <dance together> <dance together>
e  bardha  [teasing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 12:33:43 PD
Nikla kush eshte gango ? 
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 12:35:06 PD
Mua me pelqen ngjyra seksit.  [tongue3]

Yahel te siguroj qe abo nuk eshte goce e bukur, eshte goxha mashkull. ;)

Pse e ke provuar ti ?
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 12:35:18 PD
[clap3] ia ngrita uneeeee
mgjs  gangot s'kane nevoje per vte  <dance together> <dance together>
e  bardha  [teasing]
kush erdhiii   [winningdance] [winningdance] [winningdance]


hajd nje valle per niklen ...ta presim si i ka hije... [bestfriends]

Sami Kallmi - Si Borebardha Ne Perralle (http://www.youtube.com/watch?v=q5G4AaPj61M#)

goca te ngrejtme e ka...ne kot sa me ja bo per hajer e bejm  [teasing]

Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 12:37:40 PD
 [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance]
weeeeeeeeeeiiiiiiiiiii  ca kenge opa         
me trashegiiiiiiiiiiime           [party] [party] [party] [party] [party] [party]
                     [bestfriends]snow  [givelove]                                  [bestfriends]Abo [kisss2]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 12:39:38 PD
Yahel ...

eshte e treta here qe mundohem me te toleru , edhe ti vazhdon te grricesh aty ku sta krujn ...
drejt teje eshte e fundit here qe flas , sepse tkam respektu e tkam trajtu mese mire e mirekuptimi per ty eshte ushqim me e shkel akoma me shume...sdi ti kthesh mbrapsht ca merr ti !
Abordazhi ste ka bere asgje , eshte thjesht i mire e fakti qe behesh xheloz , ( jo prej meje ) po per ate si mashkull e per ecurin e tij ketu , ste jep te drejten te shprehesh fjal te tilla..nese se ka provu mistrecja abon e meqe te duket goce..po i them te kaloj nje here nga ti e te ta japi proven...me vjen keq qe po flitet per nje te trete ne mungese po ktu u mush kupa...
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 12:40:04 PD
Nikla kush eshte gango ? 

Streces i therras keshtu :)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 12:40:52 PD
Vajza te me falni per menyren e te shprehurit....
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 12:44:12 PD
Vajza te me falni per menyren e te shprehurit....
           [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends]  thjeshte mos e vrit mendjen  zemer :) Ne  njihemi aq sa me i vene piken mbi * i * gjithesecilit

         booooooooooooooooooohh    nje super valle per ciftiiiiiiiiiiiiiiiiiin
Sa Ka Dal Nusja E Bukur (http://www.youtube.com/watch?v=w0p7TVlXDoY#)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 12:45:46 PD


Snow e di jam xheloz virtualitet  per xhelozi te femrash , pak me varin ato te realiteti  ;D    ah me lal se di Yahelin ti cben ne jete ..  

Kur dikush perdor  nje fjalor ofendues  un ironizoj ..
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 12:46:49 PD
Nikla kush eshte gango ? 

Streces i therras keshtu :)

Ne forum gango jane te gjithe dhe kalamojt e vegjel qe shajne nga motra me butona
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Mistrece ne Shkurt 13, 2010, 12:47:51 PD
O yahel ik gric menderen e mos bej perc perc se une pordhet i kam me te medha ne real. ;)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 12:48:07 PD
Vajza te me falni per menyren e te shprehurit....
           [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends]  thjeshte mos e vrit mendjen  zemer :) Ne  njihemi aq sa me i vene piken mbi * i * gjithesecilit

         booooooooooooooooooohh    nje super valle per ciftiiiiiiiiiiiiiiiiiin
Sa Ka Dal Nusja E Bukur (http://www.youtube.com/watch?v=w0p7TVlXDoY#)
rrofsh yllii...shum e bukur....cna hape oreksin per valle...
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 12:48:52 PD
Nikla kush eshte gango ? 

Streces i therras keshtu :)

Ne forum gango jane te gjithe dhe kalamojt e vegjel qe shajne nga motra me butona

S'te pyeta Thjesht t'u pergjigja

Se me c'gjuhe flas une ty s'ka c'te duhet
Gango une e perdor si me do qefi  jo  si e  kupton Ti * :)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 12:50:53 PD
aman ri mos boni llafe...cme vje me qesh per nje gje sot femrat tjapin dajak e sta pertojn  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> [rlmao] [rlmao]

yahel..sje i mirepritur ktu  [uhmm]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 12:51:27 PD
O yahel ik gric menderen e mos bej perc perc se une pordhet i kam me te medha ne real. ;)

Strece   i hap rruge femrave debateve , pordhet e medhaj ti ne fakt i ben forum ...  Nikla ka te drejte je gango forumi dhe po iki , kam frike gocat gango
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Mistrece ne Shkurt 13, 2010, 12:52:49 PD
Ik keput qafen yahel. 8)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 12:52:59 PD
Nikla kush eshte gango ? 

Streces i therras keshtu :)

Ne forum gango jane te gjithe dhe kalamojt e vegjel qe shajne nga motra me butona

S'te pyeta Thjesht t'u pergjigja

Se me c'gjuhe flas une ty s'ka c'te duhet
Gango une e perdor si me do qefi  jo  si e  kupton Ti * :)

Nikla jo mua me kete gjuhe , tregon fytyren ...  doja te thoja ca gjera por ckam cte bej Crys qe te ka mike ..
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 12:53:58 PD
Ik keput qafen yahel. 8)

Flm per mallkimin   ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 12:55:04 PD
Shnet lal edhe kujdesu per vete se femrat e zonja ia dalin po ndihem e DIKUJT *  ne forum a ne jete nje eshte
:) CrYs  :)     eshte engjell qe do vetem paqe
S'ka asigje te perbashket me ty
Ma vertetove kete gje dje :)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 12:56:39 PD
 Sju vje dhe zor per nje cun virtual u bet 3 veta kunder meje sa e ulni veten  ;D Sa e ulni veten .. Ika se do shijoj jeten kto dite  Naten goca  ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 12:56:54 PD
yahel...je tu lon nam ... ik e mos permend emra te tretesh ... di norma ti ..?

crys e kena gjith mike se e tille eshte per tu pas ... per hater te saj e meqe mka fol mire je toleru prej meje , po ce do qe se mban dot ate post ...

mos bej qe te tjeret ne vend te respektit te te meshirojne...
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 01:03:40 PD
Shnet lal edhe kujdesu per vete se femrat e zonja ia dalin po ndihem e DIKUJT *  ne forum a ne jete nje eshte
:) CrYs  :)     eshte engjell qe do vetem paqe
S'ka asigje te perbashket me ty
Ma vertetove kete gje dje :)

E vetmja qe me njef mire ktu eshte ajo dhe e di si jam .. Ske vertetuar asgje  do e kuptosh me vone te jap fjalen  mos u merzit Ti ben gabim qe trazon zjarrin dhe e kthen kunder teje .. Si moshe e pjekur duhet ta kishe hedhur ujin ...
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 01:06:30 PD
Shnet lal edhe kujdesu per vete se femrat e zonja ia dalin po ndihem e DIKUJT *  ne forum a ne jete nje eshte
:) CrYs  :)     eshte engjell qe do vetem paqe
S'ka asigje te perbashket me ty
Ma vertetove kete gje dje :)

E vetmja qe me njef mire ktu eshte ajo .. Ske vertetuar asgje  do e kuptosh me vone te jap fjalen  mos u merzit Ti ben gabim qe trazon zjarrin dhe e kthen kunder teje .. Si moshe e pjekur duhet ta kishe hedhur ujin ...
laborator eksperimentesh te duket ktu yahel...?
lojrat beji diku tjeter e je mashkull...boll hodhe gurin e mcef doren ... ndodh te gabohemi ne gjyim..po ti ste le mundesi te kesh medyshje... skalon 2 ditshi dhe munohesh me ate taten , gjoja me fut xixa e me u tregu ironik...behsh thjesht qesharak...
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 01:07:52 PD
Ti shume gjera nuk i di edhe as ke per ti marre vesh kurre se s'kam arsye te ti them
Gabim une :)
Ne fakt ke te drejt diku*
Bera Gabim Qe i besova zjarrit :)
Pa e kuptuar qe ai ecen me teorin ai qe te rreh te don
 
I kerkoj falje kujt i kam rene ne qafe :)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Mistrece ne Shkurt 13, 2010, 01:08:57 PD
Snow e ke takuar ndonje Abon? :)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 01:09:41 PD
Kur ta takoni te fala edhe nga une :)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 01:11:29 PD
Snow e ke takuar ndonje Abon? :)
me aspi po ... me ter men jo  [rlmao] [rlmao]
me mundesit qe me jepen e per cka me eshte duk ... kam respekt dhe e vleresoj shum ...  [bigok]
andej sdi se cben ...ose me sakte i kam thene  , kalle  <zjarr> ...me mire ti se tjeret  [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 13, 2010, 01:12:10 PD
[clap3] ia ngrita uneeeee
mgjs  gangot s'kane nevoje per vte  <dance together> <dance together>
e  bardha  [teasing]
kush erdhiii   [winningdance] [winningdance] [winningdance]


hajd nje valle per niklen ...ta presim si i ka hije... [bestfriends]

Sami Kallmi - Si Borebardha Ne Perralle (http://www.youtube.com/watch?v=q5G4AaPj61M#)

goca te ngrejtme e ka...ne kot sa me ja bo per hajer e bejm  [teasing]sa em pelqen kjo kenga
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Mistrece ne Shkurt 13, 2010, 01:13:08 PD
 [rlmao] [rlmao] ktje e kall fare ai. ;D po te pakten mbahet ne forme kur te takoje ty. <dashni> [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 01:15:32 PD
[rlmao] [rlmao] ktje e kall fare ai. ;D po te pakten mbahet ne forme kur te takoje ty. <dashni> [rlmao]
[huh1] [huh1]... ca o kjo  <dashni> ? mos moj...mos ja shti ne men se kush e refuzo embel  [silly] [rlmao] [rlmao]

ne fakt ... ai anej un knej ..slam zjarr pa shujt... [tongue3] [teasing]

shpjegim : eshte thjesht kenaqesi virtuale dhe dashamiresi kjo e jona...po te isha free , ndoshta do e kisha provu  [teethsmile]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 01:16:15 PD
 Eshte e kunderta hedh gurin dhe tregoj ku gjuaj  Sju vjen zor 3 goca kunder meje per nje cun ?  ;D   Nejse goca e mbyll ktu me juve Naten e mire   [peace2]

Harron qe zjarri nuk shpiket por ndizet ,  ti e ndeze me mirnjohje dhe mllef   Nuk kemi qen kurre miq bashke ja fut kot me besimin ..  Te arrish te me njohesh ti sdo flisje ne kete menyre  Ca gjera dalin dhe disa kane pasur te drejte ..  
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Mistrece ne Shkurt 13, 2010, 01:18:01 PD
[rlmao] [rlmao] ktje e kall fare ai. ;D po te pakten mbahet ne forme kur te takoje ty. <dashni> [rlmao]
[huh1] [huh1]... ca o kjo  <dashni> ? mos moj...mos ja shti ne men se kush e refuzo embel  [silly] [rlmao] [rlmao]

ne fakt ... ai anej un knej ..sjam zjarr pa shujt... [tongue3] [teasing]

shpjegim : eshte thjesht kenaqesi virtuale dhe dashamiresi kjo e jona...po te isha free , ndoshta do e kisha provu  [teethsmile]
Pse mi je e trashegopur ti? [huh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 01:20:19 PD
[rlmao] [rlmao] ktje e kall fare ai. ;D po te pakten mbahet ne forme kur te takoje ty. <dashni> [rlmao]
[huh1] [huh1]... ca o kjo  <dashni> ? mos moj...mos ja shti ne men se kush e refuzo embel  [silly] [rlmao] [rlmao]

ne fakt ... ai anej un knej ..sjam zjarr pa shujt... [tongue3] [teasing]

shpjegim : eshte thjesht kenaqesi virtuale dhe dashamiresi kjo e jona...po te isha free , ndoshta do e kisha provu  [teethsmile]
Pse mi je e trashegopur ti? [huh1]
[rlmao] [rlmao]  jo moj...jam in love part -time ...
tani jam me sezon provimesh  [rlmao] <zjarr>
 [lovestruck]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 13, 2010, 01:21:43 PD
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] he se kalon sezoni
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 01:21:57 PD
 Ca gjera dalin dhe disa kane pasur te drejte ..  

Sa shpejt e tradhetove veten :D

Te fala beji atyre qe kane te drejte :)
Edhe thuj  po s'me paten kuptuar
                         qe une nuk kam asnje arsyet te bind te tjeret OSE DISATE   SIC THE TI  -- Une  Bind vetem veten time
                         ashtu sikurse s'kam asnje Arsye te perflas te TJERET  ne mp si te kane fershellyer ty
Ok ke te drejte miq as qe behet fjale thjesht ka qene nje  meshirim i levozhges tende
Une miresi kam me shumice Po me shume kam per Bindjen time -------Mos harro te lutem t'ua thuash TE TJEREVE *
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 01:28:56 PD
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] he se kalon sezoni
shkolla eshte e gjsate nikki..e mos harro se mund te bej dhe nai vit stazh  >:D
pastaj po se mora dipllomne ska gjo...dmth qe skam qen per shkolle  [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 01:29:10 PD
 Ca gjera dalin dhe disa kane pasur te drejte ..  

Sa shpejt e tradhetove veten :D

Te fala beji atyre qe kane te drejte :)
Edhe thuj  po s'me paten kuptuar
                         qe une nuk kam asnje arsyet te bind te tjeret OSE DISATE   SIC THE TI  -- Une  Bind vetem veten time
                         ashtu sikurse s'kam asnje Arsye te perflas te TJERET  ne mp si te kane fershellyer ty
Ok ke te drejte miq as qe behet fjale thjesht ka qene nje  meshirim i levozhges tende
Une miresi kam me shumice Po me shume kam per Bindjen time -------Mos harro te lutem t'ua thuash TE TJEREVE *


hahahah ca pm ?  hahahahah me shkrive   Te siguroj skam marre asnje pm , flet ne ajer  kot me kot, me akuzon per dicka qe nuk eshte e vertete ...  Mendova qe me njifke pak fare por sme njifke fare Sjam ai lloj njeriu .. Pabesia nuk eshte ne tipin tim ti mund te mendosh ca te duash ... D  
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 13, 2010, 01:31:31 PD
Snow tu paska bo lomsh shtepia....

Besoj se kan perfundu pergaditjet kendej....une dhuratat i kam sjell skam ndonje obligim tjeter...Ishalla sa me shpejt darsma
 [bigok]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 01:32:58 PD
Ok !
Lexo cfare the :) Nejse  kaq ishte !

snowwwwwwwwwwwwww  per ty
Parashqevi Simaku "Ky Marak, Maraku i Shrerte" (http://www.youtube.com/watch?v=KgE7wyMfUfY#)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 13, 2010, 01:33:21 PD
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] he se kalon sezoni
shkolla eshte e gjsate nikki..e mos harro se mund te bej dhe nai vit stazh  >:D
pastaj po se mora dipllomne ska gjo...dmth qe skam qen per shkolle  [rlmao]


hahahhaha jo dmth qe edhe ato vite shkolle te kan shku dem  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 01:37:55 PD
Snow tu paska bo lomsh shtepia....

Besoj se kan perfundu pergaditjet kendej....une dhuratat i kam sjell skam ndonje obligim tjeter...Ishalla sa me shpejt darsma
 [bigok]
Donche....  

Me keqardhje ju njoftojme se :

patkoi u porosit e u smur kali
fustani im u cu ne lavanderi e tu e hekuros e dogjen
burri preu bileten per tu kthy ne memedhe , u be nje ngaterrese edhe perfundoi ne Amerike
un padashje kam thyer nje thua  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

si i behet ??????????????
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 13, 2010, 01:38:49 PD
Snow tu paska bo lomsh shtepia....

Besoj se kan perfundu pergaditjet kendej....une dhuratat i kam sjell skam ndonje obligim tjeter...Ishalla sa me shpejt darsma
 [bigok]
Donche....  

Me keqardhje ju njoftojme se :

patkoi u porosit e u smur kali
fustani im u cu ne lavanderi e tu e hekuros e dogjen
burri preu bileten per tu kthy ne memedhe , u be nje ngaterrese edhe perfundoi ne Amerike
un padashje kam thyer nje thua  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

si i behet ??????????????

hahhaha gjej burre tjeter
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 01:39:29 PD
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] he se kalon sezoni
shkolla eshte e gjsate nikki..e mos harro se mund te bej dhe nai vit stazh  >:D
pastaj po se mora dipllomne ska gjo...dmth qe skam qen per shkolle  [rlmao]


hahahhaha jo dmth qe edhe ato vite shkolle te kan shku dem  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[cry1] [cry1] [cry1]  pse tregohesh kaq e drejtperdrejte me mua     [sad1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 13, 2010, 01:39:51 PD
Hahhahahahahahahah bej c'te duash vetem martes ne duam....ka kohe qe e presim [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 01:41:54 PD
]Donche....  

Me keqardhje ju njoftojme se :

patkoi u porosit e u smur kali
fustani im u cu ne lavanderi e tu e hekuros e dogjen
burri preu bileten per tu kthy ne memedhe , u be nje ngaterrese edhe perfundoi ne Amerike
un padashje kam thyer nje thua  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

si i behet ??????????????

hahahahahahah
Jo Jo priteeee
se dite me te mira do vine  [party] [party]

hahhaha gjej burre tjeter
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 13, 2010, 01:44:23 PD
yahel...je tu lon nam ... ik e mos permend emra te tretesh ... di norma ti ..?

crys e kena gjith mike se e tille eshte per tu pas ... per hater te saj e meqe mka fol mire je toleru prej meje , po ce do qe se mban dot ate post ...

mos bej qe te tjeret ne vend te respektit te te meshirojne...

Te me meshirojne  hahahah Mire me meshironi ktu virtualisht  ;D   Kam ngel per respektin virtual , goce i jap me shum seriozitet jeten reale me miq qe kam ne jete dhe sa te duash plot e plot  Nipi i dikujt personi ne publik te njohur femra me shume  makine motor jeta ime yyyyyyyypp xhixhi ..  ktu me kalu kohen  fiksoje  ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 13, 2010, 01:45:27 PD
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] he se kalon sezoni
shkolla eshte e gjsate nikki..e mos harro se mund te bej dhe nai vit stazh  >:D
pastaj po se mora dipllomne ska gjo...dmth qe skam qen per shkolle  [rlmao]


hahahhaha jo dmth qe edhe ato vite shkolle te kan shku dem  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
[cry1] [cry1] [cry1]  pse tregohesh kaq e drejtperdrejte me mua     [sad1]

shko ri meso se ngele ne klase  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]

nikla po po ta presin deri kur te plaket  [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 13, 2010, 01:46:29 PD
C'flet ky Yahel kshtu? ::) ::) ::) [rolleyes1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 01:47:37 PD
Ta presi qe c'ke me ate pune  [teasing]

Per ato qe dine te duan edhe te prsin :P nje stimul :P
Pazzo di Lei (http://www.youtube.com/watch?v=xluUsMOyoqU#)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 01:48:10 PD
]Donche....  

Me keqardhje ju njoftojme se :

patkoi u porosit e u smur kali
fustani im u cu ne lavanderi e tu e hekuros e dogjen
burri preu bileten per tu kthy ne memedhe , u be nje ngaterrese edhe perfundoi ne Amerike
un padashje kam thyer nje thua  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

si i behet ??????????????

hahahahahahah
Jo Jo priteeee
se dite me te mira do vine  [party] [party]

hahhaha gjej burre tjeter
nga halli o jo nga malli ...
jo per gjo po kam hap syte e alternativat jan te pakta  [mrgreen]
sma var njeri mo...nusja abos thon ... e tregohen miqesor me mu ..ufaaaa  [rlmao] [rlmao]
yahel...je tu lon nam ... ik e mos permend emra te tretesh ... di norma ti ..?

crys e kena gjith mike se e tille eshte per tu pas ... per hater te saj e meqe mka fol mire je toleru prej meje , po ce do qe se mban dot ate post ...

mos bej qe te tjeret ne vend te respektit te te meshirojne...

Te me meshirojne  hahahah Mire me meshironi ktu virtualisht  ;D   Kam ngel per respektin virtual , goce i jap me shum seriozitet jeten reale me miq qe kam ne jete dhe sa te duash plot e plot  Nipi i dikujt personi ne publik te njohur femra me shume  makine motor jeta ime yyyyyyyypp xhixhi ..  ktu me kalu kohen  fiksoje  ;D

yahel ... o don kishot i eres dixhitale...
ktheja krahet mullinjve se i ke ven keq...

e di ate barsaleten : nje djal i thoshte shpesh te dashures : ekam dajen bos , e kam dajen bos..pas ca kohesh e len kjo e kap dajen ...   [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 13, 2010, 01:48:29 PD
C'flet ky Yahel kshtu? ::) ::) ::) [rolleyes1]

ka ngaterru teme  [mrgreen] [mrgreen]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 13, 2010, 01:51:52 PD
C'flet ky Yahel kshtu? ::) ::) ::) [rolleyes1]

ka ngaterru teme  [mrgreen] [mrgreen]

Zjarrfisja  :D

      Snoww e paskam vi icik postimin  <zjarr>  jam ngaterru me fjalet e nikkkit :D

Ta pressh me qef e more vesh ri jo me hall se eshte cun Flori   <zjarr>
             [teasing] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [givelove]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 13, 2010, 01:53:19 PD
C'flet ky Yahel kshtu? ::) ::) ::) [rolleyes1]

ka ngaterru teme  [mrgreen] [mrgreen]

Ka mundesi ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 01:53:50 PD
Ta presi qe c'ke me ate pune  [teasing]

Per ato qe dine te duan edhe te prsin :P nje stimul :P
Pazzo di Lei (http://www.youtube.com/watch?v=xluUsMOyoqU#)
JE E MADHE  [clap3] [clap3]

ma ke gjet si me porosi .... [lovestruck]..... [yourwelcome] [rose]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 13, 2010, 01:54:13 PD
C'flet ky Yahel kshtu? ::) ::) ::) [rolleyes1]

ka ngaterru teme  [mrgreen] [mrgreen]

Zjarrfisja  :D

      Snoww e paskam vi icik postimin  <zjarr>  jam ngaterru me fjalet e nikkkit :D

Ta pressh me qef e more vesh ri jo me hall se eshte cun Flori   <zjarr>
             [teasing] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [givelove]

po po cun flori po ai spo sillet ma ketej  [mrgreen] [mrgreen]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 13, 2010, 01:55:01 PD
Goca ju pershendes gjume te embel befshi

Nikki...Snow
:-* :-* :-*
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 13, 2010, 01:55:43 PD
C'flet ky Yahel kshtu? ::) ::) ::) [rolleyes1]

ka ngaterru teme  [mrgreen] [mrgreen]

Ka mundesi ;D
ka ngatarru shum gjera... po i mson rruges po he  [grin1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 13, 2010, 01:56:08 PD
Goca ju pershendes gjume te embel befshi

Nikki...Snow
:-* :-* :-*

naten donche  :-*
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Morphine ne Shkurt 13, 2010, 01:58:12 MD
Gabohem apo sot eshte dita e fundit e beqarise x ciftin? [tongue3]
Kushedi sa po vuan snow  [laughing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Shkurt 14, 2010, 12:31:28 PD
He  mi  do  martoheni ju apo jo ...mire qe dasmen nuk e deshet nga neve  po na  i  late dhe  dhuratat ne dore. [prankster] [prankster]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 14, 2010, 12:32:38 PD
He  mi  do  martoheni ju apo jo ...mire qe dasmen nuk e deshet nga neve  po na  i  late dhe  dhuratat ne dore. [prankster] [prankster]

kush tha moj qe sdeshem dasem prej jush...  <fresk>
dhuratat me kimet..se i du me vete sot...edhe nai dore sdo benit keq  [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Shkurt 14, 2010, 12:45:12 PD
Ju  pra  na  e  late  gjithe ate pergatitje  thate....
Me  ate  gjuhen  perjashta  mos  doje  te  thoje  ca  mijra  euro. [tongue3]  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Shkurt 14, 2010, 03:01:25 MD
Snow he mi do behet dasma sonte apo jo??
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: n___a ne Shkurt 14, 2010, 04:12:13 MD
Cifti me simpatik  i koherave Qofshi perhere te lumtur Mbret i endrrave dhe zemrave tuaja qofte Dashuria  <kissing lips> <kissing lips>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 14, 2010, 08:11:51 MD
Cifti me simpatik  i koherave Qofshi perhere te lumtur Mbret i endrrave dhe zemrave tuaja qofte Dashuria  <kissing lips> <kissing lips>
rrofsh per urimin nikla...gezuar shen valentinin e dashuri pa fund per ty  [rose]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 14, 2010, 09:26:54 MD
akoma nuk ka fillu festa ketu

nikla je shume vecant

flm shum per urimin

 [kisss2] [bestfriends]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 14, 2010, 10:26:23 MD
U martuat ju te dy? [wink1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 14, 2010, 10:28:06 MD
donche ne proces e siper jemi
po kishte ngel procesi nje cik se mungoje ti  [teasing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 14, 2010, 10:30:28 MD
Qyqa isha icik busy...po tani ktu...besoj se do behet me shpejt kurorizimi se ngelet pa martu eeeeee ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 14, 2010, 10:31:38 MD
vetem ligjerisht nuk kemi qen te martum deri me tani donche
kshu qe nuk jemi aq per te qar hallin sa thua ti  [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 14, 2010, 10:33:01 MD
vetem ligjerisht nuk kemi qen te martum deri me tani donche
kshu qe nuk jemi aq per te qar hallin sa thua ti  [tongue3]

Po mire dashuria ka rendesi...Perderisa dashuroheni martesa behet kur do.... ;D
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Lorenzo85 ne Shkurt 14, 2010, 10:50:53 MD
I UROJ CIFTIT JETE TE LUMTUR, ; SA ME SHUME MIRKUPTIM E DASHURI ,, ;dhurate;
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 14, 2010, 10:53:04 MD
flm lorrenzo


gjithashtu dhe per tydonche ,qe kur jemi njohur
e kemi ndier veten te martuar me njeri tjetrin  [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Shkurt 15, 2010, 11:09:45 PD
Me sa kuptova une...paska deshtu dasma edhe kesaj rralle...cifti qenka paraqit por me duket paskan mungura te ftuarit  [laughing] [laughing]
..kush me jep pergjigje ketu????
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 15, 2010, 02:05:01 MD
C'flet ky Yahel kshtu? ::) ::) ::) [rolleyes1]

ka ngaterru teme  [mrgreen] [mrgreen]


Nikki  goce un ste kam ofenduar , ste kam provokuar ,ste kam bere gje  pse me ironizon ?   [rolleyes1]

Dolece emrin tim mos e permend me fare
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 15, 2010, 02:08:25 MD
C'flet ky Yahel kshtu? ::) ::) ::) [rolleyes1]

ka ngaterru teme  [mrgreen] [mrgreen]


Nikki  goce un ste kam ofenduar , ste kam provokuar ,ste kam bere gje  pse me ironizon ?   [rolleyes1]

Dolece emrin tim mos e permend me fare

eshte e thene me shaka lal  :-*
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 15, 2010, 02:19:07 MD
Nikki  ktu eshte muabet serioz me jane vene disa femra kunder , jam ndjere i sulmuar i persekutuar  nga seksi femer  :'(
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: NaStRaDiNsJa ne Shkurt 15, 2010, 02:21:44 MD
 [blinkyeye] [rolleyes1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 15, 2010, 02:25:43 MD
Nikki  ktu eshte muabet serioz me jane vene disa femra kunder , jam ndjere i sulmuar i persekutuar  nga seksi femer  :'(

mos hajde me nese ste dun femrat te kjo teme  [rolleyes1] [rolleyes1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 15, 2010, 02:35:06 MD
Nikki  ktu eshte muabet serioz me jane vene disa femra kunder , jam ndjere i sulmuar i persekutuar  nga seksi femer  :'(

mos hajde me nese ste dun femrat te kjo teme  [rolleyes1] [rolleyes1]

Jo Nikki se un ka ra mrena per Snow si te iki ca thua ti ? Dashuria ime e zjarrte per Snow me ben te hyj te kjo teme , sduroj dot mendimi qe po martohet me nje tjeter me shkaterron me plagos zemren me mundon po vuaj thelle thelle
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shkurt 15, 2010, 03:04:03 MD
C'flet ky Yahel kshtu? ::) ::) ::) [rolleyes1]

ka ngaterru teme  [mrgreen] [mrgreen]


Nikki  goce un ste kam ofenduar , ste kam provokuar ,ste kam bere gje  pse me ironizon ?   [rolleyes1]

Dolece emrin tim mos e permend me fare

Thua ee...Nuk ta permend jo rri i qete...vetem ne ndonje rast qe duhet patjeter ;)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 15, 2010, 07:14:57 MD

Ne noi rast ? Prap sjam i qete  E mir perdore nje rast ska gje 
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: zooi ne Shkurt 16, 2010, 11:04:35 PD
he mo ju u martuat akoma??????????????????????
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 16, 2010, 03:27:20 MD
Me sa kuptova une...paska deshtu dasma edhe kesaj rralle...cifti qenka paraqit por me duket paskan mungura te ftuarit  [laughing] [laughing]
..kush me jep pergjigje ketu????

fan rendesi ka qe ne dasem ishte pjesmarres nusja me dhendrin  [teasing]
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 16, 2010, 03:28:12 MD
Fan...me apo pa te ftuar,dasma u bo e un me abon jemi ne muaj mjalti lal,celibrim e festen e beme ne...te ftuarit smund ti conim nga krevatet e tu prishnim festen e dashnorise hahaha.


Yahel ske pse shpreh asgje kundrejt meje,se pervec tjerave e di shum mire qe spreferoj te te flas,debatet dhe mosmarveshjet i ke bere publike, kshuqe dhe faljet kerkoi npublik nese je paksa i pergjegjshem...flm per mirekuptimin!

Nikkin,te pakten ne temat e mia,sdua tma grric njeri
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Fan ne Shkurt 16, 2010, 03:33:58 MD
Jete te lumtur Snow....urime  ;dhurate; [cheers] [cheers]
...ku po e kaloni muajin e mjaltit?
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 16, 2010, 03:35:39 MD
Fan...me apo pa te ftuar,dasma u bo e un me abon jemi ne muaj mjalti lal,celibrim e festen e beme ne...te ftuarit smund ti conim nga krevatet e tu prishnim festen e dashnorise hahaha.


Yahel ske pse shpreh asgje kundrejt meje,se pervec tjerave e di shum mire qe spreferoj te te flas,debatet dhe mosmarveshjet i ke bere publike, kshuqe dhe faljet kerkoi npublik nese je paksa i pergjegjshem...flm per mirekuptimin!

Nikkin,te pakten ne temat e mia,sdua tma grric njeri

yllliiiiiiiiiiiiiiiiii  [excited] [excited] [excited]  po mu sme moret nej dite ne muaj mjalti ri?  [rolleyes1] [rolleyes1]
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 16, 2010, 04:09:21 MD
O rruush meri nje bilet maros...se ne na i lidhen syt e na cun ne destinacion,di qe jena ne nje ishull po se ku sia kemi iden...te vish e me ate rrug na merr nai krem per mbrojtje nga dielli se u mushem ne quka hahaha

puc un tyy
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: BOHAN ne Shkurt 16, 2010, 04:19:33 MD
I Uroj SNOWt nje jete te lumtur, se e du shum shum, dhe e puth fort.  [kisss2] [kisss2] [kisss2]
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 16, 2010, 04:22:41 MD
Bohan...ty te dergoj nje pellumbesh si postiere,nje gjethe me puthjen time siper.te kam dhe un shum shum xhan...
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: BOHAN ne Shkurt 16, 2010, 04:24:52 MD
Flm, m'pelqen sesi i lidh fjalet dhe shprehjet ti borush, sidomos ato te nenshkrimi.  [bigok] [grin1]
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 16, 2010, 04:28:29 MD
Pse live ste pelqen si shprehem ?  :P
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: BOHAN ne Shkurt 16, 2010, 04:30:20 MD
Pse live ste pelqen si shprehem ?  :P
hmmm... live me ikin fjalet fare mua.  [grin1]
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 16, 2010, 04:35:45 MD
O rruush meri nje bilet maros...se ne na i lidhen syt e na cun ne destinacion,di qe jena ne nje ishull po se ku sia kemi iden...te vish e me ate rrug na merr nai krem per mbrojtje nga dielli se u mushem ne quka hahaha

puc un tyy

hahahhaha shtriga je ti..
do ju bi nje sahan me kos se krem nuk kjavascript:void(0) [rlmao] [rlmao]am lek em hargju  [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 16, 2010, 04:38:33 MD
niki qe kur ke fillu te mendosh kaq shum per te ardhurat ee  [teasing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 16, 2010, 04:39:44 MD
niki qe kur ke fillu te mendosh kaq shum per te ardhurat ee  [teasing]

qe kur futa 2 kembet ne nje kepuce  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 16, 2010, 04:43:51 MD
e paske marr veten ne qaf ti  [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 16, 2010, 04:46:49 MD
e paske marr veten ne qaf ti  [rlmao] [rlmao]

 [sad3] [sad3] e di..kadal se edhe ti sje em mire  [teasing] [teasing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 16, 2010, 04:47:38 MD
hahahahaha
flm per optimismin qe me jep  [teasing]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 16, 2010, 04:48:47 MD
hahahahaha
flm per optimismin qe me jep  [teasing]

du em ba shoke si veten  [teasing] [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 16, 2010, 04:50:28 MD
do krijojm shoqat kshu ne  [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 16, 2010, 04:53:33 MD
do krijojm shoqat kshu ne  [rlmao] [rlmao]
se don po  [rlmao] [rlmao]
kemi shume njerz si veten  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 16, 2010, 04:54:08 MD
qyqa
sa qenkan shtu  eeee
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 16, 2010, 04:57:38 MD
ehe kopjojne njeri tjetrin  [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 16, 2010, 04:59:47 MD
si eshte ajo fjala
shef rrushi rrushin dhe piqet fiku  [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 16, 2010, 05:01:32 MD
si eshte ajo fjala
shef rrushi rrushin dhe piqet fiku  [rlmao] [rlmao]

hahhha thenie e jotja kjo  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

po ajo thenia shef molla mollen dhe digjet dardha  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 16, 2010, 05:03:19 MD
jo mi po u dogj ndonje mori fund
se nuk ka kush ta fiki
ne ket distanc qe kemi  [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Vagabonda ne Shkurt 16, 2010, 05:12:05 MD
jo mi po u dogj ndonje mori fund
se nuk ka kush ta fiki
ne ket distanc qe kemi  [rlmao] [rlmao]

ahhahahhaha sa i poshter je  [rlmao] [rlmao] <kerce mbi tavoline>
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: ABORDAZH ne Shkurt 16, 2010, 05:14:28 MD
shih me bere dhe te poshter
po mqs jemi gjith kta ne nje shoqat duhet ta ndihmojm njeri tjetrin jo ta djegim  [rlmao] [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: NaStRaDiNsJa ne Shkurt 16, 2010, 08:49:35 MD
Snow a ka diqka  ne relitet kjo lidhja juaj apo esht vetem virtuale?
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 16, 2010, 08:51:37 MD
Bohan mos mbej kaq shum reklam se ndoshta qellon ndonje e mshef rruges edhe zhgenjehet  :P


ps:jam ne cel e ndaj ste citova dot...

Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 16, 2010, 08:51:48 MD
Fan...me apo pa te ftuar,dasma u bo e un me abon jemi ne muaj mjalti lal,celibrim e festen e beme ne...te ftuarit smund ti conim nga krevatet e tu prishnim festen e dashnorise hahaha.


Yahel ske pse shpreh asgje kundrejt meje,se pervec tjerave e di shum mire qe spreferoj te te flas,debatet dhe mosmarveshjet i ke bere publike, kshuqe dhe faljet kerkoi npublik nese je paksa i pergjegjshem...flm per mirekuptimin!

Nikkin,te pakten ne temat e mia,sdua tma grric njeri

Me vjen keq nuk mund te kerkoj falje publik kur disa nga ju s'jeni kursyer me ofendime dhe epitete..  Te kerkova ndjese personalist ty  per debatin por asnjehere s'te kam ofenduar ..
Te uroj gjith te mirat
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Shkurt 16, 2010, 09:01:47 MD
Yahel besoj se tkujtohet qe nje nder ato qe perdor ofendime dhe epitete je dhe ti, mos gjyko te tjeret per gabime qe ben dhe vet.


Nlidhje me mu skishte aq vlere debati sesa fakti qe keqperdor tolerancen time ndaj teje, e ta siguroj qe si ty skam toleru njeri!
Kjo nuk shperblehet me shkelje te her pas hershme po tpakten te ishe mundu me reflektu...
E di ate shprehjen :u bom si gabelt? Pa ofendim per at rrac,po ato aty shahen e pajtohen , ka limit per cdo gje pervecse universit dhe budallikut njerzor...dhe kjo e fundit esht shprehje ---edhe tlutem frazat e tipit : i love you ,shko thuja nai tjetre per loj e shaka.
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Yahel ne Shkurt 16, 2010, 09:09:11 MD
Nuk e perjashtova veten por gjithmone e kam bere nga nje shkak  arsye.. Une si bi tjetrit kot ne qafe ....   Humori dhe shakane time e ke marre per keq atehere perseri te kerkoja ndjese .. Ktu e mbyllim muabetin me kaq
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Yahel ne Mars 26, 2010, 09:35:35 MD
Un paskam kerku falje ket Snow se as se njof fare  ? Do kem qen tap ska mundsi  ose kam bo sikur kam kerku falje jo me ndergjegje   S'meritojne tu kerkosh falje as me pak nga une  cun me seder cun me personalitet  cun serioz cun me norma cun me tru  E me te bo pordh katunarja kjo sdurohet    Martofshit  ju pafsha kshu
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Mars 26, 2010, 10:23:43 MD
Un paskam kerku falje ket Snow se as se njof fare  ? Do kem qen tap ska mundsi  ose kam bo sikur kam kerku falje jo me ndergjegje   S'meritojne tu kerkosh falje as me pak nga une  cun me seder cun me personalitet  cun serioz cun me norma cun me tru  E me te bo pordh katunarja kjo sdurohet    Martofshit  ju pafsha kshu
o shoku me gjithe respektin qe me mungon per ty , doja me te pyt :
cne ketu ti ? sikur do ikje nga forumi
pse vazhdon e behesh i bezdisshem e me flet?
pse te rre menja per aq shum gjera e pse ja ben kaq qejfin vetes?

se ca bej e bejm nuk ka cte duhet , perderisa sna bi ner men e sna intereso se cben ti , pse e lodh veten kaq?

puc puc
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Yahel ne Mars 26, 2010, 10:30:23 MD

Qetsohu , martohu dhe ik qerohu  Respektin  disave e kthejne ne dobsi , tani ta ktheva ne monedh ndryshe mos u merzit  Dhe puc puc e thoja une mos me kopjo fjalet se do te akuzoj per vjedhje  fjalesh ne gjykate    
Titulli: (Pa titull)
Postuar nga: Sirenetta ne Mars 26, 2010, 10:53:48 MD

Qetsohu , martohu dhe ik qerohu  Respektin  disave e kthejne ne dobsi , tani ta ktheva ne monedh ndryshe mos u merzit  Dhe puc puc e thoja une mos me kopjo fjalet se do te akuzoj per vjedhje  fjalesh ne gjykate    

ohu ti smush mire o rob zoti..jam un idjote qe merrem me ty
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Mistrece ne Mars 26, 2010, 10:54:38 MD
Snow shpejt u kujtove. ;)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Mars 26, 2010, 10:56:05 MD
Snow shpejt u kujtove. ;)
ke te drejt mi..po nai here kur na kundervihen edhe sdurojm , po varja..
ejj kur hyra qepar e kishe -3 pop.. pata doren e mbare e te shkoi 2..marshalla... [teasing] [bestfriends] [bestfriends]

ika un te flej , puc e qofshi sa me mire, naten mistrece
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Mistrece ne Mars 26, 2010, 10:56:50 MD
Ahahhahaha po me rritet edhe mua, po me behet i madh.  [laugh1]

Naten bore. :)
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Mars 26, 2010, 11:04:39 MD
hahahahah ik  ik fli gjume  Ke te drejte per epitetin se ja vune vetes 
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Mars 26, 2010, 11:10:27 MD
O Mistrece ti ben batute dhe qesh me veten   Ti je dhe e zgjuar si Snow kupton tjetrin qe nuk mbush  <dance together>  
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Mars 26, 2010, 11:12:20 MD
Aq tru keni ju  te dyja na beni dhe si te zgjuara   [rose]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Sirenetta ne Mars 27, 2010, 06:26:26 MD
Aq tru keni ju  te dyja na beni dhe si te zgjuara   [rose]
yahel love u  [rlmao]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Yahel ne Mars 28, 2010, 03:04:32 MD
Aq tru keni ju  te dyja na beni dhe si te zgjuara   [rose]
yahel love u  [rlmao]

 [shocked1]  [lovestruck]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Xena ne Qershor 10, 2012, 08:18:53 MD
7 shkurt 2010/ 10 qershor 2012

Ku cifti?  [rolleyes1]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: xhon_rektori ne Qershor 10, 2012, 08:20:17 MD
snow e kapi abon me nje femer tjeeter edhe e la  [teethsmile] [teethsmile]

mos i thuaj njeriu ok [tongue3]
Titulli: Ftese martese ..Abo & Snow
Postuar nga: Pleshti ne Korrik 26, 2012, 12:03:19 MD
SNOW mua ajo ftesa ende s'me ka ardhur, edhe ma premtove. Tani i bje te jesh bere mami  [mrgreen]