Autori Tema: Ftese martese ..Abo & Snow  (Lexuar 52017 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #75 Me: Janar 31, 2010, 12:37:25 PD »
Mbaje mbaje  se  duhet prap.. [mrgreen] [mrgreen]
kushedi mbase kemi  Donchen... [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #76 Me: Janar 31, 2010, 12:40:45 PD »
aaaaaaa...shih shih!  [flirt] ... ok! ishalla perfundon cift!  [tongue3]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #77 Me: Janar 31, 2010, 12:59:40 PD »
Si u be....??? iku nusja ne altar edhe kesaj rralle?  [tongue3]
jo moj e lame per te djelen me 7..... se ka ndeshjen finale ne futboll cuni... [teethsmile]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #78 Me: Janar 31, 2010, 01:04:12 PD »
Mbaje mbaje  se  duhet prap.. [mrgreen] [mrgreen]
kushedi mbase kemi  Donchen... [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
madam ms bej kshu...se fizikisht seshte e mundur...  [sad1]

ne e shtyme tju lenim dhe kohe e te beheshin pergatitjet me mire...eshte dasma pare te nastro..do japim me te miren apo jo? [clap3] [clap3]

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #79 Me: Janar 31, 2010, 01:04:35 PD »
Si u be....??? iku nusja ne altar edhe kesaj rralle?  [tongue3]
jo moj e lame per te djelen me 7..... se ka ndeshjen finale ne futboll cuni... [teethsmile]

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] kushe di , te dielen me 7 do dali me shoket e harron se ka me u martu...e huuuuuuuu asgje puna juaj  [raisedeyebrow] [raisedeyebrow] [raisedeyebrow] [raisedeyebrow]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #80 Me: Janar 31, 2010, 01:09:42 PD »
Mbaje mbaje  se  duhet prap.. [mrgreen] [mrgreen]
kushedi mbase kemi  Donchen... [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
madam ms bej kshu...se fizikisht seshte e mundur...  [sad1]

ne e shtyme tju lenim dhe kohe e te beheshin pergatitjet me mire...eshte dasma pare te nastro..do japim me te miren apo jo? [clap3] [clap3]

Ca ke mi pse merzitesh...mbaje fort ti se mos te iken prape dhe te dielen tjeter..se ne ketu jemi...
E bejme dasmen ne moment .. [bigok] [bigok]
Ca futbolli thu ti mi....pse mi me ke luan ai.... [prankster]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #81 Me: Janar 31, 2010, 01:14:50 PD »
Mbaje mbaje  se  duhet prap.. [mrgreen] [mrgreen]
kushedi mbase kemi  Donchen... [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
madam ms bej kshu...se fizikisht seshte e mundur...  [sad1]

ne e shtyme tju lenim dhe kohe e te beheshin pergatitjet me mire...eshte dasma pare te nastro..do japim me te miren apo jo? [clap3] [clap3]

Ca ke mi pse merzitesh...mbaje fort ti se mos te iken prape dhe te dielen tjeter..se ne ketu jemi...
E bejme dasmen ne moment .. [bigok] [bigok]
Ca futbolli thu ti mi....pse mi me ke luan ai.... [prankster]

cuni mi..lun me te vegjlit e kombetares..ka finalen.... kshu ehste kur bo kalamajt para se me u martu  [rlmao]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #82 Me: Janar 31, 2010, 02:18:53 PD »
Urime urime   ;dhurate; me falni per vonesen por tani e pashe.

Snow dashnor gjete ketu, burre po ashtu, presim ndonje dhurate te madhe nga ty :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #83 Me: Janar 31, 2010, 04:47:18 MD »
hajde urime qifti ri
ju urojm jet te gjat dhe te lumtur forumore ;dhurate;
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #84 Me: Janar 31, 2010, 06:27:07 MD »
snow tallesh [shocked1] [shocked1] ti po qe qenke plot surpriza  urime me gjithe mend pra [smiley1] [smiley1]
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Ftese martese ..Abo
« Pergjigju #85 Me: Shkurt 01, 2010, 01:36:30 PD »
 [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] Qynqaaaaaaaaaaaaaaa me duket se paskam humb dasmen une  [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] Pse sma sollet i ftese ne shpi ri  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <zjarr>
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Ftese martese ..Abo
« Pergjigju #86 Me: Shkurt 01, 2010, 01:52:21 PD »
[blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] Qynqaaaaaaaaaaaaaaa me duket se paskam humb dasmen une  [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] Pse sma sollet i ftese ne shpi ri  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <zjarr>
ske humb gje...eshte te djelen tjeter  [cheers]

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Ftese martese ..Abo
« Pergjigju #87 Me: Shkurt 01, 2010, 01:56:55 PD »
[blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] Qynqaaaaaaaaaaaaaaa me duket se paskam humb dasmen une  [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] Pse sma sollet i ftese ne shpi ri  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <zjarr>
ske humb gje...eshte te djelen tjeter  [cheers]
E paskeni shty ri  [blinkyeye]
Se thoshte me dat 31 janar ne mos gaboj  [worried]
Epo shyqyr  [happydance] [happydance] [happydance] A jam e ftume une  [blinkyeye]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Ftese martese ..Abo
« Pergjigju #88 Me: Shkurt 01, 2010, 02:29:15 PD »
[blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] Qynqaaaaaaaaaaaaaaa me duket se paskam humb dasmen une  [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] Pse sma sollet i ftese ne shpi ri  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <zjarr>
ske humb gje...eshte te djelen tjeter  [cheers]
E paskeni shty ri  [blinkyeye]
Se thoshte me dat 31 janar ne mos gaboj  [worried]
Epo shyqyr  [happydance] [happydance] [happydance] A jam e ftume une  [blinkyeye]
po moj..jeni te gjithe te ftuar.... [clap3] [cheers]

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Ftese martese ..Abo
« Pergjigju #89 Me: Shkurt 01, 2010, 02:34:34 PD »
[blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] Qynqaaaaaaaaaaaaaaa me duket se paskam humb dasmen une  [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] [cry1] Pse sma sollet i ftese ne shpi ri  <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <godit me karrike> <zjarr>
ske humb gje...eshte te djelen tjeter  [cheers]
E paskeni shty ri  [blinkyeye]
Se thoshte me dat 31 janar ne mos gaboj  [worried]
Epo shyqyr  [happydance] [happydance] [happydance] A jam e ftume une  [blinkyeye]
po moj..jeni te gjithe te ftuar.... [clap3] [cheers]
[excited] [excited] [excited] [excited] [excited] Qynqaa fol ri si duhet me te ble dhuraten e fustonin qe do vesh kur te vije  [teethsmile]
Me thuj cik ke veshi ca don si te sjell  [blinkyeye]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!