Autori Tema: Ftese martese ..Abo & Snow  (Lexuar 52018 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #45 Me: Janar 30, 2010, 02:41:04 MD »
  [grin1]
« Redaktimi i Fundit: Janar 30, 2010, 02:43:13 MD nga Angel_Girl »

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #46 Me: Janar 30, 2010, 02:41:25 MD »
o angel fshij postimet se merem une me ate gaforren

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #47 Me: Janar 30, 2010, 02:41:39 MD »
ju dy kujdes me fjalorin
kaloni ne privat dhe jo ketu ku ka njerz te tjere qe shikojne..mjaft se nuk jeni kalamaj
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #48 Me: Janar 30, 2010, 02:44:36 MD »
angel girl e ke gjet fustanin ri per dasmen e snow?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #49 Me: Janar 30, 2010, 02:44:56 MD »
O xhoni,pse flet burri kshu budallalleqesh? :) Mjaft tani se prishem dhe atmosferen e dasmes  :)

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #50 Me: Janar 30, 2010, 02:47:01 MD »
O xhoni,pse flet burri kshu budallalleqesh? :) Mjaft tani se prishem dhe atmosferen e dasmes  :)

pardon o girly po kisha pir pak [teethsmile] [kiss3]

i kerkoj falje ciftit

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #51 Me: Janar 30, 2010, 02:47:24 MD »


une pa i blere kunates nuk blej per vete Ja ca i bleva choco-s <dance together>
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #52 Me: Janar 30, 2010, 02:48:27 MD »
a mundesh me ma ble edhe mu nje ri?  [mrgreen] [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #53 Me: Janar 30, 2010, 02:49:20 MD »
Ketu kur dola nga dhoma e proves Angel? [tongue3] Jo kaq te bukur moj,se po pendohet dhendri  :D

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #54 Me: Janar 30, 2010, 02:49:49 MD »
Ah patjeter mi ishalla te shkon ky se po me pelqen fort :P


I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #55 Me: Janar 30, 2010, 02:50:54 MD »
 [blushing] [blushing] [blushing]  poo une si kam kembet si ajo ri  [tongue3] [tongue3]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #56 Me: Janar 30, 2010, 02:51:05 MD »
Choco me vjen keq e dashur po srri dot pa te bere reklame...ishalla ne dasmen tende sa me shpejt :D [laugh1]
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #57 Me: Janar 30, 2010, 02:52:29 MD »
Mendo dhe x kunaten ti  :(

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #58 Me: Janar 30, 2010, 06:47:48 MD »
Edhe pas disa mosmarrveshjeve qe kemi pas....une dua prap te ju bej dhuratat per maartesen tuaj...

Abo...shpresoj te te pelqej makina
[tongue3]Snow. ty kete fustanin edhe ty besoj te te pelqej <dance together>....dhe kete unaze
;DTy dhe Abos [mrgreen]

« Redaktimi i Fundit: Janar 30, 2010, 06:50:35 MD nga *DONCHE* »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #59 Me: Janar 30, 2010, 06:54:21 MD »
Goca ne ca ore e kemi mbledhjen ne darke??

ne oren 10  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!