Autori Tema: Ftese martese ..Abo & Snow  (Lexuar 52387 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #345 Me: Mars 27, 2010, 06:26:26 MD »
Aq tru keni ju  te dyja na beni dhe si te zgjuara   [rose]
yahel love u  [rlmao]

Jashtë Linjë Yahel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2257
 • Popullariteti: -1
 • Together Forever
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #346 Me: Mars 28, 2010, 03:04:32 MD »
Aq tru keni ju  te dyja na beni dhe si te zgjuara   [rose]
yahel love u  [rlmao]

 [shocked1]  [lovestruck]
Je ndricimi me i zjarrte i cdo rreze dielliDestination Sunshine

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #347 Me: Qershor 10, 2012, 08:18:53 MD »
7 shkurt 2010/ 10 qershor 2012

Ku cifti?  [rolleyes1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #348 Me: Qershor 10, 2012, 08:20:17 MD »
snow e kapi abon me nje femer tjeeter edhe e la  [teethsmile] [teethsmile]

mos i thuaj njeriu ok [tongue3]

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #349 Me: Korrik 26, 2012, 12:03:19 MD »
SNOW mua ajo ftesa ende s'me ka ardhur, edhe ma premtove. Tani i bje te jesh bere mami  [mrgreen]
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !