Autori Tema: Ftese martese ..Abo & Snow  (Lexuar 51434 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #15 Me: Janar 28, 2010, 03:54:45 MD »
trashigime  [mrgreen] me nje djale ishalla me mire goce [mrgreen]
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #16 Me: Janar 28, 2010, 04:27:19 MD »
Ua po ky Abo nuk ishe burri i Maros? [rolleyes1]

Jashtë Linjë LindA...

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1354
 • Popullariteti: 60
 • E omel
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #17 Me: Janar 28, 2010, 04:41:41 MD »
 [excited] [excited]..ka ftes per mu aa?
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #18 Me: Janar 28, 2010, 04:50:31 MD »
Burre i paqendrueshem ky Abo ....GOCAT TONA SJANE PER TU TALLUR ABO  [raisedeyebrow]
Snown e kom pik t dobet mo ma merr neper kemb....me ate tjetren Sweetin e shkrete bone dy kalamoj...
tashi ska me gili vili se kena me ta marre erzin n gjyq te lagjes apo sjemi femra pjesa derrmuese  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Yahel

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2257
 • Popullariteti: -1
 • Together Forever
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #19 Me: Janar 28, 2010, 08:12:20 MD »
Me fal Snow qe te pyes  a lejohet te vije ne martese dashnori ?  ;D
« Redaktimi i Fundit: Janar 28, 2010, 08:18:48 MD nga Yahel »
Je ndricimi me i zjarrte i cdo rreze dielliDestination Sunshine

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #20 Me: Janar 28, 2010, 08:22:21 MD »
ja dakorte me kete shokun larte  [teethsmile]

kemi mar buk me vete nuk ju shpenzojme [tongue3] [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #21 Me: Janar 28, 2010, 08:42:18 MD »
urime cifti  <dance together> ....pupupu na doli pune me shku me ble fustanin e dhuraten , kush del tani!
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë JaM_VlOnJaTe

 • Kinezja
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 498
 • Popullariteti: 36
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #22 Me: Janar 29, 2010, 05:42:47 MD »
qyqja i doli dhe Yahel & Xhoni kesaj!!
Si s'rrika me njeri pa tradhetuar sot ore...booh loool  [searching] [scared]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #23 Me: Janar 29, 2010, 11:21:10 MD »
qyqja i doli dhe Yahel & Xhoni kesaj!!
Si s'rrika me njeri pa tradhetuar sot ore...booh loool  [searching] [scared]
vlonjate ..e di si eshte muhabeti... per ate pune e kena... shiqni e dashuri per te gjithe ..edhe per ty   :D


urime cifti  <dance together> ....pupupu na doli pune me shku me ble fustanin e dhuraten , kush del tani!
mos e vrit menjen se ka pazari plot...te du bukur bukur tedjelen se ka cuna me shumice  [tongue3]

ja dakorte me kete shokun larte  [teethsmile]

kemi mar buk me vete nuk ju shpenzojme [tongue3] [teethsmile] [teethsmile]
hihihihihihi  hajde cift ...po lere se buken e sigurojme ne   [teasing]

Me fal Snow qe te pyes  a lejohet te vije ne martese dashnori ?  ;D
po mo si jo...per sa kohe e dim vec un , ti e gjith te ftuarit ska problem...ska nai sekret ktu  [teasing]
Burre i paqendrueshem ky Abo ....GOCAT TONA SJANE PER TU TALLUR ABO  [raisedeyebrow]
Snown e kom pik t dobet mo ma merr neper kemb....me ate tjetren Sweetin e shkrete bone dy kalamoj...
tashi ska me gili vili se kena me ta marre erzin n gjyq te lagjes apo sjemi femra pjesa derrmuese  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[rlmao] [rlmao] [rlmao]   per zotin burro me tuu turr goti ta beri gropen...tja haj zemren se e kam ne krah per cdo gje ....edhe me ma shkrep menja me te kryqezu....  [teasing]
got e ka parasysh vete abo   [tongue3]

[excited] [excited]..ka ftes per mu aa?
ftesa eshte per te gjithe...normalisht edhe per tu  [cheers]

Ua po ky Abo nuk ishe burri i Maros? [rolleyes1]
mistrece pa merak se i kena nda tokat ne...po behu gati e na ndero me ardhjen tende  [kisss]

trashigime  [mrgreen] me nje djale ishalla me mire goce [mrgreen]
cuna pa hesap do bejme ne...do u vejm numera ne vend te emrave... [rlmao] [rlmao]


Epo urime cifti  ;D
flm... qoken ku e ke ? [mrgreen] [angel3]


ariel  ...do e djegim fare mi... mos me jepni me pi ate dite se un edhe spi e marr kot...po bej nai te pa bome  [mrgreen] [mrgreen]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #24 Me: Janar 29, 2010, 11:24:09 MD »
po cifte te vij qe mos te kuptohem [tongue3] [teethsmile]ok

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #25 Me: Janar 29, 2010, 11:25:36 MD »
po cifte te vij qe mos te kuptohem [tongue3] [teethsmile]ok
merre se kush e di te duuhet  <dance together>

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #26 Me: Janar 29, 2010, 11:28:01 MD »
po une do vij per ty  [prankster] <dance together>

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #27 Me: Janar 29, 2010, 11:28:12 MD »
Vini re ...vini re...

ju kerkojme ndjese un dhe abo per nje te papritur ne momentin e fundit , edhe dasma shtyhet per te djelen tketer ... dmth jo mbas dy ditesh pasi sapo mori ne tel trajneri cunit e paska ndeshje te djelen ne darke...nese jeni mpref per feste ..hajde bejm tifo te cuni  [teethsmile] me kete rast do keni kohe te pergatiteni..me veshjet e me dhuratat  [clap3] [clap3]..edhe lek kesh pranojme  [rlmao]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #28 Me: Janar 29, 2010, 11:32:06 MD »
po une do vij per ty  [prankster] <dance together>
ok ..e lejm kshu , nese burri sme pergjigjet ktu per 10 min ..ta kam bere hallall hajde   [rlmao] <kerce mbi tavoline>

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Ftese martese ..Abo & Snow
« Pergjigju #29 Me: Janar 29, 2010, 11:35:18 MD »
hip mbi tavolin edhe prit minutat edhe me bej nje zile <kerce mbi tavoline>