Autori Tema: *Naten e Mire * Pacim *  (Lexuar 64805 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #30 Me: Qershor 26, 2010, 09:53:37 MD »
Pacim pacim .Naten nga une .Kalofshi kendshem ne vazhdim . [hello55] [hello55]

 

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #31 Me: Qershor 26, 2010, 09:56:28 MD »
Pacim pacim .Naten nga une .Kalofshi kendshem ne vazhdim . [hello55] [hello55]
nje nate te mire

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #32 Me: Qershor 27, 2010, 01:35:34 PD »
Naten e mir nga une.

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #33 Me: Qershor 29, 2010, 11:22:29 MD »
Naten e mir nga une

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #34 Me: Qershor 30, 2010, 12:01:57 PD »
naten e mire dhe klm rojeve te forumit [grin1]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #35 Me: Qershor 30, 2010, 12:02:48 PD »
naten e mire dhe klm rojeve te forumit [grin1]

naten thabe  gjume te embel dhe me pafsh ne ender [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #36 Me: Qershor 30, 2010, 12:04:35 PD »
naten e mire dhe klm rojeve te forumit [grin1]
Naten e mire yllo [kisss2]

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #37 Me: Qershor 30, 2010, 12:05:00 PD »
naten e mire dhe klm rojeve te forumit [grin1]

naten thabe  gjume te embel dhe me pafsh ne ender [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

do me pelqente te qeshja dhe ne enderr [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #38 Me: Qershor 30, 2010, 10:30:38 MD »
naten e mire te gjithe ata qe me duan dhe i dua

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #39 Me: Qershor 30, 2010, 10:38:17 MD »
Naten o yll forumi [kisss2] [kisss2]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Juventine

 • Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1236
 • Popullariteti: 53
 • Dashuria njeh vetem nje ligj.Ligjin e besnikerise.
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #40 Me: Korrik 01, 2010, 09:04:43 MD »
 [hello55] [hello55] [hello55]

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #41 Me: Korrik 01, 2010, 09:05:23 MD »

Jashtë Linjë Juventine

 • Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1236
 • Popullariteti: 53
 • Dashuria njeh vetem nje ligj.Ligjin e besnikerise.
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #42 Me: Korrik 01, 2010, 09:06:57 MD »
 [angel3] :-* :-* :-* :-* :-* [givelove] [givelove] [rose] [rose] [rose]

Jashtë Linjë Albert

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7344
 • Popullariteti: 310
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #43 Me: Korrik 01, 2010, 09:08:16 MD »

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #44 Me: Korrik 01, 2010, 09:08:29 MD »