Autori Tema: Gezuar 28 / 29 Nentorin !  (Lexuar 6587 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Me: Nëntor 26, 2011, 01:10:05 MD »
Edhe 2 dite ,mos thuani heret e kam shkruar :D
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Gezuar 28 , 29 nentorin !
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 27, 2011, 08:51:38 MD »
Gezuar festat !!
uroj qe flamurin dhe indentietin ta duam dhe respektojme cdo dite !
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 27, 2011, 09:11:56 MD »

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 27, 2011, 09:34:09 MD »
Gezuar Varesine dhe Varferine :)
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #4 Me: Nëntor 28, 2011, 09:55:11 MD »

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 28, 2011, 10:18:14 MD »
Gezuar.  [cheers]

Me perpara ne shkolle 8 vjecare i ndjeje me shume keto festa, kur beje marshim. Behen ende?
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 28, 2011, 10:41:05 MD »
Tani behen vetem manifestime si te paradave gay :P :P :P me tollumbace me lule me fjongo :P
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #7 Me: Nëntor 28, 2011, 10:47:37 MD »
Rrofsh per axhornimin Feeling. Paska qene me bukur ne kohen time ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #8 Me: Nëntor 28, 2011, 10:49:41 MD »
Rrofsh per axhornimin Feeling. Paska qene me bukur ne kohen time ;)

Merrja nje cike Kenges LuXor :D

youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=t-yjIucKwmU#t=3980s
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 28, 2011, 10:52:30 MD nga n00b »

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #9 Me: Nëntor 28, 2011, 10:51:45 MD »
Po sigurisht , ti me ate shallin e pionerit si komunist i vogel :P
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #10 Me: Nëntor 28, 2011, 10:59:40 MD »
Rrofsh per axhornimin Feeling. Paska qene me bukur ne kohen time ;)

Merrja nje cike Kenges LuXor :D

youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=t-yjIucKwmU#t=3980s

Rri se gati jam :D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #11 Me: Nëntor 28, 2011, 11:18:32 MD »
Gezuar 99 vjetorin e pavarsise se gjitheve. Te qenit shqiptar na befte me shume krenar, tani e me vone.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #12 Me: Nëntor 29, 2011, 12:23:32 PD »
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #13 Me: Nëntor 29, 2011, 12:26:33 PD »
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Gezuar 28 / 29 Nentorin !
« Pergjigju #14 Me: Dhjetor 31, 2011, 05:45:02 MD »
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"