Autori Tema: *Naten e Mire * Pacim *  (Lexuar 64708 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #75 Me: Korrik 04, 2010, 12:23:32 PD »
ik ik naten [zbye]

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #76 Me: Korrik 04, 2010, 12:25:59 PD »
Naten e mire te gjithve.

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #77 Me: Korrik 04, 2010, 11:27:10 MD »
Naten all
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #78 Me: Korrik 04, 2010, 11:28:12 MD »
Naten all

naten thabe e shiko me gjej edhe nje tjeter si ajo [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #79 Me: Korrik 04, 2010, 11:28:25 MD »
ike moj naten po msn e harrove  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #80 Me: Korrik 04, 2010, 11:28:38 MD »
Naten all
Gjume te embel kinge me endra te qeta edhe te bukura
 naten edhe nga une
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #81 Me: Korrik 04, 2010, 11:34:16 MD »
naten ,nikla tfala klm [hello55]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #82 Me: Korrik 04, 2010, 11:38:07 MD »
naten e mire edhe nga une kalofshi sa me kendshem [bestfriends] [kisss2]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #83 Me: Korrik 05, 2010, 12:17:45 PD »
befshi naten e mire nga une te gjith [kiss3] [kiss3]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #84 Me: Korrik 05, 2010, 12:23:23 PD »
Naten Xhoni...ja po ik dhe une dhe pak min [zbye]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #85 Me: Korrik 06, 2010, 01:25:08 PD »
Naten e mire   [hello55] [hello55]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #86 Me: Korrik 07, 2010, 01:13:53 PD »
Naten e mire forumista

Strece ,Bleri bisedim te kendshem,naten e mire  [bestfriends] [bestfriends] :-* :-*

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #87 Me: Korrik 07, 2010, 01:19:12 PD »
  [hello55] [lule]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #88 Me: Korrik 07, 2010, 01:22:25 PD »
Maro. :-*

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #89 Me: Korrik 08, 2010, 01:04:28 PD »
Naten e mire te gjitheve  [hello55] [hello55]