Autori Tema: *Naten e Mire * Pacim *  (Lexuar 64804 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Kaprico

 • Durim,Qetesi,Reflektim
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 364
 • Popullariteti: 6
 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu!
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #720 Me: Gusht 27, 2011, 12:03:16 PD »
Ika njehere un.

Do zhvilloj nje loje shahu me Kujdes99  ;)

Naten
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #721 Me: Gusht 27, 2011, 12:27:47 PD »
Naten e mire edhe nga une.

Jashtë Linjë Off_Close

 • Fuck Love
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 760
 • Popullariteti: 22
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #722 Me: Gusht 27, 2011, 12:30:14 PD »
naten mire dhe nga un [sleep]
naten Mis [smiley1]

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #723 Me: Shtator 02, 2011, 09:29:38 MD »
Naten e mire......
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #724 Me: Tetor 13, 2011, 12:58:06 PD »
Naten te gjitheve!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #725 Me: Nëntor 16, 2011, 10:43:03 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #726 Me: Dhjetor 12, 2011, 11:56:05 MD »

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #727 Me: Dhjetor 20, 2011, 01:25:58 PD »
Naten e mire popull.


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #728 Me: Shkurt 24, 2012, 01:14:44 PD »

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #729 Me: Shkurt 24, 2012, 07:49:58 MD »
naten e mire [cheers]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #730 Me: Shkurt 27, 2012, 09:09:38 MD »