Autori Tema: *Naten e Mire * Pacim *  (Lexuar 64402 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #60 Me: Korrik 02, 2010, 09:33:22 MD »
Naten shy, qenke ikur heret.

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #61 Me: Korrik 02, 2010, 10:22:44 MD »
naten e mire forumista....
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #62 Me: Korrik 02, 2010, 10:24:14 MD »
naten e mire forumista....
Naten  kinke  [kisss2] [kisss2],,,,,,,,,,semos me  del  jasht  sonte  fshehurasi  eeeeeeeeeee   se i  thash   babes  :D :D
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #63 Me: Korrik 02, 2010, 10:26:11 MD »
naten e mire forumista....
Naten  kinke  [kisss2] [kisss2],,,,,,,,,,semos me  del  jasht  sonte  fshehurasi  eeeeeeeeeee   se i  thash   babes  :D :D

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] shtttttttttttttttttttttttt mos ta mar vesh kush [laugh1] [laugh1]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #64 Me: Korrik 02, 2010, 10:50:34 MD »
Naten Nastradina /se  [zbye] [zbye]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #65 Me: Korrik 03, 2010, 03:15:48 PD »
naten
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #66 Me: Korrik 03, 2010, 03:16:34 PD »

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #67 Me: Korrik 03, 2010, 11:02:36 MD »
Naten e mire te gjitheve...
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #68 Me: Korrik 03, 2010, 11:13:51 MD »
Naten e mire te gjitheve...
Naten  kinge   [hello55] [hello55],,,dhe  me  kujdes  naten  kur te  dalesh  jasht  pa  zhurem  eeeeeeeeee  se  zgjuan  baben  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #69 Me: Korrik 03, 2010, 11:50:26 MD »
Naten e mire per sonte.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #70 Me: Korrik 03, 2010, 11:51:28 MD »
naten ngela vetem une

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #71 Me: Korrik 03, 2010, 11:52:12 MD »
jo do rri dhe pak pra

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #72 Me: Korrik 03, 2010, 11:52:50 MD »
si te dush

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #73 Me: Korrik 03, 2010, 11:53:01 MD »
ok

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
*Naten e Mire * Pacim *
« Pergjigju #74 Me: Korrik 04, 2010, 12:22:40 PD »
Si thua tani sheqerko te shkoj ne gjume?

naten!