Autori Tema: Paradoksi Hyrje  (Lexuar 4277 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Paradoksi Hyrje
« Me: Qershor 17, 2010, 02:26:09 MD »
Ne hyrjen e nje libri eshte shenuar:
1.Ky liber ka 669 faqe.
2.Autori i ketij libri eshte Franc Kafka.
3.Deklarata numer 1,2 dhe 3 nuk jane te sakta.

 :)
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Paradoksi Hyrje
« Pergjigju #1 Me: Qershor 20, 2010, 10:27:56 MD »
Ne hyrjen e nje libri eshte shenuar:
1.Ky liber ka 669 faqe.
2.Autori i ketij libri eshte Franc Kafka.
3.Deklarata numer 1,2 dhe 3 nuk jane te sakta.

 :)
Jepja Luxorit ta zgjidhi kte  [mrgreen]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Paradoksi Hyrje
« Pergjigju #2 Me: Qershor 20, 2010, 10:41:07 MD »
Ne hyrjen e nje libri eshte shenuar:
1.Ky liber ka 669 faqe.
2.Autori i ketij libri eshte Franc Kafka.
3.Deklarata numer 1,2 dhe 3 nuk jane te sakta.

 :)
Jepja Luxorit ta zgjidhi kte  [mrgreen]

Kam frike se nuk do mundet. :)
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Paradoksi Hyrje
« Pergjigju #3 Me: Janar 15, 2012, 09:11:50 MD »
Ne hyrjen e nje libri eshte shenuar:
1.Ky liber ka 669 faqe.
2.Autori i ketij libri eshte Franc Kafka.
3.Deklarata numer 1,2 dhe 3 nuk jane te sakta.

 :)
Nese deklarata 3 nuk esht e sakte atehere ajo esht e sakte dhe nqs 1, 2 nuk jane te sakta, kjo
bie ne kundershtim nga deklarata e 3 e cila e deklaruar si e pasakte eshte e sakte pra 1 dhe 2 jane te sakta dhe e 3 e pasakte por e sakte.  [trullosur]
« Redaktimi i Fundit: Janar 15, 2012, 09:13:59 MD nga BOHAN »