Autori Tema: Nje ndihme per Avast InternetSecurity  (Lexuar 2034 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Nje ndihme per Avast InternetSecurity
« Me: Prill 15, 2013, 02:37:57 MD »
Ju lutem ndonje celes aktivizimi per Avast internet security ,,,kush mund te me ndihmoje plizzz
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Nje ndihme per Avast InternetSecurity
« Pergjigju #1 Me: Prill 15, 2013, 06:41:16 MD »
Ju lutem ndonje celes aktivizimi per Avast internet security ,,,kush mund te me ndihmoje plizzz

provo kete...

http://ryushare.com/vq5nyidrlh0k/New_license_2014_toran0910_upload.zip