Autori Tema: kerkese per shtim AOP  (Lexuar 1447 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Gjykatesi.EL

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • http://www.nastradini.com/chat
kerkese per shtim AOP
« Me: Tetor 28, 2014, 12:08:27 PD »
mirmbrema te gjithe pjestarve te forumit besoj se shumica me njeh se kush jam po per ato qe sme njohin une jam Gjykatesi-EL dhe do doja te me riktheheshe prap access aop qe kam pas tek #Shoqeria se as vet nuk e mora vesh ndonje here pse u hoq po nejse ska problem thjeshte nje rikthim po te jete deshira e personave qe e kane ne dore :P  [praying]

Jashtë Linjë Melyssa

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
kerkese per shtim AOP
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 25, 2019, 05:06:26 PD »
I have tried this method to use it and feel very good.