Autori Tema: Kerkese Per ACC AOP  (Lexuar 671 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Jakob

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Kerkese Per ACC AOP
« Me: Janar 30, 2018, 10:24:44 PD »
  [happydance] Pershendetje #stafi Shoqeria jam user Jakob,kerkoj access @ niveli 5 AOP.Dua te jem pjes e stafit tuaj #shoqeria. Jam njohes i mire i  <muskul> komandave qe ka detajuar LuXoR ns,cs,bs,etj.Shpresoj tme merrni parasysh ne menyre qe edhe une tjua shperblej duke ju ndihmuar juve si #staf por edhe userat qe per mua jan primar shum te rendesishem per kanalin #shoqeria [zzdance] Faleminderit. [zbye]
« Redaktimi i Fundit: Janar 30, 2018, 10:26:43 PD nga Jakob »