Autori Tema: ju lutem me ndihmoni  (Lexuar 2078 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë tony montana

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 175
 • Popullariteti: 9
 • http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpsKdW-iV
ju lutem me ndihmoni
« Me: Shkurt 03, 2011, 03:57:55 MD »
mund te me ndihmoje kush, se kam ngaterruar kodin e fcb dhe ate te msn nuk e mbaj mend a mund te me thoj njeri a ka ndonje menyr per ta rikthyer serishte ate .????????
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 03, 2011, 04:01:16 MD nga tony montana »

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 03, 2011, 08:36:04 MD »
Per kete pune eshte "Forgot your password?"


Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 03, 2011, 10:30:05 MD »
Per kete pune eshte "Forgot your password?"


Pimi po mua me ndihmon me dicka?  [rose]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 03, 2011, 11:05:42 MD »
Per kete pune eshte "Forgot your password?"


Pimi po mua me ndihmon me dicka?  [rose]
[huh1] [huh1] [huh1]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 04, 2011, 12:15:09 PD »
Pimi po mua me ndihmon me dicka?  [rose]

 [rolleyes1] cfare te duash oj syshkruar!  :D :D :D

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 04, 2011, 02:03:04 MD »
Pimi po mua me ndihmon me dicka?  [rose]

 [rolleyes1] cfare te duash oj syshkruar!  :D :D :D
Di ndonje adrese ku mund te bejm shenja matematikore si psh rrenje katrore e ca e ca?  [blinkyeye]
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 04, 2011, 02:08:15 MD nga ஜKamikazjaஜ »

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #6 Me: Shkurt 04, 2011, 02:04:21 MD »
Makine llogaritese shkencore e ke diku tek starti [laugh1]

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 04, 2011, 02:20:55 MD »
Pimi po mua me ndihmon me dicka?  [rose]

 [rolleyes1] cfare te duash oj syshkruar!  :D :D :D
Di ndonje adrese ku mund te bejm shenja matematikore si psh rrenje katrore e ca e ca?  [blinkyeye]
Per arsye une nuk e kam ate program tek wordi? ;D ;D

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #8 Me: Shkurt 04, 2011, 02:27:33 MD »
Start>All Programs>Accessories>Calculator     Pastaj  View>Scientific

Pastaj per veprime me ne detaje perdor exel

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #9 Me: Shkurt 04, 2011, 02:31:00 MD »
 [tongue3] Po puna eshte qe une dua te nxjerr dicka ne net si i behet?   [tongue3] [tongue3]

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #10 Me: Shkurt 04, 2011, 02:34:00 MD »
 ;D
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 04, 2011, 02:45:08 MD nga fili »

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë tony montana

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 175
 • Popullariteti: 9
 • http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpsKdW-iV
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #11 Me: Shkurt 16, 2011, 05:35:12 MD »
Per kete pune eshte "Forgot your password?"


nuk mbaj mend edhe kodin e yahoo nuk ka noj menyre tjeter per ta marre prap kodin ?????????????

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #12 Me: Shkurt 16, 2011, 05:50:35 MD »
Pyetje sigurie?!  Alternate E-mail?!!

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #13 Me: Shkurt 16, 2011, 07:48:56 MD »
nese ke harruar dhe pyetjet e siguris, harroe fare fcb. :D :D :D :D
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
ju lutem me ndihmoni
« Pergjigju #14 Me: Shkurt 16, 2011, 09:20:15 MD »
toni ska ndo1 veshtiresi te madhe me hap nji fb te ri  [mrgreen]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..