Autori Tema: Abuzimi që bën Haribo ndaj meje  (Lexuar 1616 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Dobar

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Abuzimi që bën Haribo ndaj meje
« Me: Qershor 08, 2017, 01:20:02 MD »
ARMANI JAM. NË QOFSE NE KEMI SA VITE CHAT E NUK DUA ACC BASHA NJË MUT NE ACC. POR PAKTËN MOS ABUZONI MË AKILL. APO NGACE DUHET ME KEN SI HARIBO TASH ASHT BA DASHNORE E E NJËRIT NGA STAFI DUHET ME ABUZUAR KSHU

Jashtë Linjë Laciani

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
 • Moderator
Abuzimi që bën Haribo ndaj meje
« Pergjigju #1 Me: Qershor 13, 2017, 01:36:36 MD »
Qa abuzimi po ban haribo,  sa e ke sha ti Armani ate e ofendu po he,  veq ajo nuk kill ben e ben ban kot ti pranoje qe gabo vet o shoku.

Jashtë Linjë Hariboo

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • Dont try to win somebody,losing yourself
Abuzimi që bën Haribo ndaj meje
« Pergjigju #2 Me: Qershor 14, 2017, 11:07:16 MD »
 Po kthej pergjigje veq per estetike dhe korrektesi ndaj accesot tim j ndaj teje si user armani.. je lajmeruat per t disajten here mos ofendime ndaj sfafit..kush me gjyku ty st ka qu ndaj ns hyn per chat qendoji vendit!! Gjeje problemin tek vetja jo tek pasojat e veprimeve t mia se notmalisht do mbrohem  eshte instrikt human.. suksese n jet armani . [zbye]