Autori Tema: Valle dasmash te zgjedhura  (Lexuar 3107 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë benn

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 141
 • Popullariteti: 2
Valle dasmash te zgjedhura
« Me: Prill 03, 2010, 10:44:58 MD »
Valle dasmash te zgjedhura


Kodi: [Zgjidh]
http://www.megaupload.com/?d=VMI6P5TA

Jashtë Linjë Mandi permetari

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Valle dasmash te zgjedhura
« Pergjigju #1 Me: Maj 09, 2010, 08:11:56 MD »
Valle dasmash te zgjedhura

Jashtë Linjë NERTI

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 9
 • Popullariteti: 0
Valle dasmash te zgjedhura
« Pergjigju #2 Me: Qershor 21, 2010, 02:55:52 PD »
po kjo kodin sa e ka

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Valle dasmash te zgjedhura
« Pergjigju #3 Me: Korrik 27, 2010, 08:40:26 MD »
Dhe une i shkarkova po me kerkon kod ... [rolleyes1]
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.