Autori Tema: Mp3 Shqip dhe te huaj pa fund! Boll u lodhet me Rapidshare.  (Lexuar 9663 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mp3 Shqip dhe te huaj pa fund! Boll u lodhet me Rapidshare.
« Me: Shkurt 16, 2008, 12:33:46 MD »
I iku koha rapidshare tashme. Kan dale motora kerkimi ku i shkarkon kenget direkt, falas dhe pa limit.

Mjafton te shkoni ketu:

www.nastradini.com/kerko/

http://shqip.kenge.org


Shkruani artistin, titullin e kenges apo titullin e albumit dhe beni klik tek " Gjej Mp3! " , programi ju jep mundesine ti degjoni ose ti shkarkoni direkt.
« Redaktimi i Fundit: Prill 15, 2008, 04:26:10 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mp3 Shqip dhe te huaj pa fund! Boll u lodhet me Rapidshare.
« Pergjigju #2 Me: Mars 24, 2008, 08:50:22 MD »
Po vendos disa linke me albume muzikore qe shkarkohen direkt me nje klik siper emrit!

Produkt 28 - Albumi 2007

Arta Bajrami - Albumi 2007 

Shpat Kasapi - Albumi 2007

Ermal Fejzullahu - Albumi 2007

Elvana Gjata - Albumi 2007

Blero - Albumi 2007

EDONA LLALLOSHI - ALBUMI I RI 2007

Sabri Fejzullahu [Albumi 2007]


Elvana Gjata - Mames]

Adrian Gaxha - Me mungon

Berkan - Te dashuroj

Big Mama - Video SexyMire jan edhe keto albumet direkt, por tani ska me nevoje te lodhesh shume.

Mjafton qe anetaret te shkojne tek:  www.Nastradini.com/kerko
Aty duke futur nje fjale kyce, titullin e kenges, titullin e albumit ose emrin e grupit/kengetarit gjejne cdogje.

www.Nastradini.com/kerko/ - http://shqip.kenge.org  - Dy faqe Muzike si Google.
« Redaktimi i Fundit: Prill 15, 2008, 04:27:32 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë aldo3

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Mp3 Shqip dhe te huaj pa fund! Boll u lodhet me Rapidshare.
« Pergjigju #3 Me: Prill 05, 2008, 10:29:10 PD »
me falni se jam pak i ri ne perdorimin e compjuterit....si mund te marre sa me shume kenge...
flm nga aldo...


 Jo adresa ne forum!!!
« Redaktimi i Fundit: Prill 05, 2008, 03:33:17 MD nga angel_girl »

Jashtë Linjë rekordmeni

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Mp3 Shqip dhe te huaj pa fund! Boll u lodhet me Rapidshare.
« Pergjigju #4 Me: Maj 16, 2008, 07:44:30 MD »
I iku koha rapidshare tashme. Kan dale motora kerkimi ku i shkarkon kenget direkt, falas dhe pa limit.

Mjafton te shkoni ketu:

www.nastradini.com/kerko/

http://shqip.kenge.org


Shkruani artistin, titullin e kenges apo titullin e albumit dhe beni klik tek " Gjej Mp3! " , programi ju jep mundesine ti degjoni ose ti shkarkoni direkt.   si mund te shkarkohen se me dalin dokument


Jashtë Linjë tabela2008

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 247
 • Popullariteti: 0
 • Toni Montana.
Mp3 Shqip dhe te huaj pa fund! Boll u lodhet me Rapidshare.
« Pergjigju #5 Me: Korrik 18, 2008, 11:57:23 PD »
Rrofsh luxor se u beme derr me ate rapidsharin
Mesoni,mesoni dhe do te beheni te zgjuar,
Dashuroni,dashuroni dhe do te beheni te medhenj.