Autori Tema: hiqe ene kte  (Lexuar 2350 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sala

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 1241
  • Popullariteti: 10
hiqe ene kte
« Me: Dhjetor 11, 2007, 07:47:16 PD »
 ;)
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 22, 2008, 07:27:11 PD nga sala »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
hiqe ene kte
« Pergjigju #1 Me: Janar 26, 2011, 12:48:03 MD »
Jo sale kjo do rrije se ka kuptim triplo per inteligjentet e forumit  ;)