Autori Tema: Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com  (Lexuar 9930 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com
« Me: Shtator 24, 2007, 04:39:11 PD »
Top Albania Radio Live

http://www.nastradini.com/topalbania/

Ketu do te gjeni shume radio dhe e fundit ne List eshte " Top Albania Radio" , radioja qe une degjoj sa here jam lidhur ne internet.Mp3 dhe muzike Shqiptare

http://www.nastradini.com/mp3/  Ketu gjeni gjithe albumet e 2007 nga shqiperia dhe kosova

http://www.nastradini.com/muzika/ Ketu do te gjeni gjithe grupet dhe kengetaret Shqiptar

100 Kenget Shqiptare me te bukura te Shekullit

http://www.parajsachat.com/100mp3.htm
« Redaktimi i Fundit: Shtator 24, 2007, 10:51:19 MD nga Nastradini »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë fosil-m3n

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 0
Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com
« Pergjigju #1 Me: Tetor 24, 2007, 07:38:58 MD »
luxo.dhe nje her komplimetet e  mia per faqen nuk them qe jeni te vetmit ne lloin e tij. por jeni ne nivel te mire.

doja te dija,!!kur do mundem,ose me sakte, kur do  e kemi mudesin me i shkarkuar albumet e 2007,po flas per download muzik normalisht.me sa sho une akoma sjan te aktivizuara.

nese ke nevoje per ndime un jam ketu ;)

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com
« Pergjigju #2 Me: Tetor 27, 2007, 09:11:28 MD »
luxo.dhe nje her komplimetet e  mia per faqen nuk them qe jeni te vetmit ne lloin e tij. por jeni ne nivel te mire.

doja te dija,!!kur do mundem,ose me sakte, kur do  e kemi mudesin me i shkarkuar albumet e 2007,po flas per download muzik normalisht.me sa sho une akoma sjan te aktivizuara.

nese ke nevoje per ndime un jam ketu ;)


Pershendetje, dhe mire se erdhe ne forum. Per sa i perket mp3 e 2007-es sapo i rifreskova ne bashkepunim me deny computer. pra tani duke shkuar ne www.nastradini.com/mp3/ mund ti shkarkosh .
Tjeter gje : Nevoje per ndihme ka perher.. Nje forum nuk ecen para pa ndihmen e anetareve ;) Me thuaj ti ?far di te besh apo do.. ketu ne forum mund te publikosh ?dogje qe nuk thyen rregullat. Per me shume me kontakto ne nastradini.com@gmail.com ose me PM.
( P.S Ku e gjete ate foton me shqiponjen qe ke vene ne avatar? Mendoja se vetem une e kisha, dhe po e perdorja si background per nje faqe te re qe po punoj , por me sa shohe s'qenkam i vetmi qe e kam  :o  ;) )

Kalofsh mire.
« Redaktimi i Fundit: Tetor 27, 2007, 09:16:54 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com
« Pergjigju #3 Me: Janar 01, 2008, 05:22:33 MD »
Kemi shtuar edhe nje adrese tjeter per te shkarkuar Muzike Shqiptare.
 
Perve? adresave: www.nastradini.com/muzika dhe www.nastradini.com/mp3 qe besoje se te gjithe i njihni,
kemi hapur edhe www.nastradini.com/muzike pra nese nuk gjeni dote nje album me muzike  shqip tek dy te parat munde te kontrolloni tek kjo e fundit. Ma mer mendja se kemi cdogje. Deri tani sme ka zene syri faqe tjeter shqiptare qe ka me shume muzike dhe filma se sa e jona.

Megjithate nese nuk gjeni dot di?ka , ndonje album ose kenge mund te beni " kerkese " tek tema apostafat per kerkesa e hapur nga n00b.


- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ALIEN_OO8

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • JAM SHQIPETAR DHE DO VDES I TILL
Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com
« Pergjigju #4 Me: Shtator 29, 2008, 08:33:24 MD »
kenget jane te bllokuara e nuk mund te shkarkohen akoma ???
shpresoi qe per 2010 tia arij ti kem ???. ciao
KUQ E ZI

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com
« Pergjigju #5 Me: Tetor 01, 2008, 03:55:52 MD »
kenget jane te bllokuara e nuk mund te shkarkohen akoma ???
shpresoi qe per 2010 tia arij ti kem ???. ciao

Pati nje bllokim disa dite. Tani mund ti shkarkosh leht fare...

www.nastradini.com/muzika/
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë bejbi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 15, 2008, 06:36:59 MD »
pershendetje,jeni njesha...kaloni bukur e ndegjoni muzik shqipe,bye bye

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com
« Pergjigju #7 Me: Nëntor 17, 2008, 07:09:25 MD »
pershendetje,jeni njesha...kaloni bukur e ndegjoni muzik shqipe,bye bye

Rrofsh bejbi, sigurisht qe do e ndjekim keshillen tende dhe do degjojme Led Zeppelin & Pink Floyd  :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com
« Pergjigju #8 Me: Nëntor 17, 2008, 08:32:52 MD »
njesha jeni....u kenaqa me musike shqiptare.... :-* :-* :-*

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com
« Pergjigju #9 Me: Maj 12, 2009, 06:20:45 MD »
por un simundem te postoj kemg ketu ??????????????????????
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë philipmorris

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 14
 • Popullariteti: 0
Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com
« Pergjigju #10 Me: Maj 20, 2009, 12:59:25 MD »
pershendetje!
kam kohe qe kerkoj diskografine e AKULLTHYESIT
nuk e kam gjetur dot.
mund te me ndohmoni ju lutem???
flm

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Gjithe Muzika Shqiptare ne Nastradini.com
« Pergjigju #11 Me: Gusht 18, 2009, 04:17:00 MD »
top albania radio  radioja qe un degjoj sa here qe ska drita
Oh, So They Have Internet On Computers Now!